Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbert-tm

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, niestety nie moglem sie pojawic na kauflandzie, jesli byliby chetni jeszcze kiedys zrobic jakis spot to jestem jak najbardziej za :)))
  2. Siemka , jestem z tomaszowa , moze jakis spocik audi ???? Moze by cos zorganizowac??? 2. Wybiera się ktoś na zlot do łodzi w lutym???Organizowany przez łódzkie złoty audi
  3. Norbert-tm zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  4. Norbert-tm odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I co radzicie z tymi glosnikami? ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- siemka, chlopaki potrzebuje na szybko rady jakiej firmy glosniki na przod a4 b4 165mm bede przerabial drzwi tylko ktorej firmy najlepsze ? Lanzar , Crunch, Helix ,Hertz , peiying???????????? ---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ---------- i jeszcze sinuslive i boschmann . ceny maja podobne wiec ktore z nich najlepsze?
  5. Norbert-tm odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka, chlopaki potrzebuje na szybko rady jakiej firmy glosniki na przod a4 b4 165mm bede przerabial drzwi tylko ktorej firmy najlepsze ? Lanzar , Crunch, Helix ,Hertz ????????????
  6. Norbert-tm odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no mam nadzieje ze bedzie chociaz pare aut chlopaki nie odwalajcie:) pelen parking
  7. Norbert-tm odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    z tm przyjedziemy dzisiaj na dwa autka 2xB5
  8. Norbert-tm odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    takie dupeczki jak na tych zdjeciach to moglyby wpasc na kieliszeczek wodeczki i nie tylko hehe
  9. Norbert-tm odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oki dzieki , w niedziele sie pojawie, byc moze jeszcze wpadnie ze mna kolea taka sama audi
  10. Norbert-tm odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam, moglbym podjechac do was na spocik w niedziele? jestem z Tomaszowa. Audi a4 b5 98r 1.8, szalu nie ma hehe
  11. panowie kiedy i gdzie macie jakis zlocik? moglbym podjechac do was?
  12. Norbert-tm odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam, mam do sprz. sprzedania dystanse z 10cioma otworami. dystans do piasty 5sri felga do dystansu 5 sr. w komplecie sr! grubosc 30mm. produkcji niemieckiej. tel 721582344. Lokalizacja Tomaszów Maz. Cena 240zl za komplet na 4 kola.
  13. Witam, mam do sprz. sprzedania dystanse z 10cioma otworami. dystans do piasty 5sri felga do dystansu 5 sr. w komplecie sr! grubosc 30mm. produkcji niemieckiej. tel 721582344. Lokalizacja Tomaszów Maz. Cena 240zl za komplet na 4 kola.
  14. mial byc na pck o 20 ale nikogo nie bylo. organizujemy swiateczny spocik w piatek o 20 na ul. pck przy przystani??
  15. widze ze chyba tak :/
  16. siemka , próbuje zorganizowac spot w Tomaszowie na Ul. PCK (przystan pilica) sobota godz 20, bedzie ktos? moze jakies inne propozycje? ---------- Post dopisany 14-03-2013 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2013 at 19:51 ---------- Ludzie żyjecie? Co jest z wami nikt juz kur.. nie ma audi?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.