Pomocy!!!
Słuchajcie co mogło się zepsuć ? Najpierw rozładował się akumulator do "0" tak że otwierany był z klucza. Akumulator został naładowany za pomocą prostownika. Po włożeniu akumulatora nie działają zegary analogowe, godzina i przebieg. Cały czas świeci się kontrolka od ręcznego. A i nie działają światła pozycyjne. Proszę o rady
Mechanik bez spojrzenia powiedział że trzeba wymienić wszystkie jak jest luz. I kurcze nie wiem czy nie chce mnie naciągnąć? Jak faktycznie powinna taka wymiana wyglądać?
Sprawa wygląda następująco Na przeglądzie wykryto luz w prawym wahaczu z przodu i moje pytanie jest takie ile może kosztować naprawa? Czy jedynie ten wahacz jest wymieniany czy wszystkie po obu stronach?