Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam komplet z Angola podświetlany. Kubek i wizytownik chodzi płynie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  2. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktos chetny na mgiełki grzane ?;)
  3. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co raz bardziej mi sie to podoba. Jeszcze szyby przyciemnic i bedzie cacy
  4. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A masz może więcej innych ujęć? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oczywiście sluzalyby jako antena GPS Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jak lepiej z czy bez anteny dachowej ?
  7. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś zdj sedana z antena shark? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  8. Zaślepki isofix są w kanapie także jak to może być wspólnego z półka? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz powód do kolejnego moda Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    13 kwietnia pisalem. Nawet odczytales ... Wyslalem email
  11. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie odpisuje Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cenę sprawdzał mi mechanik Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  13. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytałem juz. Trochę drożej ma niż w intercars Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukam kogoś z forum to handluje wachaczami lemfordera i ma to w dobrej cenie Polecacie kogoś? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bylem u niego jak szukalem 17 . Ma fajne wzory tylko wiekszosc podrobki a szukam ori
  16. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    JawoR36 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Brałem jakiś czas temu od jawora. Nie miał mojego koloru. Zderzak był trochę porysowany z czujnikami i kilkoma gratami ale w fajnej cenie Pomalowalem i jestem bardzo zadowolony Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Idzie ciepło. Szkoda mi zimowek i trzeba coś fajnego znaleźć Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  19. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Juz napisałem; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  20. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Coś w mój gust juz nawet zaczęłem myśleć o takich jak te w tej szarej bo ciężko znaleźć ciekawe ronale Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  21. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Komplecik szukam Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukam Alu 18 z oponami. Ktoś coś ma na sprzedaż? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  23. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pasują. Belka tez jest ta sama Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  24. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Zamierzam dolozyc sobie antene dachowa . I takie pytanko czy warto montowac takie cos ? http://allegro.pl/audi-a4-b6-wzmacniacz-gps-05r-i6597335775.html http://allegro.pl/wzmacniacz-anteny-gps-audi-a4-b6-b7-8e9035585-i6579323632.html
  25. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    https://www.google.pl/search?q=kierownica+audi+tt&biw=1600&bih=770&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwif1_mmy67SAhVF6CwKHdRgBNcQ_AUIBigB#imgrc=PZNAaz45GYZbRM: Panowie takie pytanko . Kierownica z tt bez multi . Czy w tej kierownicy sa zaslepki jesli nie ma multi i mozna to przerobic na multi ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.