-
[B5 AHU] Jaki to alarm ?
http://www.autoelectric.ru/autoalarm/gt/m-gt.html
-
[B5 AHH] Centralny zamek sam się otwiera
A4 98r centralny zamek sam się otwiera,czy ktoś miał podobny problem.
-
[B5 AHH] Drugi impuls masy do otwierania centralnego
spróbuj poszukać sterowania na innym kabelku ale w tej samej wiązce.
-
[B5 AHH] Drugi impuls masy do otwierania centralnego
nie raz montowałem takie same sterowniki jak twój i nigdy nie miałem problemów z audi,nie zrobiłeś tam jakiegoś zwarcia
-
[B5 AHH] Drugi impuls masy do otwierania centralnego
podłączenie zrobiłeś jak na opisie ZAMEK PNEUMATYCZNY, i czy sprawdzasz na zamkniętych drzwiach.
-
[B5 AHH] Drugi impuls masy do otwierania centralnego
a czas sterowania zmieniłeś na 3,5sek jak pisali na elektrodzie.
-
[B5 AHH] Drugi impuls masy do otwierania centralnego
źle podłączyłeś sterownik jest dobry,drugi kanał w tym aucie nie jest ci potrzebny,sterowanie zamkiem na przemian "+"/"-".
-
[ALL] Niezrozumiała instrukcja kd2006
montuje KD 2006 i nie raz programowałem bez żadnych problemów w instrukcji przecież wszystko pisze,musisz robić punkt po punkcie i będzie ok.
-
[B6 ALZ] Pali się kontrolka AIR BAG
jak był CRASH to nie
-
[B5 AFN] uszkodzony czujnik otwarcia drzwi
są widoczne gołym okiem jak rozbierzesz drzwi i wyciągniesz zamek
-
[B5 AFN] uszkodzony czujnik otwarcia drzwi
czujnik (krańcówka) znajduje się w dolnej części zamka są dwie wersje, jedna zapinana blaszką,wymienia się łatwo a druga ma zatopione końcówki tu jest problem.
-
[B5 1Z] Problem z instalacją alarmu
zielono/niebieski lub żółto/niebieski wychodzący z drzwi kierowcy na przemian "+"i "-".
-
[B5 AFN] Zegary-problem
poodciskaj wtyczki w liczniku.
-
[ALL B5] Czy mam alarm i jak to łatwo sprawdzic?
Spotkałem się z wersjami bez przycisku na słupku i czujników ruchu.
-
[ALL B5] Czy mam alarm i jak to łatwo sprawdzic?
Najprawdopodobniej masz fabryczny alarm i nie ma do niego pilota uruchamiasz go w trakcie zamykania auta kluczykiem ,sposób na sprawdzenie jest prosty,otwórz okno zamknij drzwi kluczykiem i po chwili otwórz przednia maskę przez otwarte okno,powinien uruchomić się alarm fabryczny.
szubi
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta