-
williams obserwuje zawartość BEX - Manual, wyje skrzynia biegow przy hamowaniu silnikiem
-
Sprzeglo 1.8t
Witam Przejrzałem cały wątek inie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Panowie czy do BEX-a na skrzyni 6 biegowej GEA (Ośka) zestaw sprzegła LUK-a ( tacza, docisk, łożysko) o numerze : 623 1157 00 będzie prawidłowy Proszę znawców tematu o wypowiedzenie się
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
WAUZZZ8EX4A068322 WAUZZZ8LZ1A082963
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Panowie jaki olej do skrzyni GEA?? Jaki olej do skrzyni EVS od A3 8l??
-
jak podnieść tył
Witam Ja tez mam przysiadnięty tył Mam zawieszenie sportowe 1BE 9-ta klasa wagowa z tyłu jak auto nie jest zapakowane z tyłu to nie mogę między oponę a nadkole włożyć wyciągniętych palców od dłoni. (felgi 17 cali 5-cio ramienna gwiazda) Kupiłem podkładki podwyższające . Moje pytanie jest następujące : zakładać te podkładki ( one podwyższą o jakies 1,5cm) czy kupować nowe sprężyny?? Ile u was jest odstępu między opona a nadkolem???
-
Szukam stanowiska warsztatowego na godzinny wynajem
Witam Szukam stanowiska warsztatowego z kanałem samochodowym w okolicach Katowic interesuje mnie oczywiście wynajem godzinny Zainteresowanych proszę o kontakt
-
1.8T Bex-wymiana popychaczy hydraulicznych
ok. do połowy tj. np. po te otwory?? Można strzykawką bez rozbierania??
-
1.8T Bex-wymiana popychaczy hydraulicznych
Wracając do napełniania popychaczy przed montażem to wystarczy jak ponapełniam je strzykawką do pełna??
-
1.8T Bex-wymiana popychaczy hydraulicznych
Na ucho ,, wygląda że te po stronie wydechowej" ale wiadomo jak to na ucho jest często dźwięk się przenosi z jednej strony na drugą i nie wiadomo dokładnie o który popychacz chodzi. Niektórzy wymieniają od razu wszystkie
-
1.8T Bex-wymiana popychaczy hydraulicznych
Cześć W moim aucie występuje potrzeba wymienić popychacze hydrauliczne. Tu rodzi się moje pytanie: Przed wymianą je wyciskać i napełniać olejem silnikowym czy tak jak sa w pudełku wkładać na swoje miejsce?? Są różne szkoły stad moje pytanie.
-
Wymiana tłumika w Audi A4 B6 1.8T
No tak ale w razie czego po co miałbym wymieniać stare tłumiki na kolejne stare które nie wiadomo jak długo będą żyły wiem że te tłumiki są zrobione z ocynkowanej blachy i nawet jak się spojrzy na te używane co są na Allegro to same puszki nie są zbytnio specjalnie skorodowane ale rury to są brązowe od rdzy Zadałem pytanie w tym temacie bo myślałem że jest w tym braku zamienników jakaś logika (bo przecież do 1.8T B5) są zamienniki całego wydechu
-
Wymiana tłumika w Audi A4 B6 1.8T
Witam !! Jestem nowy na forum . Czy mógłby ktos mi odpowiedzieć dlaczego w tych B6-tkach 1.8 turbo jest taki problem z tymi końcowymi tłumikami? Mam na myśli że praktycznie nie ma zamienników w sprzedaży , tylko same oryginały w wysokiej cenie?? nie sypia się te tłumiki czy jak??
williams
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta