alxxx

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia alxxx

Reputacja

1. Apropos serwisu w temacie. Kupiłem auto które było tam serwisowane regularnie... Oleju to lali chyba ile weszło bo było grubo grubo ponad miarkę - teraz czeka mnie wymiana lub wywalenie kata. Inne czynności zawieszeniowe raczej ok (na oko). Jeszcze inne rzeczy by się znalazły.. ale nie ma co pisać. Ja bym tam nie pojechał na serwis.
  2. Taka sytuacja nie tylko na A4-klub
  3. Ja jestem z okolic Gorlic Co prawda.. nie jeżdżę Audi ale na forum jestem. Jakby ktoś potrzebował VCDSa to pisać śmiało.
  4. lelus_DT ja kiedyś dorabiałem grot (wycinałem) w Tarnowie tam gdzie Carrefour był, teraz tam się jakieś roszady poczyniły a ja nie jestem miejscowy więc nie wiem czy jest tam to stoisko z dorabianiem kluczy.
  5. Dzięki, że przyjechaliście. Może o czymś jeszcze pomyślimy ale to dopiero jak będzie cieplej!
  6. czaki22 będziesz jutro? może ktoś jeszcze?
  7. Planujemy zmienić trochę organizacje żeby się zjechać w jednym miejscu kręgle fajne są ale na mniej ludzi.. ustalimy jakąś miejscówkę to dam znać ! ---------- Post dopisany 09-02-2013 at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2013 at 21:37 ---------- Zostało dwa tyg. do spota więc, Końcowa wersja jest taka, że spotykamy się w zajeździe "Pod Dębem" - później lecimy na Marcinkę i następnie kto chętny to na kręgle! Do zobaczenia! :mrgreen:
  8. SPOT w Tarnowie 23.02.2013r godz. 15 pt. jedziemy na kręgle... miejsce spotkania: Zajazd pod Dębem ul. Heleny Marusarz 9B storna www: bowling club prosimy o wpisy kto chętny na kręgle w celu rezerwacji torów Po kręglach można udać na na pobliska "Marcinke" do restauracji Podzamcze Na koniec wejście na najwyższy szczyt Tarnowa i pamiątkową fota na tle panoramy miasta. Jak ktoś nie ma ochoty na kręgle to można dojechać później. Chętni niech się odezwą w tym wątku.
  9. Godzina 15 to jest wstępne ustalenie tylko jeszcze jest czas żeby pozmieniać ustalenia
  10. Jakby był ktoś chętny to ponownie organizujemy spota w Tarnowie. Wstępne ustalenia to 23.02 godz. 15 i uderzamy na kręgle albo na gokarty Jak się jakieś nowe info wykluje to napisze.
  11. Ten spot przeleciał, co prawda frekwencja była nie duża ale w planach jest kolejny to nadrobicie straty
  12. Jakby ktoś był chętny to zapraszam(y) w sobotę 12.01 ok 16:30 na parking pod Gemini, co prawda idea spotu narodziła się na forum OCP, ale może się to z lekka przekształcić na spot vag - koledzy innymi autami niż Octavie też podjeżdżają
  13. Na dzień dobry chciałbym się przywitać...co prawda nie posiadam Audi, ale też auto z grupy VAG i dołączę do dyskusji merytorycznej