Treść opublikowana przez Radoskur
-
co zrobic z grillem ? a4b5
do srebnego biały niebardzo mi lezy ;p
-
co zrobic z grillem ? a4b5
Witam, chce cos zrobic z grillem i moje pytanie jest takie: -znaczek, obwodka czarny mat -znaczek czarny, obwodke zostawic chromie -znaczek w chromie, obwodka czarmy mat jak myslicie ?
-
[A4 AHL] Perłowy Zielony LZ6L Limousine - AKTUALIZACJA 17.02.2013 [SHITERS]
maławo planow ;p jak bys chcial jakies 17' to mam do sprzedania, niestety przydalo by sie je odrestaurowac
-
jakie swiece do 1.8 T ?
podziekowal ;] zdecyduje sie na platynowe ngk
-
jakie swiece do 1.8 T ?
tak jak w temacie, jakie swiece propunujecie do tego silnika ?
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
piekne sreberko ;D a co do koncowek to nie najgorzej sie prezentuje mam ten sam dylemat z tlumikiem ale chyba narazie zrobie tak jak Ty, a z czasem sie cos pomysli
-
A4 b5 sedan Biała perła by Soba
zgadzam sie, felgi jak cos to wrzucaj 18''
-
Dystanse do a4 b5.
zobaczymy ile mi posadzi furke i wtedy bede myslal co na przod, narazie bedzie tylko na tyl jakies 15 mm. ten sezon jeszcze oblatam jeszcze na tych gumach co sa zalozone, a na kolejny pomysli sie wlasnie o 205/32:naughty:
-
Co myślicie o tej feldzie?
heh, niestety sa tacy ludzie . . . Co zrobic, szukaj dalej a bedzie Ci dane
-
Srebrna Hania by majkel1993;)gwint/kubły/17''
widze, ze mamy podobne plany co do lamp ;p tylko musze pogonic te dayliny i lifty skombinowac
-
Dystanse do a4 b5.
2770160714.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
Srebrna Hania by majkel1993;)gwint/kubły/17''
narazie sprobuje ta folia, a jak nie zrobi roboty to sie pokusze o ta farbe
-
Dystanse do a4 b5.
to chyba przod zostawie w spokoju, a na tyl wrzuce 15 mm i moze to jakos bedzie kulac
-
Dystanse do a4 b5.
czyli 12mm to jest absolutne minimum powiadasz?
-
Dystanse do a4 b5.
tos mnie pocieszyl . . .
-
Dystanse do a4 b5.
et z tego co pamietam to 40. Wiec co proponujesz ? gleba przedewszystkim
-
emblematy tylnej klapie.
podziekowal
-
zawor blow-off
witam, chcialem sie pokusic o zawor blow-off do 1.8T, ale slyszalem rozne opinie i najczesciej padaly takie, ze te zawory zamulaja ten silnik. Prawda to ?
-
emblematy tylnej klapie.
Emblematy na tylnej klapie sa klejone czy jakis zatrzaskach ? Chce wszystkie usunac i zostawic tylko znaczek audi i przy okazji wrzucic w kolor
-
Dystanse do a4 b5.
Witam, przymierzam sie do zakupu dysi na przod i tyl. Felga jaka wpadla to 18' o szerokosci 7,5. Jakiej szerokosci polecacie dystanse ?
-
Co myślicie o tej feldzie?
i jak wkoncu, wziales te felgi ? Bo chce wiedziec czy jestes kolejnym szczesliwym posiadaczem owych felg
-
[b5 ahh] 1.9 tdi
ten kolor chodzil za mna, fajna fajna ale cos malo planow na przyszlosc
-
Srebrna Hania by majkel1993;)gwint/kubły/17''
po wiela taka farba ? bo ja kupilem folie ale nie wiem jak to wyjdzie . . .
-
Srebrna Hania by majkel1993;)gwint/kubły/17''
moje pytanie do tylnych lamp. Oklejales folia ? czy cos innego ?
-
Podwietlenie tablicy rejestracyjnej. Zarowki.
Witam, moja pytanie to zarowki podswietlenia rejestracji maja dl 36 mm, czy 42 mm ? moje audi to b5 przed liftem. Pozdrawiam