Treść opublikowana przez rafi10612
-
B6 DIVISION
Mam komplet z Angola podświetlany. Kubek i wizytownik chodzi płynie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ktos chetny na mgiełki grzane ?;)
-
B6 DIVISION
Co raz bardziej mi sie to podoba. Jeszcze szyby przyciemnic i bedzie cacy
-
B6 DIVISION
A masz może więcej innych ujęć? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Oczywiście sluzalyby jako antena GPS Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie jak lepiej z czy bez anteny dachowej ?
-
B6 DIVISION
Ma ktoś zdj sedana z antena shark? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Roleta elektryczna sedan
Zaślepki isofix są w kanapie także jak to może być wspólnego z półka? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Masz powód do kolejnego moda Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
13 kwietnia pisalem. Nawet odczytales ... Wyslalem email
-
B6 DIVISION
Nie odpisuje Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Cenę sprawdzał mi mechanik Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Pytałem juz. Trochę drożej ma niż w intercars Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Szukam kogoś z forum to handluje wachaczami lemfordera i ma to w dobrej cenie Polecacie kogoś? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Bylem u niego jak szukalem 17 . Ma fajne wzory tylko wiekszosc podrobki a szukam ori
-
B6 DIVISION
JawoR36 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Brałem jakiś czas temu od jawora. Nie miał mojego koloru. Zderzak był trochę porysowany z czujnikami i kilkoma gratami ale w fajnej cenie Pomalowalem i jestem bardzo zadowolony Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Idzie ciepło. Szkoda mi zimowek i trzeba coś fajnego znaleźć Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Juz napisałem; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Coś w mój gust juz nawet zaczęłem myśleć o takich jak te w tej szarej bo ciężko znaleźć ciekawe ronale Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Komplecik szukam Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Szukam Alu 18 z oponami. Ktoś coś ma na sprzedaż? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Pasują. Belka tez jest ta sama Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Witam. Zamierzam dolozyc sobie antene dachowa . I takie pytanko czy warto montowac takie cos ? http://allegro.pl/audi-a4-b6-wzmacniacz-gps-05r-i6597335775.html http://allegro.pl/wzmacniacz-anteny-gps-audi-a4-b6-b7-8e9035585-i6579323632.html
-
B6 DIVISION
https://www.google.pl/search?q=kierownica+audi+tt&biw=1600&bih=770&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwif1_mmy67SAhVF6CwKHdRgBNcQ_AUIBigB#imgrc=PZNAaz45GYZbRM: Panowie takie pytanko . Kierownica z tt bez multi . Czy w tej kierownicy sa zaslepki jesli nie ma multi i mozna to przerobic na multi ?