armorsnake

PB

Osiągnięcia armorsnake

Reputacja

1. Dzieki za wyjaśnienie. A wiesz może dokładnie od kiedy takie wychodziły, miesiąc/rok?
  2. Fajnie działasz z autem. Hebel mega. Dziwi mnie tyko, że od razu miałeś lampy sline na aucie (przezroczysty kierunek, żarówka PY21W). Jeżeli była taka opcja przy kupnie auta bez pakietu sline to poprawcie mnie. Dokładka od cupry według mnie nie pasuje do zderzaka sline, wygląda to jak by była dokładka dokładki.
  3. Może być różnie z kolorem nawet z tym samym kodem. Generalnie po polerce nie powinno być drastycznej różnicy.
  4. Ja na hany nie powiem złego słowa, w poprzednim aucie a3 1.8T ~200km przejeździły 50kkm i dalej jeżdżą u nowego właściciela.
  5. W takim przypadku tylko HANY niebieskie, wydajność około 60km/cilinder.
  6. Rafał, jak masz oryginalne lampy z soczewkami to muszą to być lampy xenonowe, poniżej masz porównanie lamp zwykłych vs xenon Przepraszam właśnie zerknąłem, że masz B6 a tam było różnie. Z racji, że do mnie lampy już idą mam prośbę o schemat przerobienia instalacji pod lampy xenonowe, czyli wymianę wtyczek. Ewentualnie czy takie adaptery będą pasować: http://www.aliexpress.com/item/OEM-VW-HID-Xenon-Headlight-10-to-14-Pin-Connector-Adapter-For-Volkswagen-Passat-B6/1418308923.html
  7. Te silniczki o których mówisz są chyba podłączone tymi dwoma żółtymi przewodami, tzn sterowanie do nich. Według ETKI faktycznie był tylko bix.
  8. Jak czas pozwoli to wpadnę nowym nabytkiem na spota;) Patrząć po zdjęciach to będzie większa frekwencja niż w a3-club
  9. Panowie przymierzam się do pierwszego moda w B7 czyli wrzucenia ori xenonu. Aktualnie mam zwykłe lampy halogenowe H7 ale ze spryskiwaczami lamp. Mam spore doświadczenie z a3 8l bo też dokładałem ale tam temat był troszkę prostszy, więc mam kilka pytań: 1) Jak szybko ze zdjęcia odróżnić lampę bixenonową od xenonowej? Żebym nie musiał non stop pytać ludzi o nr i sprawdzać w etce. 2) Wiem, że są potrzebne adaptery elektryczne lub trzeba przerabiać wiązkę. Czy ma ktoś ich schemat? Ewentualnie gdzie je można kupić, chodzi o takie jak w tym temacie: http://www.audizine.com/forum/showthread.php/409047-Halogen-to-Bi-Xenon-Kufatec-Interface 3) Najbardziej zależy mi na bixach nieskrętnych, bo z tego co wyczytałem to skrętne nie podejdą?
  10. Ja bym brał coś takiego Oferta - Audi A4 - AUDI A4 S-LINE Z 2005 ROKU Z SILNIKIEM BENZYNOWYM 1.8 O MOCY 163 KM !!!! KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z OPŁATY SKARBOWEJ- FAKTURA VAT MARŻA !! 1.8T może mniej podatny na mody ale LPG znosi bez problemu. lub idz po bandzie i coś takiego Oferta - Audi A4 - SPROWADZONY W GRUDNIU 2011. PO WYMIANIE ROZRZADU, KOMPLETU HAMULCOW, 2 KOMPLETY KOL: CHROMOWANE 19CALOWE ASA I ZIMOWE 16CALOWE. CHROMOW
  11. Cześć wszystkim, mam na imię Piotrek, aktualnie posiadam a3 1.8T aum i jestem aktywnym członkiem a3-club.net Więcej o moim aktualnym aucie TUTAJ Jak ktoś nie ma konta to niech łapie zdjecie. Zarejestrowałem się na tym forum ponieważ myślę już o następnym autku a bardzo podoba mi się a4 b7 więc może za jakiś czas będę czegoś takiego poszukiwał i chcę zapoznać się dokładnie z tematem tego auta, idealne dla mnie było by b7 1.8t+Q sedan sline