Treść opublikowana przez a4KONRAD
-
Ubytek płynu chłodniczego,proszę o pomoc!
Jeśli śmierdzi i paruje w kabinie to nagrzewnica, jeśli mokro pod autem to strzeliła chłodnica bo mogło być trochę wody w płynie chłodniczym , ewentualnie uszczelka pod głowica i masz płyn w oleju- jak niedawno kupiłeś auto od lewego sprzedawcy
-
[B6 AMB] 1.8T AWM Quattro
Full elektryka i skora jak u mnie,naprawdę fajna sprawa, wrzuć więcej zdjęć jak możesz, ile Ci wyszła na gotowa, czasowo juz wiemy;p?;p
-
Opony 225/40/18 - prośba o doradzenie
Toto proces t1r miałem juz założone na starej hondzie, mięsa może było 5mm a przyczepność swietna. Polecam Toyo
-
Obroty przy 100km/h
B6 3.0 manual 5biegow 100kmh = 2100obr ... W hondzie 1.4 mialem z 3.5 chyba hah
-
Dziwne odgłosy przy 2000 obr/min
Kiedyś w mazda 323f miałem podobny dźwięk, wsluchaj się w przepustnice / kolektor dolotowy;-) mi w benzynie plukali
-
Pielegnacja skory
Wpierw wyczyść skore szarym mydłem z woda i szczotka z delikatnym włosiem... Dopiero preparaty, krem nivea odpada, chyba sonax ma coś dobrego w czarnej butli... Ale nie na brudasa.
-
Wasze przebiegi benzynowców
220tys w 3.0 z 2001r, vin komp I wnetrze prawde powie:-D
-
[B6 AWX] S-line a4
Fajny, tylko te brewki:/ pozdrawiam.:-D
-
[B6 AWX] Czarne limo by jakubekk BOSE xenon 1.9 TDI+
Bardzo zadbana I dopieszczona sztuka!! ja swoja musialem sprowadzic ze szwajcarii zeby sobie dogodzic:p napewno niedlugo sie pochwale
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich!! Mam na Imię Konrad i jestem z Warszawy. Od kilku dni jestem posiadaczem Audi A4 3.0 V6 manual full opcja z czego jestem bardzo zadowolony !! Do tej pory miałem same Hondy i jest to dla mnie spora zmiana. Liczę że użytkownicy Forum wprowadzą mnie w temat i zasugerują co mogę zainstalować lub w co zainwestować na początek;)