Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukam modułu R oraz taśmy do tego modułu. Ktoś cos? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  2. rafi10612 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Szukam modułu R oraz taśmy do tego modułu. Ktoś cos? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  3. Kolega sprowadził go od Niemca? Czy może od Turka z niemiec? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nowe kratki w aso 200 zł komplet Pod sam alarm czy coś więcej? Wydaje mi się ze 30-50 zł to dobra cena Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Multi kiere to ja już mam i chce cos więcej; ) tylko ten Rafał zbytnio uparty [emoji14] Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Nie pomyślałem o kluczyku żeby zapytać bo nie szukałem teraz Myślę teraz o zmianie zawieszenia i większych kołach Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Auto 2002 r modelowo 2003 wiec myślę że pasowałby te kluczyki do mnie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka 19" mi zostały może jesteś chętny z oponami Taśmę pod kiere multi też mam Nie pomyślałem o kluczyku żeby zapytać bo nie szukałem teraz Myślę teraz o zmianie zawieszenia i większych kołach Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Auto 2002 r modelowo 2003 wiec myślę że pasowałby te kluczyki do mnie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka 19" mi zostały może jesteś chętny z oponami Taśmę pod kiere multi też mam I masz już klienta na taśmę; )Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Nie pomyślałem o kluczyku żeby zapytać bo nie szukałem teraz Myślę teraz o zmianie zawieszenia i większych kołach Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Auto 2002 r modelowo 2003 wiec myślę że pasowałby te kluczyki do mnie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka 19" mi zostały może jesteś chętny z oponami Taśmę pod kiere multi też mam Nie pomyślałem o kluczyku żeby zapytać bo nie szukałem teraz Myślę teraz o zmianie zawieszenia i większych kołach Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Auto 2002 r modelowo 2003 wiec myślę że pasowałby te kluczyki do mnie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka 19" mi zostały może jesteś chętny z oponami Taśmę pod kiere multi też mam Podrzuc zdj na Pw z cena Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oznaczenia MK nie pamiętam teraz . Wiem ze inne jest na module a inne vcds pokazuje. Mam elektryke z tyłu i teraz pamięć fotela dolozona . Chyba ktoś mi mówił ze u mnie to ruszy. Chyba Biggman Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Chce twoja kierownice z modułem I taśma; )Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie pomyślałem o kluczyku żeby zapytać bo nie szukałem teraz Myślę teraz o zmianie zawieszenia i większych kołach Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Auto 2002 r modelowo 2003 wiec myślę że pasowałby te kluczyki do mnie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  8. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do Rafała z Łodzi była skierowana moja wypowiedź; )Podaj numer kluczyka. Szybciej klienta znajdziesz A może ja się skusze chociaż miałem ograniczyć wydatki na auto :/ Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szkoda ze w sobotę nie mówiłeś bo jeśli ładny to bym zabrał; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Musisz zobaczyć jaki masz bo przy biedzie może nie ruszyć Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Jaki ma numer ten kluczyk? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  11. Pomyliłeś kolego. W pierwszym wątku jest ze od 06.2002 jest nad radiem kontrolka od air bag Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zapomniałem gdzie to widziałem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  13. Źle zlozyles; ) musisz jeszcze raz rozebrać i poprawić ta blokadę pokrętła Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie warto dac za nakladki z rs4 270 zl czy przelace ?
  15. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czerwoną od grzania. Musisz dołożyć kostke do el. Ledzwi Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Czyli z warstwa odbijająca promienie słoneczne. Wnętrze się przez to nie nagrzewa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Myślałem ze może grzana A tak trzeba szukać dalej Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie co oznacza taki znaczek na szybie? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. W działaniu climatronika niepowinno mieć żadnego wpływu czy to literka A czy C Najwidoczniej twój nowy climatronic jest zepsuty bo to jest część która wkladasz i ma działać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba tylko całe lampke. Czasem ktoś wystawi na forum Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  19. Który rok auta? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  20. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jaki masz problem? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  21. Mam s5 i jak dlamnie lipa. Co jakiś czas hardreset bo nie da się z internetu korzystać. Aparat czasem nie może ostrości złapać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeszcze będziesz kupował u mnie swoje kapsle Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  23. Po podpieciu powinnien odrazu ruszyć. Ewentualnie może sterować źle silniczkami ale wtedy się robi nastawy podstawowe i jest ok Przypisanie vinu jest tylko po to żeby błędem nie walił na vagu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  24. rafi10612 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Heh. Wszystko legal Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  25. rafi10612 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z paczuszki wypadło Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.