Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szubi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szubi

  1. szubi odpowiedział(a) na jasiniak11 temat w Audi A4 B5
    http://www.autoelectric.ru/autoalarm/gt/m-gt.html
  2. A4 98r centralny zamek sam się otwiera,czy ktoś miał podobny problem.
  3. spróbuj poszukać sterowania na innym kabelku ale w tej samej wiązce.
  4. nie raz montowałem takie same sterowniki jak twój i nigdy nie miałem problemów z audi,nie zrobiłeś tam jakiegoś zwarcia
  5. podłączenie zrobiłeś jak na opisie ZAMEK PNEUMATYCZNY, i czy sprawdzasz na zamkniętych drzwiach.
  6. a czas sterowania zmieniłeś na 3,5sek jak pisali na elektrodzie.
  7. źle podłączyłeś sterownik jest dobry,drugi kanał w tym aucie nie jest ci potrzebny,sterowanie zamkiem na przemian "+"/"-".
  8. montuje KD 2006 i nie raz programowałem bez żadnych problemów w instrukcji przecież wszystko pisze,musisz robić punkt po punkcie i będzie ok.
  9. jak był CRASH to nie
  10. są widoczne gołym okiem jak rozbierzesz drzwi i wyciągniesz zamek
  11. czujnik (krańcówka) znajduje się w dolnej części zamka są dwie wersje, jedna zapinana blaszką,wymienia się łatwo a druga ma zatopione końcówki tu jest problem.
  12. zielono/niebieski lub żółto/niebieski wychodzący z drzwi kierowcy na przemian "+"i "-".
  13. szubi odpowiedział(a) na michal1 temat w Audi A4 B5
    poodciskaj wtyczki w liczniku.
  14. Spotkałem się z wersjami bez przycisku na słupku i czujników ruchu.
  15. Najprawdopodobniej masz fabryczny alarm i nie ma do niego pilota uruchamiasz go w trakcie zamykania auta kluczykiem ,sposób na sprawdzenie jest prosty,otwórz okno zamknij drzwi kluczykiem i po chwili otwórz przednia maskę przez otwarte okno,powinien uruchomić się alarm fabryczny.
  16. opornica w zbiorniku jest podłączona do licznika i gdzieś na forum czytałem że można ją skalibrować vagiem.
  17. zobacz tu:http:http://www.amt-alarmy.pl/sklep/product_info.php/cPath/31_1/products_id/649
  18. centralka nie występuje osobno jest razem z modułem komfortu.a kabelek na pewno jest w wiązce wychodzącej z drzwi kierowcy.
  19. jak oryginał to w module komfortu (pisałem o dokładanym alarmie) to jednak pokombinuj przy słupku drzwi kierowcy kabelek koloru zielono/niebieski lub żółto/niebieski impuls na przemian plus/minus jest to kabelek od sterowania pompki.
  20. w audi jest s terowanie na przemian +/- musisz poszukać centralki alarmu (spróbuj na słuch gdzie pstrykają przekaźniki) i podepnij się do alarmu bo alarm do instalacji pompki na pewno jest podłączony przez adapter
  21. Witam posprawdzaj wtyczki przy liczniku i komputerze (poodciskaj).
  22. Vagiem nie zmienisz przebiegu zobacz tu: http://viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=2&prodid=191
  23. Sprawdź kody serwisu czy wszystkie są takie same.
  24. Pasjonat elektroniki swojego passata

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.