Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrna Hania by majkel1993;)gwint/kubły/17''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałem pokazać wam moją a4:)srebrne b5 w sedanie 1995rok 1.8adr(125KM) totalna seria, zakupione w listopadzie 2011,przebieg 218000km serwisowany do końca 2009roku w Serwisie Audi w Niemczech mój drugi samochodzik w życiu(pierwszy był Ford z duszą Taunus dwudrzwiowy sedan 2.8v6 1975rok:naughty:)

Wyposażenie:

-klimatronik

-ABS

-FIS

-2el.szyby

-2XPP

-centralny zamek

Wymiany-Naprawy:

-olej+filtry

-pasek rozrządu+napinacz paska

-regeneracja alternatora

-napinacz paska alternatora

-termostat

-amorki tył

-przeguby

-czyszczenie + adaptacja przepustnicy

Modyfikacje:

-lampy przód polift Valeo

-lampy tył I lift ori

-centralny z pilota

-podgrzewane lusterka

-nowe fele Skoda Superb 17'' opony tył 235/45 przód 225/45

-Xenon 4300K

-kierownica s8

-nowa tapicerka na boczkach

-skórzane kubełki s4 grzane z el.lędźwiami

-spryskiwacze reflektorów

-klamki i lustra w kolor

-grill z lifta

-kierunki białe

-oznaczenia tył w czerń

-wycieraczki + ramiona Passat b5 FL

-postoje LED 5 diod

-podświetlenie nóg przód i tył

-wywalony katalizator-wstawiona strumiennica

-końcówka wydechu (jakaś dwururka)

-lampka w środku z passata b5 (była pojedyńcza)

-zderzak przód US (bez halo)

-śwaitała do jazdy dziennej razem z drogowymi

-gwint SS

-kierownica pomalowana winylową farbą(wygląda jak nowa:naughty:)

-Bose z głośnikami w półce Focal

W planach:​

-ręczny w skórze

-może dokładki w kolor

-oklejenie samochodu w biały mat:naughty:

-dekory czarny połysk

-grill w czerń

-lampy przód w czerń

-malowanie wstecznych w czerwień

-swap na 1.8T lub 2.0TFSI

Zaraz po zakupie

11012012008.jpg

Sezon 2012

28062012252.jpg

20121009049.jpg

20121009048.jpg

Teraz:

img4637qv.jpg

Opublikowano

fajny samochodzik :) na AVUSACH według mnie lepiej wygląda :) a Taunus zaje*isty !! uwielbiam takie wozy ;-) sprzedałeś go ??

Opublikowano
  • Autor

tak:( już jakiś czas temu:facepalm:

Opublikowano

szkoda bo świetny samochód, ale Audi też niczego sobie, mam podobne tyle że ciemnozielone :)

Opublikowano

obowiązkowo niżej go, bo na avusach, jak i na 18 wyglada... hmm dziko :wink:

---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

i kliknij sobie w to drzewko w ramce "insert image" a potem wklej do okna które Ci wyskoczyło link do zdjęcia, to zdjecia bedą widoczne w poście, a nie po kliknieciu.... troche bedzie bardziej komfortowo użytkownikom zobaczyc Twój samochód

Opublikowano

Dawaj go niżej, bo nie da się patrzeć :decayed:

A tak to spoko..

Opublikowano

Ale wymyśliłeś z tymi rapowymi dekielkiami ;)

Opublikowano
  • Autor

mam już sprężyny obniżające ale nie mam ściągaczy do sprężyn:( a dekielki wymyslone na szybko:)

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

widać 3 pierwsze fotki normalnie?

Opublikowano

u mnie nie

scaled.php?server=39&filename=20012012026.jpg&res=landing

ten adres "http://desmond.imageshack.us/Himg39/scaled.php?server=39&filename=20012012026.jpg&res=landing" wklej do pola po kliknieciu insert image

Opublikowano

tyle felg juz miales na aucie a dalej koza

Opublikowano
  • Autor

plany na następne dwa tygodnie:gleba:decayed: i nowe felgi:naughty:

Opublikowano

na dol na dol :decayed:tak fajny :wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

moje pytanie do tylnych lamp. Oklejales folia :naughty: ? czy cos innego ?

Opublikowano
  • Autor

malowane farbą do lamp:decayed:

Opublikowano

po wiela taka farba ?:naughty: bo ja kupilem folie ale nie wiem jak to wyjdzie . . .

Opublikowano
  • Autor

25zł chyba ale wystarczy Ci jej na ok.6kompletów takich lamp:naughty:

Opublikowano

narazie sprobuje ta folia, a jak nie zrobi roboty to sie pokusze o ta farbe :wink:

Opublikowano
  • Autor

ja zrobisz to zapodaj fotki bo sam jestem ciekawy:decayed:na lato planuje przednie lampy folia zrobić:naughty:

Opublikowano

widze, ze mamy podobne plany co do lamp ;p tylko musze pogonic te dayliny i lifty skombinowac :naughty:

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.