Treść opublikowana przez rafi10612
-
B6 DIVISION
Uwalony moduł Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Panowie potrzebuje wysłać zderzak do Czech. Zna ktoś jakąś fajną stronę gdzie można zamów kuriera i nie skasuja mnie za to bardzo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Podstawowe . Bez książki ostatnich połączeń Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Masz książke? Możesz wybierać połączenia na fisie? Czy tylko możesz odbierać połączenia? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Europa ma wyjście na zegarek. Bierz 8KO bo jest nowszy . Dużo tego na allegro leży Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Biggman cos tam ma
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
Było brać które Ci polecalem. Może i ładna ale gałka z a4 jest zupełnie inna. Wolałem używkę z a4 niż nowa z a3 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
460 ? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
Nowe czy z linków odemnie? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
Z a3 kupiłeś Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka ? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Zamierzam odnowic alufelgi. Oczywiście piaskowanie i malowanie proszkowo. I tu jest problem bo nie mają identycznego koloru jak na alu. Czy można gdzieś dokupić Ori szary kolor metalic? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Włącz układ i posłuchaj każdy z czujników. Jak go nie słychać to będziesz miał odpowiedz który padł Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
podgrzewana multifunkcyjna kierownica + tasma airbag + okablowanie + moduł
Tak. Kasowalem i wraca Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
podgrzewana multifunkcyjna kierownica + tasma airbag + okablowanie + moduł
Dzięki za pomoc . Sprawdzę z tym przyciskiem i pochwałę się rezultatem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Rozebralem kierownice. Okazało się ze wtyczka od grzania nie była podłączona do lewych przycisków. Kierownica zaczęła grzać W blokach pomiarowych temp rośnie do 27 stopni wyłącza się grzanie aż spadnie do 25 i potem znowu grzeje Niestety jest ciągle błąd. Kierownica grzeje nawet jak jest ten błąd Ogólnie to myślałem ze będzie bardziej czuć ciepło z kierownicy a to jest lekko wyczuwalne Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ok Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
A no ja mam. 2010 rok Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Gdzie się patrzy odchyly? Spróbuję ustawić auto w innym miejscu . Może się uda Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Procedurę przyuczenia robisz na załączonych światłach mijania? I na włączonych i wylaczonych Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Witam. Mam problem z procedura regulacji xenonow. Wymieniałem w lampie silniczek. Pojawił się błąd od samopoziomu. Wchodzę w kanał 55. Klikam na błędy. Usnelem błędy. Został tylko jeden przy którym próbie usunięcia lampy robią test dół góra. Błąd wraca niestety. Jak wchodzę w nastawy podstawowe w grupę 001 to tylko błędy wyskakuja. Panowie co robię źle? A i jak włączam zapłon na zapalonych światłach to lampy robią test dół góra Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Co do 17 to są renowacji ale z 18 to sam nie wiem. Widziałem kilka kompletów na olx za 1200 -1500 gdzie Alu nie były igielki tyle ze opony na sezon albo dwa. Ok 2 tysięcy juz wyglądały fajnie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Dzięki ; )jakbyś mógł to odpisz na Pw Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Siema. Ile takie Alu są warte? 18 z a4 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka 17 z a3 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Przy tej cenie lepiej zamówić w Polsce. Ostatnio jak pytałem to było prawie 3300 bez zniżek. Dają 5 procent zniżki na taką szybe. Wychodzi wtedy ponad 3100 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Mam naklejana. Kolega tez i lipa. Po jakimś czasie się psuje Masz taką antene to montuj. Lepszy wygląd i z czasem jak juz założysz rnse to będziesz miał lepszy zasięg Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Która po jakimś czasie zacznie gubić sygnał aż wkoncu się zepsuje Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Przynajmniej sam żarówki w lampach zmienisz i przy silniku pogrzebie bez wyciągania Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka