Treść opublikowana przez -RamzeS-
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zdrowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tabletkę dzień po [emoji1]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale to ty chciałeś basen !
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Proszę Karolu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co Ty masz z tym siema?!? Ktoś coś basen?!? Cześć Karolu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tez wasze zdrowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z ciężkim bólem ale tu cie popieram a po 2 nie miałeś juz iść na rynek ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak coś te mam golfa rozmiar M
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale on może wolał po nas przyjechać do zajazdu ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fantomas zazdrościsz ze nie dzwoniliśmy po ciebie ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak ja to widzę [emoji1] Krumak to była moja premia Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk I teraz widać kto prezesowi plecy masuje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja teraz pracuje u Pabla- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
srebrne też mam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kolego ja mam i będę dzisiaj na spocie więc zapraszam Dla zainteresowanych będę miał dzisiaj ramki, naklejki, smyczki, kalendarze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fantomas dobrze wymienia- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie mam 3D tylko zwykle- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chodzi ci zlot w BT czy o wtorkowe spoty? O wtorkowe złoty Bede w ten wtorek i w bagażniku bede miał trochę towaru- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I teraz zobaczycie że kupi JEEP o którym ostatnio pisał- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!