Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hghormone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hghormone

  1. Sterownik do naprawy, ale podobno nie to jest przyczyną szarpań.
  2. Log z VCDSa: -------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------- Address 02: Auto Trans Labels: 01J-927-156.lbl Control Module Part Number: 8E0 910 155 C HW: 01J 927 156 HH Component and/or Version: V30 01J 1.9l PD RdW 3120 Software Coding: 0000001 Work Shop Code: WSC 63351 000 00000 VCID: 254AF3CAD3BB1034 1 Fault Found 18201 - Transmission Output Speed Sensor 2 (G196): No Signal P1793 - 000 - - Freeze Frame RPM: 1472 /min RPM: 1408 /min RPM: 290 /min (no units): 6.0 Torque: 100.0 Nm Temperature: 36.0°C T.B. Angle: 25.6° Bin. Bits: 1010 0 0 ========================================================= Może to wina sterownika ?
  3. Dzieki za informacje, skontaktuje sie z Bartkiem. Moze mi tylko jeszcze ktos powiedzec dlaczego weddlug ks.serw. u mnie oznaczenie skrzyni jest "0G7" co wedlug serwisu wskazuje na tiptronic, mimo ze u mnie jest multitronic , ale w ks.serw pisze tez oznaczenie skrzyni "GJA" czy w serwisie nie ma oznaczenia multitronic ? Jak dzwonilem do serwisu i podalem im VIN to powiedzieli ze napewno mam multitronic.
  4. Oznaczenie mojej skrzyni to GJA, moze ktos pomoc rozszyfrowac ? ---------- Post dopisany at 07:56 ---------- Poprzedni post napisany at 07:41 ---------- Dzwoilem do ASO, rzeczywiscie koledzy macie jak najbardziej racje moja skrzynia to multi tronic. Musze sprobowac wymiany oleju moze to pomoze.Znacie moze jakies osoby z poznania ktore potrafia sie tym zajac jak najlepiej ?
  5. Ale z wydruku z ASO wychodzi na to ze mam Tiptronic. Moze ktorys z kolegow podpowiedziec jak to sprawdzic ?
  6. Witam posiadam B6 2003r ,skrzynia tip-tronik, przebieg 150000. Gdy ruszam z miejsca to czuje szarpania, dopiero jak auto wejdzie na wyzsze biegi to jest w miare normalnie. Ale jest tez taki problem, ze gdy jade np.80km/h i chce utrzymywac taka stala predkosc to mimo wszystko co pare sekund obroty potrafia mi podskakiwac o ok 200, nawet jak ustawie sobie tempomat to i tak falowania wystepuja. Dopiero przy wyzszych predkosciach ponad 100km/h wszystko dziala poprawnie. Czy to moze wskazywac na uszkodzona skrzynie ?
  7. Witam. Jestem nowym, ale mam nadzieje, że w przyszłości stałym bywalcem tego forum, ponieważ aktualnie planuje zakup A4 i mam nadzieje, że z waszą pomocą stanie się to już na dniach. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.