Treść opublikowana przez rafi10612
-
B6 DIVISION
Szukam modułu R oraz taśmy do tego modułu. Ktoś cos? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
-
Sprzedaż A4 b6 Avant na części, czy w całości
Kolega sprowadził go od Niemca? Czy może od Turka z niemiec? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Nowe kratki w aso 200 zł komplet Pod sam alarm czy coś więcej? Wydaje mi się ze 30-50 zł to dobra cena Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Multi kiere to ja już mam i chce cos więcej; ) tylko ten Rafał zbytnio uparty [emoji14] Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Nie pomyślałem o kluczyku żeby zapytać bo nie szukałem teraz Myślę teraz o zmianie zawieszenia i większych kołach Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Auto 2002 r modelowo 2003 wiec myślę że pasowałby te kluczyki do mnie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka 19" mi zostały może jesteś chętny z oponami Taśmę pod kiere multi też mam Nie pomyślałem o kluczyku żeby zapytać bo nie szukałem teraz Myślę teraz o zmianie zawieszenia i większych kołach Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Auto 2002 r modelowo 2003 wiec myślę że pasowałby te kluczyki do mnie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka 19" mi zostały może jesteś chętny z oponami Taśmę pod kiere multi też mam I masz już klienta na taśmę; )Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Nie pomyślałem o kluczyku żeby zapytać bo nie szukałem teraz Myślę teraz o zmianie zawieszenia i większych kołach Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Auto 2002 r modelowo 2003 wiec myślę że pasowałby te kluczyki do mnie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka 19" mi zostały może jesteś chętny z oponami Taśmę pod kiere multi też mam Nie pomyślałem o kluczyku żeby zapytać bo nie szukałem teraz Myślę teraz o zmianie zawieszenia i większych kołach Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Auto 2002 r modelowo 2003 wiec myślę że pasowałby te kluczyki do mnie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka 19" mi zostały może jesteś chętny z oponami Taśmę pod kiere multi też mam Podrzuc zdj na Pw z cena Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Oznaczenia MK nie pamiętam teraz . Wiem ze inne jest na module a inne vcds pokazuje. Mam elektryke z tyłu i teraz pamięć fotela dolozona . Chyba ktoś mi mówił ze u mnie to ruszy. Chyba Biggman Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Chce twoja kierownice z modułem I taśma; )Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Nie pomyślałem o kluczyku żeby zapytać bo nie szukałem teraz Myślę teraz o zmianie zawieszenia i większych kołach Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Auto 2002 r modelowo 2003 wiec myślę że pasowałby te kluczyki do mnie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Do Rafała z Łodzi była skierowana moja wypowiedź; )Podaj numer kluczyka. Szybciej klienta znajdziesz A może ja się skusze chociaż miałem ograniczyć wydatki na auto :/ Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Szkoda ze w sobotę nie mówiłeś bo jeśli ładny to bym zabrał; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Musisz zobaczyć jaki masz bo przy biedzie może nie ruszyć Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Jaki ma numer ten kluczyk? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Pomyliłeś kolego. W pierwszym wątku jest ze od 06.2002 jest nad radiem kontrolka od air bag Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Zapomniałem gdzie to widziałem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Panel klimatronika nie reaguje po podpięciu
Źle zlozyles; ) musisz jeszcze raz rozebrać i poprawić ta blokadę pokrętła Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie warto dac za nakladki z rs4 270 zl czy przelace ?
-
B6 DIVISION
Czerwoną od grzania. Musisz dołożyć kostke do el. Ledzwi Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Czyli z warstwa odbijająca promienie słoneczne. Wnętrze się przez to nie nagrzewa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Myślałem ze może grzana A tak trzeba szukać dalej Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie co oznacza taki znaczek na szybie? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Panel klimatronika nie reaguje po podpięciu
W działaniu climatronika niepowinno mieć żadnego wpływu czy to literka A czy C Najwidoczniej twój nowy climatronic jest zepsuty bo to jest część która wkladasz i ma działać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Chyba tylko całe lampke. Czasem ktoś wystawi na forum Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Który rok auta? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Jaki masz problem? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Jaki smartfon do 4" polecacie
Mam s5 i jak dlamnie lipa. Co jakiś czas hardreset bo nie da się z internetu korzystać. Aparat czasem nie może ostrości złapać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Jeszcze będziesz kupował u mnie swoje kapsle Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Panel klimatronika nie reaguje po podpięciu
Po podpieciu powinnien odrazu ruszyć. Ewentualnie może sterować źle silniczkami ale wtedy się robi nastawy podstawowe i jest ok Przypisanie vinu jest tylko po to żeby błędem nie walił na vagu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Heh. Wszystko legal Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Z paczuszki wypadło Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka