Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrna Hania by majkel1993;)gwint/kubły/17''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolega cały czas zbiera graty na mody, tak jak i ja hehe

Opublikowano
  • Autor

są są:decayed: za tydzień spryski,xenon,klamki i dokładki w kolor,bose może uda mi się kupić w tym tygodniu:naughty:,progi od omegi B,zakładam zawieszenie sportowe no i narazie tyle myślałem nad jaką skórą ale chyba na lato S4 kubełki

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

ostatnio martwy okres bo kasy brakowało:facepalm:jeszcze regeneracje alternatora zrobiłem,zamówić muszę rolkę napinającą pasek alternatora bo już łożysko padło:decayed:

Opublikowano

Bose bym odpuścił. Lepiej zrobić swój zestaw audio. Różnica będzie ogromna :decayed: Ciekaw jestem tych progów jak będą wyglądać.

Opublikowano

jak patrze na twoje auto to tak jak bym widział swoje choc inny kolor ...... avus robi taka robote ze szok ...

Opublikowano
  • Autor
Bose bym odpuścił. Lepiej zrobić swój zestaw audio. Różnica będzie ogromna :decayed: Ciekaw jestem tych progów jak będą wyglądać.

no a możesz coś polecić jak zrobić? nie zależy mi na basie chce tylko fajną jakość :decayed:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

jak patrze na twoje auto to tak jak bym widział swoje choc inny kolor ...... avus robi taka robote ze szok ...

avus super wyglądały ale gość mnie wyj... bo sprzedał mi fele i powiedział,że dekle dośle:facepalm: no i na tym się skończyło i musiałem sprzedać bo dekle 200zł więc wolałem sprzedać i kupić coś innego teraz będzie kosaaa bo felgi mam z superba i pomalowane farba która się bardzooooo mieni w słońcu

Opublikowano

Wrzuć na przód np. u-dimension comp 6, wygłusz drzwi, do tego piecyk i przód gra zarąbiście :decayed: Zresztą, nie wiem w jakim audio gustujesz i co od niego oczekujesz, sam musisz wiedzieć co byś chciał uzyskać.

Opublikowano
  • Autor
Wrzuć na przód np. u-dimension comp 6, wygłusz drzwi, do tego piecyk i przód gra zarąbiście :decayed:

a masz coś takiego u siebie? jutro mam rozmawiać z goście bo ma bose do sedana zależy ile sobie zaśpiewa za nie jak przesadzi to będę kombinował coś innego,muszę w tylnej półce wymienić głośniki bo już nie dają rady:grin:

Opublikowano

W domu mam głośniki bose, co prawda nie kompletne, ale ich nawet nie montowałem do samochodu. Wiosną czy latem jak miejsce się znajdzie na rozbieranie auta to wlatują el comp'y, słuchałem ich i w cenie do 300zł nie ma lepszych wg mnie. Do tego czasu bujam się z nokiami :grin:

Opublikowano
  • Autor

no jutro będę wiedział co to bose ma kosztować więc się okażę co kupię:decayed:

Opublikowano

Kolego ile ta felga AMG miała cali szerokości ?

Opublikowano
  • Autor

nie jestem pewien ale chyba 9cali jeśli Cię interesują to są do sprzedania z oponami:decayed:

Opublikowano

majkel jeżeli bose ci wystarczy to zakładaj a jeżeli woli coś mocnego to wiadomo tak jak kolega pisze zależy czy do bose wali ori radio czy też nie wszystko ma wpływ na jakość grania :naughty:

Opublikowano

BOSE Ci w zupełności wystarczy. Tylko dobrze jakby było pełne razem z głośnikami w półkę. Nie masują może pleców, ale basik wystzrczający. Posłuchasz u mnie:)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

mała sesja wiosenna:

img4631uh.jpgimg4637qv.jpgimg4640r.jpgimg4644r.jpgimg4645y.jpg

Opublikowano

jest kosa autko wygląda konkretnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzięki mati:decayed: jak tak dziś pojeździłem to stwierdziłem ,że za wysoko stoi:kwasny: czekamy teraz aż Ty wsadzisz alu to będzie kosa:naughty:

Opublikowano

no za wysoko spoko zejdziesz jeszcze troszkę :decayed: jak ogarniemy moje alu to będzie git :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

montaż bose i małe sprzątanie:decayed:

20130510214.jpg20130510215.jpg20130510216.jpg20130510217.jpg20130510218.jpg

Opublikowano

no nieźle widzę cały czas modzenie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.