Treść opublikowana przez -RamzeS-
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ej a nie musi juz iść do domu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bedą dostępne od 5 stycznia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale ja nie mam kalendarzy. Pogadam z Jarko jak coś dam wam znać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wesołych świat foczki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dante dzięki za odwiezienie. Kerczi sam jesteś baran
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cała przyjemność po naszej stronie. Bosoron dawaj foto story
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lenox sto lat
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron dobry wybór ja tez choruje na a6- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron jak bedziesz patrzył na zdanie kolegów z forum to nigdy nie kupisz auta- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zaczyna się robić ciekawie ja przyjmuje zakłady co kupi boseron- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie pisałeś ze bedziesz wiec wszyscy zostali w domu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie każdy robi w kadwatechu szef dał karnet na taką stacja to co zrobisz tzn ze bona dostałeś ? a mówią że prywaciarz to pracownika jak cytrynę dusi a tu proszę jaki socjal sam sobie kupiłem kartę podarunkową i zapłaciłem z firmowych pieniędzy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie każdy robi w kadwatechu szef dał karnet na taką stacja to co zrobisz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tankuje na shell i mam święty spokój- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
BOSERON to by wszystko wyjaśniało jeśli chodzi o naprawę BMW ??? Mozesz rozwinac bo ja nie w temacie? BMW tam tankowalo i sie zepsulo ? Kolego to szydera nie czytaj tego- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Syna mam - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!