Treść opublikowana przez marekibeti
-
wymiana termostatu w 2.5 TDI
witam moje pytanie jest krótkie powiedzcie jak bardzo trzeba rozebrać przód żeby wymienić termostat czy może da się to zrobię nieinwazyjnie dzięki za pomoc pozdr4all
-
Jak wymienić termostat i odpowietrzyć układ?
witam koledzy a podpowiecie w jakim stopniu trzeba zdemontowac i czy wogole trzeba przod w 2.5 tdi BDG bo tez musze termostat wymienic:(( czy da rade zrobic to bez sciagania zderzaka czy niestety jest to konieczne i czy trzeba ruszac rozrzad?? dzieki za ewentualna pomoc
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
witam ponowie zerknijcie czy zbiorniczek wyrownawczy plynu chlodniczego nie jest zadymiony od gory jezeli tak to moze to byc glowica sam to przezylem i troszke zabolalo po kieszeni dodatkowo mozna dla pewnosci podjechac na stacje i sprawdzic przy pomocy takiego plynu ktory zmienia barwe pod wplywem spalin jezeli dobrze pamietam z niebieskiego na zielony wtedy to juz na 100 % glowica pzdr
-
obszycie kierownicy
dokładnie tego szukałem strzał w 10:)))
-
obszycie kierownicy
witam koledzy ) macie może namiar na kogoś na forum kto obszywa kierownice ?? trafiłem na takiego kolegę jakiś czas temu ale jakoś teraz nie mogę go odnaleźć(
-
Czyszczenie lamp przednich i pakietu chrom - porady??
Witam mam pytanie do kolegi damiana a mianowicie jak usunac paprochy i jakis kurz z wnetrza lampy tak zeby czegos nie spieprzyc lampy nie sa jakos mega brudne ale mysle ze gdyby je jakos troche wyczyscic to widocznosc bylaby znacznie lepsza prosze o pomoc tu lub na prv pzdr
-
Jakie sprężyny do seryjnego Avanta?
witam ja swoja obnizalem i mam komplet seryjnych na zbyciu moze sie dogadamy??
-
Problem z Bluetooth
oki panowie jutro pojezdze po mechanikach i poszukam kogos kumatego )
-
Problem z Bluetooth
chyba masz racje ze nie mam bt bo moj tel nie wykrywa:((
-
Problem z Bluetooth
witam panowie przede wszystkim gratki za ogarniecie tematu ) szczerze to dodaliscie i mnie troche optymizmu pisze do Was a mianowicie do Hatek i Bart-S bo widze ze znacie sie na rzeczy (a jezeli tu juz nie zajzycie napisze jeszcze na pw) postaram sie naswietlic moj problem ) w mojej a4 mam fabtycznie zamontowany uchwyt na tel podobno i zestaw glosnomowiacy bo poprzedni wlasciciel tak twierdzi dzialal z nokia 6300 ja mam nokie e50 taki starszy model i chcialbym zeby to wszystko razem zadzialalo problem polega na tym ze na allegro jest tylko jeden uchwyt (adapter) na ta nokie ktory juz kupilem ale jest on pod bluetooth i tel nie ma jak polaczyc sie z zestawem glosnomowiacym:((( powiedzcie co moge zrobic?? kupowac jakis modul bluetooth ?? tylko jaki??
-
Problem z Bluetooth
witam:)) panowie uporaliscie sie z podlaczeniem tego tel ??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no ja potrzebuje zeby mi ktos zerknal czemu nie dziala mi zestaw glosnomowiacy i powiedziano mi ze trzeba to podpiac pod vag
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
koledzy powiedzcie gdzie w cze-wie mozna podpiac sie pod vag ?? pisalem na pw do Piotrek98igo ale jakos bez echa (
-
zestaw glosnomowiacy nie dziala
pisalem juz do jednego kolesia z cze-wy jak sie odezwie to podjade bo z domu nie mam daleko ) a licze ze sie odezwie bo nie lubie jak cos mi nie dziala
-
zestaw glosnomowiacy nie dziala
a to jest jakis schemat kodowania bo przyznam ze nie wiele mi to mowi:(((
-
zestaw glosnomowiacy nie dziala
rns e
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
oki dzieki:))
-
zestaw glosnomowiacy nie dziala
no wlasnie juz tu do ziomka z cze-wy napisalem moze sie odezwie:)))
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam pytanko mam do kolegi Piotrek98igo gdzie mozna i czy mozna podjechac na ta diagnostyke vag -iem bo mam maly problem z zestawem glosnomowiacym - pier**la ale mnie drazni a koledzy mowia ze bez vaga sie nie obejdzie:))
-
zestaw glosnomowiacy nie dziala
ale do serwisu to pewnie nie ma sie co pchac bo skasuja mnie jak za zborze:))) a mialo byc tak pieknie klick i mialo dzialac ))
-
zestaw glosnomowiacy nie dziala
a coz to mi napisales??)) qrcze nie mam pojecia ((
-
zestaw glosnomowiacy nie dziala
tylko ze to nie mialo dzialac przez bluetooth bo z tego co sprawdzilem to nie mem modulu bluetiith w samochodzie dlatego kupilem ten adapter
-
zestaw glosnomowiacy nie dziala
Witam problem polega na tym ze po zamontowaniu adaptera do noki e50 zestaw glosnomowiacy nie wlacza sie:kwasny Czy nalezy cos pozmieniac w tel??? pomoze ktos zorientowany???? pzdr
-
[B6 AVF] Srebrny S-line
witam koledzy furka naprawde ladna ale szczerze to mam pytanko do kolegi andr3i chodzi mi o ten bluetooth w rns e jak sie do tego zabrac bo wisi mi ten uchwyt na tel tak bezuzytecznie i chcialbym cos z tym zrobic a jezeli mieszkasz w czestochowie to mam niedaleko i moze cos bys pomogl w tym temacie pzdr
-
RNS E wymiana lasera instrukcja
montuje proponuje zadzwonic nr znajdziesz w linku ktory jest wyzej pzdr