Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Radoskur

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Radoskur

  1. do srebnego biały niebardzo mi lezy ;p
  2. Witam, chce cos zrobic z grillem i moje pytanie jest takie: -znaczek, obwodka czarny mat -znaczek czarny, obwodke zostawic chromie -znaczek w chromie, obwodka czarmy mat jak myslicie ?
  3. maławo planow ;p jak bys chcial jakies 17' to mam do sprzedania, niestety przydalo by sie je odrestaurowac
  4. podziekowal ;] zdecyduje sie na platynowe ngk
  5. tak jak w temacie, jakie swiece propunujecie do tego silnika ?
  6. piekne sreberko ;D a co do koncowek to nie najgorzej sie prezentuje mam ten sam dylemat z tlumikiem ale chyba narazie zrobie tak jak Ty, a z czasem sie cos pomysli
  7. zgadzam sie, felgi jak cos to wrzucaj 18''
  8. Radoskur odpowiedział(a) na Radoskur temat w Audi A4 B5
    zobaczymy ile mi posadzi furke i wtedy bede myslal co na przod, narazie bedzie tylko na tyl jakies 15 mm. ten sezon jeszcze oblatam jeszcze na tych gumach co sa zalozone, a na kolejny pomysli sie wlasnie o 205/32:naughty:
  9. heh, niestety sa tacy ludzie . . . Co zrobic, szukaj dalej a bedzie Ci dane
  10. widze, ze mamy podobne plany co do lamp ;p tylko musze pogonic te dayliny i lifty skombinowac
  11. Radoskur odpowiedział(a) na Radoskur temat w Audi A4 B5
    2770160714.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
  12. narazie sprobuje ta folia, a jak nie zrobi roboty to sie pokusze o ta farbe
  13. Radoskur odpowiedział(a) na Radoskur temat w Audi A4 B5
    to chyba przod zostawie w spokoju, a na tyl wrzuce 15 mm i moze to jakos bedzie kulac
  14. Radoskur odpowiedział(a) na Radoskur temat w Audi A4 B5
    czyli 12mm to jest absolutne minimum powiadasz?
  15. Radoskur odpowiedział(a) na Radoskur temat w Audi A4 B5
    tos mnie pocieszyl . . .
  16. Radoskur odpowiedział(a) na Radoskur temat w Audi A4 B5
    et z tego co pamietam to 40. Wiec co proponujesz ? gleba przedewszystkim
  17. podziekowal
  18. witam, chcialem sie pokusic o zawor blow-off do 1.8T, ale slyszalem rozne opinie i najczesciej padaly takie, ze te zawory zamulaja ten silnik. Prawda to ?
  19. Emblematy na tylnej klapie sa klejone czy jakis zatrzaskach ? Chce wszystkie usunac i zostawic tylko znaczek audi i przy okazji wrzucic w kolor
  20. Radoskur opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, przymierzam sie do zakupu dysi na przod i tyl. Felga jaka wpadla to 18' o szerokosci 7,5. Jakiej szerokosci polecacie dystanse ?
  21. i jak wkoncu, wziales te felgi ? Bo chce wiedziec czy jestes kolejnym szczesliwym posiadaczem owych felg
  22. ten kolor chodzil za mna, fajna fajna ale cos malo planow na przyszlosc
  23. po wiela taka farba ? bo ja kupilem folie ale nie wiem jak to wyjdzie . . .
  24. moje pytanie do tylnych lamp. Oklejales folia ? czy cos innego ?
  25. Witam, moja pytanie to zarowki podswietlenia rejestracji maja dl 36 mm, czy 42 mm ? moje audi to b5 przed liftem. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.