Treść opublikowana przez Świderbragga
-
Malowanie zacisków hamulcowych
Na jaki kolor pomalować zaciski do czarnego samochodu ??
-
Problem: auto trzęsie i kopci jakby filrt dpf ale niby nie
Spoko dzięki za info
-
Problem: auto trzęsie i kopci jakby filrt dpf ale niby nie
Mam pytanie. A czy moze przez ta zła synchronizację wałków moze byc spadek mocy ?!
-
Drganie silnika i biały dym z wydechu.
U mnie są wymienione wszystkie pompo wtryskiwacze na akcji serwisowej. i po tej akcji serwisowej zaczęło mi drgać i nie wiem co może być.
-
Drganie silnika i biały dym z wydechu.
Witam, Mam taki problem w swoje b7 iz gdy samochód jest zimny silnik wpada w drgania i kopci na biało z wydechu. Prosze o pomoc.
-
Rns-E problem po przekreceniu kluczyka
Trzeba było wgrać nowe oprogramowanie po angielski. Bo spolszczenie wieszało całego rnsa.
-
Rns-E problem po przekreceniu kluczyka
Dzięki z pomoc i już wszystko gra.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Mam pytanie wiecie moze jak zakodować coming home i living home ?? Audi A4 B7.
-
Rns-E problem po przekreceniu kluczyka
Tylko ze ja mam CAN a nie linie K
-
Rns-E problem po przekreceniu kluczyka
Ogarnę wszystko jak wrócę z pracy i dam znać z chłopakiem który tez się dziwił czemu to nie działa tak z tego co pamietam to widział ale tez się upewnie
-
Rns-E problem po przekreceniu kluczyka
Dokładnie napisze to jest ten RNSE-Q sytuacja ma miejsce w A3 ale kazali mi napisać na waszym forum bo podobno navi macie w jednym palcu Wczoraj był podłączony pod komputer i wszystko jest poprawnie zakodowane. To co mam teraz zrobić przepiac te piny??
-
Rns-E problem po przekreceniu kluczyka
Nic nie przepisałam , kodowanie jest prawidłowe
-
Rns-E problem po przekreceniu kluczyka
Wcześniej miałem Audi Concert 3(2din), brak kamery
-
Rns-E problem po przekreceniu kluczyka
Witam Mam problem ponieważ zamontowałem RNS-E do audi i wszystko gra jak kluczyk w stacyjce nie jest przekrecony. Gdy przekręci się kluczyk/odpali samochód to wyświetlacz gaśnie zostaje tylko głos i regulacja dźwięku. Proszę o pomoc Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema jestem Marcin mam Audi A4 w Dislu. Warszawa Pozdrawiam