Treść opublikowana przez Radoskur
-
Problem z 1.8T
jakies inne propozycje ?
-
Problem z 1.8T
Pany pomocy. Sprawa wyglada tak, ze kiedys jechalem i tak jakby auto tracilo moc, po wdepnieciu pedala do oporu spadaly obroty na biegu, natomiast trzymajac lekko pedal gazu predkosc i obroty sie trzymaly. Zdarza mi sie teraz to coraz czesciej. Jak jade na biegu to jeszcze potrafie uratowac zeby mi nie zgasl, natomiast gdy stoje w korku na biegu jalowym to mi zgasnie. Nie zaleznie od temp, dzieje sie to na zimnym czy na rozgrzanym silniku. Co to moze byc? Z gory dzieki za jakies info
-
zderzak od s4
z tego co sie orientuje to zderzaki od esy sa delikatnie szersze, ze wzgledu na to, ze esa ma szersze nadkola
-
[Audi A4 B5] - [Pelican Blue] - SPRZEDAM
Ciekawy kolorek
-
Na jaki kolor pomalować ALU????
ja tez mysle, ze bym zostawił taki kolor jak jest czarny zmniejszy optycznie felge, grafit zleje sie z autem. Ew biały
-
Pokrowce na fotele
to niech sobie wezmie z jakiegos miejsca nie rzucajacego sie oczy jest troche tego materialu pod tylna kanapa
-
Pokrowce na fotele
to juz bym wolal dac te 150 i miec fajnie zrobione niz wrzucac pokrowce przemysl to
-
Pokrowce na fotele
naprawde chcesz wrzucic pokrowce na te fotele ?
-
obniżenie zawieszenia
moze sprobuj same sprezynki -40 wrzucic jak nie chcesz mocnej gleby jak bedziesz chcial to sie odezwij bo bede mial na sprzedaz
-
Problem z 1.8T
chyba wszystkich nas to czeka . . . ;p
-
Gwint TA TECHNIX HElp
mi sie zdaje, ze trzeba by skoczyc na zbierznosc bo wymianie zawiasu
-
Gwint TA TECHNIX HElp
ale na geometrie chyba i tak trzeba sie wybrac ?
-
Problem z 1.8T
no u mnie tez tak 2 razy sie pojawilo . . .
- Problem z 1.8T
-
Problem z 1.8T
ciezko bedzie znalesc na podmianke, wiec chyba nie ma na co czekac tylko zamawiac
-
Problem z 1.8T
to nic, zaufam Twojej radzie i zaraz bede to zamawiał a idzie to sprawdzic na jakis inny sposob?
-
Problem z 1.8T
a jakbym podlaczyl do kompa to wykryje mi to ? sry, ze pytam, ale jestem noga z tego . . .
-
Problem z 1.8T
musze poleciec i sprawdzic jaki mam nr i mam nadzieje, ze to bedzie to
-
Problem z 1.8T
okej, dzieki z gory i czekam na odzew
-
Problem z 1.8T
a jak sie to fachowo nazywa ? bo nie umiem tego znalesc na 'aledrogo' . . .
-
Problem z 1.8T
ile taka przyjemnosc ?
-
Problem z 1.8T
swiece niedawno byly wymieniane . . . devastation, mowisz, ze to bedzie to ?
-
Problem z 1.8T
Witam, pany jest problem. Jechalem dzisiaj na spokojnie i nagle jakby auto zaczelo chodzic na 3 gary . . . Za byka nie chcialo przyspieszyc i nim telepało. Po jakims czasie to ustalo i jak wracalem to znow to samo . . . Podejrzewacie co moze byc przyczyna ?
-
W jaki kolor lampy
ja bym chyba zostawil w ori jak masz czarna bude
-
A4 B5 Us'a By majkel Sprzedaz
ciekawa bryczka tez mam takie felgi i robia robote