Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony 225/40/18 - prośba o doradzenie


Hatek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 18 i jazda na nich to bajka teraz szukam nowych opon bo stare już lyse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem te verdesteiny o których piszecie i nie wiem co w nich rewelacyjnego, pojeździłem jeden sezon zmieniłem je bo w podrównaniu np do yokohamy advan sport która teraz upalam nie kleiły wcale, do tego dość wyraźnie je "słychać". Jeśli ktoś jeździ ekonomicznie i ma nie za mocne auto to jak najbardziej. Do agresywnej jazdy nie polecam. Właśnie też na wiosnę przesiadam się na 18" i zakładam albo yokohamy albo myśle o toyo..

Zgadzam się. Vredestein są głośne, do tego ząbkują w avantach. Yokohama to wyższa półka. Lepiej trzymają, są bardziej ciche i nawet auto mniej pali na nich - ja akurat zmieniłem na większy rozmiar z 17'' veredstein na 18'' Yokohama i spalanie utrzymało sie na tym samym poziomie. Więc dodatkowy plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe yokohamy znalazłem za 1600 komplet. Ale nadal kuszą mnie te fuldy za 1200 prawie nowki z montażem i mam je na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieżko porównywać te opony bo to inny segment. To tak jakby porównywać audi do fiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieżko porównywać te opony bo to inny segment. To tak jakby porównywać audi do fiata.

Ale yokohamy w takim wypadku to audi? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę na 2 Vredestein sessanta takie se+ 2 pirelli pzero tylko kupiłem używkę :doh: i to był moj błąd, głośna jak nie wiem.

Teraz jak bede kupował to tylko nówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli fulda to fiat a yokohama to audi? :) kurde sam nie wiem co mam zrobić troche szkoda mi się rozstać z 2 tys zł na dobre opony :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Yokohama decibel w tym właśnie rozmiarze i nie dość że ciche to jeszcze mają niskie opory toczenia i nie pali na nich więcej.

O vredesteinie szybko zapomniałem - one tylko fajnie wyglądają.

Kolego - fuldy czy tam jakieś Barumy to takie niskobudżetówki - nie ma co od nich cudów oczekiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli fulda to fiat a yokohama to audi? :) kurde sam nie wiem co mam zrobić troche szkoda mi się rozstać z 2 tys zł na dobre opony :(

to kup sobie 15 cali:decayed: za 1000-1200 zł bedziesz miał zajefajne opony w 15 calach

---------- Post dopisany at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ----------

225/40/18 TOYO PROXES T1R LATO NOWA WYPRZEDAŻ (2978726397) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

masz toyo w propocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli fulda to fiat a yokohama to audi? :) kurde sam nie wiem co mam zrobić troche szkoda mi się rozstać z 2 tys zł na dobre opony :(

to kup sobie 15 cali:decayed: za 1000-1200 zł bedziesz miał zajefajne opony w 15 calach

---------- Post dopisany at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ----------

225/40/18 TOYO PROXES T1R LATO NOWA WYPRZEDAŻ (2978726397) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

masz toyo w propocji

cena bardzo nie wiele niższa niż na stronce Opony letnie Toyo Proxes T1 Sport 225/40R18 92 Y XL, ZR

zależy ile robisz kilometrów, jak jeździsz do kościoła w niedziele to bierz fuldy, jak na co dzień to nie ma co oszczędzać na swoim bezpieczeństwie i wybierz coś z wyższej półki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1600zł może sie kupi ale to też takie co leżą w magazynie z 2011 najczęściej.

OponySzybkoiTanio.pl

Opona Firestone FHSZ90 225/40R18 92 Y XL, FR - Opony.com.pl

Jeszcze do lata troche czasu - warto poszukać po różnych stronach - może komuś leżakują i zrobi dobrą cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1600zł może sie kupi ale to też takie co leżą w magazynie z 2011 najczęściej.

OponySzybkoiTanio.pl

Opona Firestone FHSZ90 225/40R18 92 Y XL, FR - Opony.com.pl

Jeszcze do lata troche czasu - warto poszukać po różnych stronach - może komuś leżakują i zrobi dobrą cene.

jeździsz na tych Firestone FHSZ90 ? jaka opinia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździłem, wkleiłem tylko bo kolega szuka tańszych, i uważam że powinny być lepsze niż fulda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździłem, wkleiłem tylko bo kolega szuka tańszych, i uważam że powinny być lepsze niż fulda.

żona jeździ na zimowych Firestone tylko 14 i dają radę, sam kilkakrotnie jeździłem jej samochodem i bardzo pozytywnie oceniam tą markę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz bierz te od sliwki i nie wymyślaj cen jest ok a sa jak nowe

A widzisz że mi ich nie polecają :decayed: sam nie wiem co kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...