Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Radoskur

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Radoskur

  1. niestety nie mam warunkow, pod blokiem ciezko majstrowac ;p ---------- Post dopisany 27-11-2012 at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2012 at 10:14 ---------- autko odebrane, fotki niestety z telefonu . . .
  2. felga jest wzorowa (gusta i gusciki ;p) polecam wrzucic w lustro, dopiero robi robote
  3. calkiem ciekawa ale tablica tylnia psuje efekt . . . pomysl o usdm
  4. wzorowalem sie wlasnie na tej audicy ;p widzicie tu same felgi kosztuja 1250, a gdzie doliczyc opony i lusterko ? ^ ^
  5. 1,9 ;d moze i drogawo, ale stan praktycznie igielka, a zrobienie lusterka tez kosztuje wiec sie nie dziwie sprzedajacemu, ze tyle zawowal
  6. fotki pojawia sie w srode, bo dopiero wtedy odbieram auto od mechanika . . . Niestety przyszedl czas na tarcze i klocki
  7. Witam ! Chcialbym przedstawic moj nowy nabytek audi a4 b5 1,8 T 95r. Autko jak narazie stoi prawie seryjne, oprucz felg 17'' aluett. Co do wyposazenia to tez szalu nie ma bo jest wyposazona tylko w ele szyby, lusterka, szyber, centralny i domykanie szyb i szybru z kluczyka i niestety kaseciaka ;p Bylo to moja wymarzone auto z tym silnikiem, wiec nie zwracalem zbytnio uwagi na kolor, wyposazenie ani na rocznik. Liczyl sie jedynie dobry stan silnika jak i zeby nie byla obita jak wiadro ... Jak narazie nie moge narzekac. co do modow to w planach jest : -zakup przednich lamp - jest -sportowy zawiach (nie styklo na gwincior;p) - jest -wydech -nowe alu (najlepiej patelnia z merca), a narazie te 17 sie wrzuci w jakis kolor. Myslalem zeby rant w poler a srodek w bardzo jasny niebieski-auto kolor srebny -radio- jest -glosniki - 50/50 -pare wlep -tylne lampy ala usa -białe boczne kierunki -jak starczy kaski to moze nowa mapa na plus mocy -przemalowanie emblematow na czarny polysk -marzy sie gril z s4, bo grill bez znaczka troche agro nie ? - pewnie jeszcze cos do glowy wpadnie ! ps. narazie nie mam jak wrzucic fotek, ale odrazu jak bede mial mozliwosc to to zrobie ;d ---------- Post dopisany 18-11-2012 at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2012 at 13:35 ---------- zamiast patelni z merca skusilem sie na cos takiego 2770160714.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl co Wy na to ? auto odebrane od mechanika, wkoncu wpadlo pare fot. Niestety z telefonu . . . Tak sie prezentuje moja KOZA : DSC_0029.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl DSC_0025.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl DSC_0027.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl DSC_0023.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl wiosna przyszła więc trzeba by sie zabierać za modzenie -wrzucenie 'nowego' zawieszenie ; - 30 mm gdzies, niestety fotek brak z zakladania . . . -najpierw wpadły nowe zaroweczki podswietlenia rejestracji ; DSC_0064.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl -trzeba bylo cos zrobic zeby auto delikatnie grało: IMG_0433.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl IMG_0435.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl IMG_0438.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl -przyszly białe kierunki boczne ; DSC_0119.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl -lampy tyl, ofkors ori polift, dzieki bej DSC_0120.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl -a dzis zdecydowalem sie na wrzucenie alumek odkupionych od Gracjan'a. Pare foteczek ( zawias -30mm, felgi trzeba by przepolerowac jeszcze raz ) ; DSC_0124.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl DSC_0125.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl DSC_0127.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl DSC_0129.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl -teraz czekam na klubowe ramki, oraz zaczynam polowanie na przednie lampy po lifcie
  8. gleba juz jest zakupiona ;d tzn narazie sportowka bo juz na gwincior braklo hajsu no i sie skusilem, urwalem 200 zl tylko, sprzedajacy juz nie chcial zabardzo niegocjowac ceny. No trudno tak sie prezentuja 2770160714.jpg | radoskur | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
  9. wola 2k. Ale co do stanu felg naprawde nie ma nic do zarzutu . . .
  10. mam mozliwosc lyknac takie felgi, juz wypolerowane, srodki pomalowane na czarny połysk. Brac ? ^ ^
  11. tylko 18'' ;d
  12. co powiecie na taka felge Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://img821.imageshack.us/img821/7262/dsc02803z.jpg do a4 b5 ? oczywiscie w lustro ;d
  13. Radoskur odpowiedział(a) na Radoskur temat w Audi A4 B5
    dzieki
  14. Radoskur opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam forumowiczy, jak w temacie, poszukuje kogos kto zalatwia rejestracje USDM. Jest tu ktos taki ? Pozdrawiam
  15. Radoskur opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam, mam mozliwosc kupienia springow od a4 1.9tdi. i moje pytanie czy moge je bez problemy zalozyc do 1.8T? czy bedzie stal troche wyzej ?
  16. czyli raczej nie brac ?
  17. Witam, posiadam sedana i mam mozliwosc kupic springi obnizajace od avanta. I moje pytanie, czy sedan nie bedzie stal wyzej niz avant na tych springach ?
  18. pozdrawiam wszystkich forumowiczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.