Treść opublikowana przez Świderbragga
-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
Ee to bardzo ładnie a masz może dpfa ? ---------- Post dopisany at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany at 07:32 ---------- A jak ci ustawili Ci ten rozrządu ze taki wynik wyszedł
-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
Robiłeś coś z mocą ?
-
Zawieszenie KONI SPORT !!!
Ok
-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
Faktycznie są podobne A co do akcji serwisowej to ja miałem robiona w swoim audi
-
Audi A4 B7 BRD Quattro By Świderbragga
Spalanie po trasie mam tak 7.5 ale ogólnie trzymuje mi się w granicach 7.8 a 8.1 A jak w twojej ?
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Kumam mam podobnie. Teraz zamówiłem zawiszenie do swojej i znów braknie kasy na mapę. A jak będziesz robił to z wycięciem dpfa ??
-
Audi A4 B7 BRD Quattro By Świderbragga
No walnie wiem normalnie zdjęcia są kozak zrobione tylko jak wrzucam to sie jakość piedoli :/
-
Audi A4 B7 BRD Quattro By Świderbragga
A teraz trochę nowych zdjęć:
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Gratki. Bardzo ładny kolor felg no i trochę w dół bym dał. A kiedy mapa ?
-
Zawieszenie KONI SPORT !!!
Ponoć po samych Amorach ma nie byc żadnej różnicy. Ale jak cos to powrzucam jakieś zdjęcia
-
Zawieszenie KONI SPORT !!!
Dokładnie tak bedzie. We wtorek bede zamawial amort bo sprezyny H&R mam:)
-
Zawieszenie KONI SPORT !!!
Zastanawiam sie czy jest jakaś różnica pomiędzy zwieszeniem s-line. ---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ---------- No i czy moze za inwestować w cos innego. A masz moze jakieś zdjecia ja wygląd samochod naczyń zawieszeniu ? A no i jake strezyny ?
-
Drgania i wibracje audi A4 B7 3.0 TDI QUATRO
SIEMANKO, Doszedłes moze co to byly za drgania mam tak samo u siebie. czekam na Odp.
-
Zawieszenie KONI SPORT !!!
Siemanko, Mam pytanie ma moze ktos z was zawieszenie KONI SPORT ??
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Aha. U siebie chce założyć zamiast gwintu koni sport na sprezynach H&R.
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
No to moze cos innego? Zastanawiałeś sie nad czymś innym ?
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
No to jak gwint do 2,5 to moze gwint AP ?
-
Audi A4 B7 BRD Quattro By Świderbragga
A orientujecie sie moze gdzie najlepieje zrobić wydech ?
-
[B7 BPW] Avant, Quattro, Lava Grey - mój dupowóz
Bardzo ładny kolor. Miałem taki sam kolor ale rok temu miałem wypadek i poszła do kasacji.
-
Audi A4 B7 BRD Quattro By Świderbragga
Siemanko, przedstawiam swoje Audi: - Audi A4 B7 Quattro - Silnik 170km BRD - Rok 2007. Wyposażenia: - Pakiet S-line wewnątrz i na zewnątrz. - Bi-xenon - Nawigacje r-nse - Tylnie lampy LED - Podświetlanie tablicy Led - Lusterka S4 składane - Dokładka z leona cupry - Przycisk START ENGINE - Felgi 19" - Sprzęt grający głosniki przód,tył(hertz) ,woofer(JBL), wzmacniacze (crunch i blaupunkt ) w najbliższym czasie wymiana na Audisona. - DRL - CLH - Kierownica Audi TT - Sprężyny H&R (Niebieskie) W PLANACH: -Podniesienie mocy wraz z wycięciem filtra DPF -Wymina wydechu. ---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ---------- Samochód po zakupie Czerwiec 2013: Samochód na dzień dzisiejszy wygląda tak:
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Siemka panowien pije pytanie jest takie jak zakodować skladene sie lusterek w vcds?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Miałem mf a numer wiazki teraz mam 4E 0972 208C
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Siema kupiłem ścięta kierownice do swojej b7 i po założeniu nowej kiery nie działa mi wszyciski do sterowania radia jak i tlakson. czekam na jakieś informacje ].
-
dokładka co sądzicie ?
Mam pytanie jak matowaliscie dokładkę z Leona cupry do zderzaka ??
-
Malowanie zacisków hamulcowych
A a jakiej farby najlepiej używać do malowania zaciskow?