Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. Przy rolecie jest kostka 3 pinowa. Żeby sprawdzić rolete to trzeba dac "÷" "-" oraz jeszcze jeden "÷"jako sygnał do otwarcia albo zamknięcia rolety Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  2. U mnie jest za licznikiem. Nie raz pokazuje że jadę poboczem. Nie ma drogi która jechałem przed chwila i była na mapie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  3. Tez mam czasem podobny problem. Może tracić zasięg przez to ze jest zaslonieta Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. Mi by to przeszkadzało. Ktoś sprzedawał tarczki na wzór tych z esy do tdi Miałbym kogoś takiego z siedlec Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do ciebie wystarczy pojechać żeby baba złapała nerwa:p Baba miała focha, ja banana na gębie Także nie polecam kontaktów z tym osobnikiem; p Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Same ramiona to nie wiem. Jeśli komplet z piórami . Bez rdzy to tak ze 140 zl Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zależy jaki stan Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  8. Jak ktoś wcześniej napisał będzie pasował . Od siebie dodałem o tych tarczkach bo w tdi masz odcinke przy 4500 obr a przy benzynie masz dalej skalę. Ja bym sobie to zmienił Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Żeby tarczki zmienić to musisz go rozebrać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. S4 były w benzynie a ty piszesz ze mam tdi. Jeśli nie zmienisz to przy 4500 obr będziesz miał odcinke Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. Tarczki będziesz musiał zmienić. Lepszy kumaty gość który zrobi ci to porządnie żebyś nie miał problemów później Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  11. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miałem gałkę z a3. Jak dla mnie lipa. Łatwiej i taniej kupić igle ale ta z a4 jest cięższa, większa. Jak dla mnie warto posiedzieć i poszukać igły z a4 bo można znaleźć tylko jest tego niestety mało Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Włącznik esp kup sobie w aso. Nie wiele droższy niż na forum a tańszy niż na allegro Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  13. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czarny mat ?Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ori jest naklejka która kosztuje ok 100 zł w aso. Jak ci nie wyjdzie to kolejna do zamawiania. Dlatego lepiej czarną struktura pomalowac. Tez tak mam Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukam lewej lampy bixenon. Ma ktoś na handel? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do 1.9 brałem otwarte i ładnie to wygląda Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I musisz miec mocowania do czujnikow ktore jest nie tak latwo dostac. W aso tego nie kupi. Czasem ktos na forum wystawi a jak nie to szukac jak najtaniej ori pod czujniki
  18. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poszło juz pw Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  19. Panowie potrzeba mi jedna część odebrać. Pomoże ktoś? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  20. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukam osoby ze Szczecina albo z Polic. Jest ktoś? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  21. Do Podsufitki to druciarstwo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukam bixow gole lampy albo przerobione. Chciałby się ktoś pozbyć? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  23. Fusy w kawie nic nie mówią na temat twojej przypadłości Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  24. rafi10612 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Od dołu śrubki i schodzi Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  25. Takie trochę dziwne to twoje połączenie przy Ori zestawie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Bo słaby kabel Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.