Treść opublikowana przez -RamzeS-
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chodzi ci zlot w BT czy o wtorkowe spoty?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mówisz i masz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie mam juz klubowe kalendarze jak coś pisać pw. Przypominam ze u mnie tylko odbiór osobisty- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tomciu a co ty taki wulgarny jesteś ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki za spota- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jutro jesteś w robocie? Padake już zaciągnąłem do mechaniora skrzynia kupiona Bede jeden dzień mnie nie było i juz burdel- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tez tak mówiłem i leżę juz 4 dzień- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ta pracownicy roku... Ej dobra nie musisz juz wracać do domu ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miodzio pracownicy roku nie biorą L4- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co potrzebujesz kierowcy ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
U mnie pod balkonem jest więcej- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przecież to zajazd szlachecki na okulickiego- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak ty jesteś w Zakopanym- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrze tato- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do spania !!!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie będę zaskoczony jak za tydzień juz taki będzie stał na Wąwozie Zwariował chłop...jeszcze cena zaporowa...poza tym muszę jeszcze ze 2lata pojeździć VW Wysłane z VW tak tak- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie będę zaskoczony jak za tydzień juz taki będzie stał na Wąwozie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ty w nic nie wierzysz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja bym sobie nie dał w d*pę wjechać no ale każdy ma swoje hobby- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Możemy pojeździć 20-ta? Znaczy dajesz nam żebyśmy sobie pojeździli Nie ma czym to oska- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wlasnie gdybym pił to moZe by mnie grypa nie dopadła - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!