Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbert-tm

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbert-tm

  1. Witam, niestety nie moglem sie pojawic na kauflandzie, jesli byliby chetni jeszcze kiedys zrobic jakis spot to jestem jak najbardziej za :)))
  2. Siemka , jestem z tomaszowa , moze jakis spocik audi ???? Moze by cos zorganizowac??? 2. Wybiera się ktoś na zlot do łodzi w lutym???Organizowany przez łódzkie złoty audi
  3. Norbert-tm odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I co radzicie z tymi glosnikami? ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- siemka, chlopaki potrzebuje na szybko rady jakiej firmy glosniki na przod a4 b4 165mm bede przerabial drzwi tylko ktorej firmy najlepsze ? Lanzar , Crunch, Helix ,Hertz , peiying???????????? ---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ---------- i jeszcze sinuslive i boschmann . ceny maja podobne wiec ktore z nich najlepsze?
  4. Norbert-tm odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka, chlopaki potrzebuje na szybko rady jakiej firmy glosniki na przod a4 b4 165mm bede przerabial drzwi tylko ktorej firmy najlepsze ? Lanzar , Crunch, Helix ,Hertz ????????????
  5. Norbert-tm odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no mam nadzieje ze bedzie chociaz pare aut chlopaki nie odwalajcie:) pelen parking
  6. Norbert-tm odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    z tm przyjedziemy dzisiaj na dwa autka 2xB5
  7. Norbert-tm odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    takie dupeczki jak na tych zdjeciach to moglyby wpasc na kieliszeczek wodeczki i nie tylko hehe
  8. Norbert-tm odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oki dzieki , w niedziele sie pojawie, byc moze jeszcze wpadnie ze mna kolea taka sama audi
  9. Norbert-tm odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam, moglbym podjechac do was na spocik w niedziele? jestem z Tomaszowa. Audi a4 b5 98r 1.8, szalu nie ma hehe
  10. panowie kiedy i gdzie macie jakis zlocik? moglbym podjechac do was?
  11. Norbert-tm odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam, mam do sprz. sprzedania dystanse z 10cioma otworami. dystans do piasty 5sri felga do dystansu 5 sr. w komplecie sr! grubosc 30mm. produkcji niemieckiej. tel 721582344. Lokalizacja Tomaszów Maz. Cena 240zl za komplet na 4 kola.
  12. Witam, mam do sprz. sprzedania dystanse z 10cioma otworami. dystans do piasty 5sri felga do dystansu 5 sr. w komplecie sr! grubosc 30mm. produkcji niemieckiej. tel 721582344. Lokalizacja Tomaszów Maz. Cena 240zl za komplet na 4 kola.
  13. mial byc na pck o 20 ale nikogo nie bylo. organizujemy swiateczny spocik w piatek o 20 na ul. pck przy przystani??
  14. widze ze chyba tak :/
  15. siemka , próbuje zorganizowac spot w Tomaszowie na Ul. PCK (przystan pilica) sobota godz 20, bedzie ktos? moze jakies inne propozycje? ---------- Post dopisany 14-03-2013 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2013 at 19:51 ---------- Ludzie żyjecie? Co jest z wami nikt juz kur.. nie ma audi?
  16. Norbert-tm odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oks thx, mysle,ze na najblizszym sie pojawie
  17. no to widze ze w h*j nas bedzie ---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ---------- Moze masz kogos jeszcze to zgadaj, moze wpadnie tez moj kolega a4b5 to juz nas bedzie 3 hehe od czegos trzeba zaczac
  18. Słuchajcie spot w tm na pck w sobote o 20??
  19. Norbert-tm odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemanko, jest nowy i to w sumie w Tomaszowie ale tu k**wa placki nie org spotow, mozna wbic do was do Łodzi? szalu nie mam ale zaczynam przerabiac A4 b5 1.8 125Km sedan 98r
  20. No wlasnie widze ze zaangazowanie super!
  21. Ludzie zrobmy jakis spocik..... moge sie zajac organizacja czegos wiekszego....
  22. Siemka, w Tomaszowie nie mozna nic zorganizowac wiec pomyslelem ze moze u was w PTB bysmy cos wymyslili ja chetnie pomoge w organizacji, jc to piszcie albo dzwoncie 721582344
  23. Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.