Skocz do zawartości

Cotton

Pasjonat - Nowicjusz
  • Postów

    9
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cotton

  1. Silnik do wymiany, za pozno zasygnalizowal brak smarowania(dlaczego). Mialem pechac... czekam na dawce
  2. Dzięki za pomoc, a masz jakieś wskazania co do dobrego warsztatu dla tego autka??
  3. Panowie, szukam serwisu, najlepiej w okolicach Ursusa/Piastowa w którym przede wszytkim oprócz profesjonalnej wiedzy, nikt mi nie uświni auta. Cena nie jest najwyższym priorytetem. Oprócz a4, mam do serwisowania A6 3,2 V6 quattro w którym jeszcze nikomu nie udało naprawić się wady wskazania paliwa(już 2 razy na luzie dojechałem pod dystrybutor, a wskazywało ponad 1/4 baku). Po przeczytaniu waszych wątków zastanawiam się nad: Filipowski S.C., Reymonta 17 Ponieważ inne wątki są dość stare, czy coś się zmieniło, jest jakaśalternatywa? Tak jak wszyscy pewnie mam dość już "mechaniorów", potrzebuję gościa z głową i smykałką. Mam takiego, ale w "Kobyłce"(polecam, serwis Murawski), tylko że z Mokotowa mam do niego ok. 30km) i na proste naprawy nie mam czasu już sie tak daleko zapuszczac...jeszcze trzeba wrócić... Będę wdzięczny za propozycje i opinie![br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 14:06_________________________________________________Nikt?
  4. Witajcie, od niedawna jestem szczęśliwym użytkownikiem b. rzadkiego modelu A4 cabrio S-line 3.0V6 manual 105tkm. Autko kupiłem już zagazowane Landi Renzo Omegas(wstawiłem nowy katalizator z przebiegiem 70tkm Jestem ogromnie zadowolony z jazdy autkiem, jest bardzo dynamiczny i ma fajną elastyczność. Jak zrobiło się ostatnio zimniej - blisko 0, zauważyłem stuki które wydobywają się spod maski podczas przyspieszania(na jałowym tego nie ma), zazwyczaj szybko to ustępowało więc nie przejmowałem się. Jak temp. spadła poniżej 0 zaczęła sie tragedia, stuki i głuche puki(coś jak strzelanie z broni maszynowej z tłumikiem) zaczęły znikać po dłuższym odcinku drogi, dawno po osiągnięciu 90st. Ponieważ przejechałem dopiero 3tys. km od zakupu, sprawdziłem olej - okazało się że jest ok. minimum mimo że robiłem pełen serwis z wymianą po zakupie. Dolanie 1L załatwiło sprawę, ale nie miało to wpływu na stuki, które nie ustąpiły. Dziś po tygodniu i przejechaniu max. 300km wyświetlił mi sie na czerwono OlDruck i okazało sie żę olej jest znów na MIN. Generalnie troszkę się przyłamałem bo autko jeździło genialnie jak było ciepło, jedynie lekko trzęsie na postoju - jak czytałem na forum - zapewne cewki. Poza tym genialnie, za benzynie jak i na gazie. Autko stanęło u mechanika nieopodal mojej firmy(kolegi znajomy) bo bałem się jechać do swojego. Będę wdzięczny za pomoc![br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 21:05_________________________________________________Naprawdę nikt nie wie o co może chodzić??? ;(
  5. Witam, potrzebne mi na gwalt wahacze przednie dolne najlepiej lemforder albo trw. Czy wiecie gdzie mozna najtaniej kupic, moze ktos z was ma do sprzedania. Pan w warsztacie powiedzial mi 1000zl za komplet dolnych lemfordera. Cholera, jak wymienialem gorne rok temu to bylo duuuzo taniej. Bede bardzo wdzieczny za szybka odpowiedz
  6. No wreszcie ktos mnie pocieszyl! :>Dzieki, czyli to pewnie jakies syfne paliwo. Zalewalem ostatnio verve, ale szczerze nie polecam... teraz po dluzszym czasie zalalem ultimate i przede wszystkim jest CISZEJ. No i oczywiscie odetkal sie...
  7. chcialbym zeby problem zwyczajnie nie wrocil
  8. Chlopaki, bede mial swoj debiut za tydzien bo dzis mialem do pozna... Mam nadzieje ze za tydzien tez towarzystwo dopisze!
  9. Ciezko wchodza na zimnym, szczegolnie dwojka. A generalnie nie maja takiej sztywnej, prostej drogi w swoje miejsca. A jak jest juz wrzucony bieg to lewarek nie siedzi sztywno w jednym miejscu tylko ma luzy na boki(no tak z lekka jak w aucie nie tej klasy). Wybacz ciezko mi sie pisze o dzialaniu biegow :>
  10. Jak napisalem, wszystko juz jest ok. Moje pytanie to bardziej czy skoro odezwala sie pompka, to moge sie spodziewac ze teraz zjawisko bedzie sie powtarzalo coraz czesciej az rzeczywiscie bede musial je wymienic. Czy mogla sie przypchac jakims syfem?? Nie bardzo rozumiem, bo dla mnie jak pompka siada, to siada i trzeba ja wymienic. A to jest zmartwychwstanie????
  11. Czy wymieniajac sprzeglo, olej w skrzyni i cos jeszcze...(wlasnie co??) da sie doprowadzic precyzyjnosc, sztywnosc itp. skrzyni w nowym aucie?? U mnie lewarek po 160tys. bardzo stracil jesli chodzi o te cechy. Dzieki z gory za odpowiedz :th:
  12. Witam. Wiem ze temat rzeka i poruszany jest juz tysiace razy ale nie znalazlem podobnego przypadku na forum. W ostatni wtorek na ktorychs z rzedu swiatlach zaczelo mi telepac buda na wolnych obrotach...podejrzewalem pompki. Potwierdzil to specjalista po analizie vag-iem. Zalecil mi zmiane najlepiej kompletu(sugerowal pln2400). Dodal ze padaja jeden po drugim, ale jak rozbierze silnik to potwierdzi,,, moze stanie tylko na jednej pompce. Ku mojemu zdziwieniu, zaraz po powrocie od mechanika, auto zaczelo normalnie pracowac i tak jest do dzis! Minelo juz kilka dni,a silnik pracuje jak zegarek. Co moze byc przyczyna?? I czego moge sie spodziewac w najblizszej przyszlosci, czy to chwilowa uciecha, czy moze cos sie odetkalo? Jezdze na najlepszych dieslach, czyli ultimate, verva itd. Nie ukrywam ze jak pojawil sie problem mialem gleboka rezerwe. Moze to jest problem. Dzieki z gory za info. Pozdrawiam :th:
  13. Witam, jestem mocno swiezy na tym forum stad pytanie: czy jutro jest spocik w Fort Wola?? Jak was mozna spotkac? :th:
  14. Witam wszystkich forumowiczow. Z podekscytowaniem dolaczam do waszego grona jako wielki fan A4. Moje auto to B6 1.9tdi 130KM rocznik 2001(AWX??-mysle ze wy moze mi podpowiecie :-) ).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...