Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony 225/40/18 - prośba o doradzenie


Hatek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

Wiosna tuż tuż i czeka mnie zakup opon macie może jakieś doświadczenia??

Może coś doradzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz cały wątek o oponach letnich. http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/opony-letnie-polecacie-3779/

Czytania aż głowa boli. Ja na sezon letni zdecydowałem się na Vredestein sessanta.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testuje w tym sezonie TOYO PROXES T1R do tej pory jezdziłem na BRIDGESTONE RE050 powiem tylko tyle że te opony godne polecenia komfort zajeb...cichutka nie śliska trzyma się jak przyklejona tylko cena odstrasza za 235/45/17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vredestein sessanta.:wink:

:thumbup1: jezdzilem na nich i polecam

Również zakupiłem takie kapcie na lato w rozmiarze 235/40 R18 . Leżą w garażu czekają na rozropy. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dużo osób wybiera sessante. Oby opinie o tej oponie nie były wyssane z palca, ale już nie długo i wylądują na feldze a potem na aucie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi teraz gościu zaproponował Fulda bieżnik prawie nowa jeszcze są napisy na niej i się wacham. W 300 zł za sztukę chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem te verdesteiny o których piszecie i nie wiem co w nich rewelacyjnego, pojeździłem jeden sezon zmieniłem je bo w podrównaniu np do yokohamy advan sport która teraz upalam nie kleiły wcale, do tego dość wyraźnie je "słychać". Jeśli ktoś jeździ ekonomicznie i ma nie za mocne auto to jak najbardziej. Do agresywnej jazdy nie polecam. Właśnie też na wiosnę przesiadam się na 18" i zakładam albo yokohamy albo myśle o toyo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak macie 130 kucyków albo jeszcze mniej to nie polecam 18"

waga felgi i szerokość opony robią z autka małego muła i nie ma komfortu ani radość z jazdy

jeżeli macie program i około 160 KM to ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie 130 za tydzień może dwa będzie około 150 może więcej zależy jak motor pozwoli

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

miałem te verdesteiny o których piszecie i nie wiem co w nich rewelacyjnego, pojeździłem jeden sezon zmieniłem je bo w podrównaniu np do yokohamy advan sport która teraz upalam nie kleiły wcale, do tego dość wyraźnie je "słychać". Jeśli ktoś jeździ ekonomicznie i ma nie za mocne auto to jak najbardziej. Do agresywnej jazdy nie polecam. Właśnie też na wiosnę przesiadam się na 18" i zakładam albo yokohamy albo myśle o toyo..

a masz jakieś dojście do opon bo w moim przypadku wydanie około 2000 zł na opony się nie uśmiecha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem uniroyal rainsport 2 225/45R18

opony trochę słyszałem ale na mokrej nawierzchni i i droga hamowania super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cenowo są drogie też miałem te opony kiedyś tylko ze 15 i bylem bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj okazji ;)

kupiłem nówki z magazynu z gwarancja 36 miesięcy za 1450 zł

kupiłem na początku 2012r z datą prod 4609

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam do kupienia opony Fulda podobno prawie nowe z opisami na biezniku jeszcze za 300 zł szt. Może ktoś jeździł na fuldach i może ocenić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znajomi jeździli w życiu n 17/18? Niestety takie osoby mają najwięcej do powiedzenia w temacie dramatu jaki to cierpią każdego dnia właściciele aut z felgami 17+. Ja prześmigałem miniony sezon na 17. w poprzednim aucie miałem 15 i nie mam absolutnie żadnych negatywnych odczuć po przesiadce na 17. Wręcz przeciwnie, na lato już czekają 18, a 17 dostaną na następną zimę nowe opony :)

Albo inaczej, spróbuj na wiosnę jak się jeździ, bo chyba jeszcze resztki opon masz. Później zadecydujesz w którą stronę pójść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...