Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. WAUZZZ8EZ1A009229 Proszę o rozkodowanie
  2. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam>jest ktos na forum z okolic zielonej gory?
  3. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupię blaszki zacisków z hamulców 320 chodzi mi o zwykle może ktoś zmieniał i mu leżą niepotrzebne
  4. Napisz do Tom A4
  5. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki
  6. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    320 x288
  7. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Tarcze przód tył nowe ile maja mm ?
  8. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    50 po przelewie
  9. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tez mam manetki
  10. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Europejczyk a panel i wiazka od piotra
  11. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z tego co pamietam to tak
  12. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokladalem u siebie taki panel z tym ze mialem wiazke ori pod ten panel .Podlaczylem i dzialalo
  13. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Okazje na FB wyhaczyles? Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
  14. Czyli R T . Jakbys potrzebowal Ludzie patrzcie po dacie produkcji.Jest latwiej i szybciej. Masz auto z lipca roku X to modelowo +1 . Masz auto 07.2002 czyli modelowo juz 2003 Jak juz znasz rok modelowy to odczytanie z tabelki jest bardzo proste Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
  15. Ktory rok modelowy auta ? Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
  16. Moze bedziesz mial wiecej zasiegu ale tam gdzie mieszkam musze chodzic szukac zasiegu Ogolnie miasta miasteczka drogi glowne nie ma problemu W moim przypadku tez moze jest wina telefonu. Albo wina zasiegu ze telefon sie wieszal . Nie lapal zasiegu .Dopiero po restarcie szukal zasiegu Mam nadzieje ze IOS bedzie mniej awaryjny niz android Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
  17. Przyjedz do mnie. Zostaniesz poszukiwaczem zasiegu Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
  18. Jestem aktualnie w plusie. Oferta super ale zasiegu brak. Zglaszalem .Mialobyc cos zrobione.Akurat konczy mi sie umowa.Masa telefonow zebym zostal bo smartdom bo dobra oferta ale nic o zasiegu Teraz pora na t-mobile Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
  19. Bylem szczesliwy jak przestalem byc klientem tej sieci. Teraz niestety musze byc na czas zdj blokady Dziwne jest dlamnie ze nie mozna oddac zeby wyslali do serwisu Nie mam nic do tego ze musze zaplacic tylko do tego ze musze kombinowac i kupowac karte Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
  20. Dzieki za zainteresowanie Dzwonilem na infolinie orange. Simlock zdejmuje sie dzwoniac i zamawiajac taka usluge. Trzeba miec numer orange i na koncie 77 zl. Potem przychodzi na email wiadomosc Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
  21. Witam . Stalem sie i ja posiadaczem iphone. Mam tylko maly problem. Iphone jest z orange i ma simlock. Nie jestem klientem orange. Chcialbym sie tej blokady pozbyc. Wiem ze to moge zrobic w komisie ale nie chce stracic gwarancji. Moge to zrobic jakos w orange? Pochodzenia telefonu jestem pewny i wiem ze jest odblokwany Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
  22. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moduly od woszu sa sprawdzone ,masz wszystkiego potrzebne elementy jak chcesz to mam zestaw pod tv i kamere i pod tv tylko oczywiscie od woszu zestaw mi to juz nie potrzebne jest Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
  23. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie lepszy zestaw od woszu? Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
  24. Taki sam zestaw mam na sprzedaż z tym ze 40 zł taniej Swoją drogą dobry interes na adaptera ktoś ma. Nic tylko kupować w Aso i sprzedawać na allegro Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  25. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam wiązkę od woszu pod kamerę i tv. Oddam za 400 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.