Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. Poszukaj na forum. Jest p tym temat Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  2. Tak. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  3. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    RMF FM nie ma najlpeszego zasiegu . ZETka ma lepszy,mowie to z autopsji A nie masz przypadkiem peknietego? U siebie mialem pekniety i radio odbieralo ale przy trakcji elektrycznej trzeszczalo . po wymianie na inny nie polamany jest lepiej i wiecej stacji sciaga Panowie rozmawialem z GWERTY . Jesli ktos ma pilna sprawe to moge podac numer kontaktowy. Jesli nie pilne to GWERTY za jakis czas ma sie pojawic na forum i bedzie juz dostepny
  4. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W dziale sprzedam jest kilka ogłoszeń Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bidzio1nie ma za co Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Fafnasty też się w to bawi. raczej nie dał bym swoich lamp gosciowi który jest na liscie "nierzetelnych sprzedawców"sam przez gnojka zostałem oszukany Przez kogo zostałeś oszukany? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobre pytanie...mi wczoraj ręce opadły... ale nie ważne... Kupiłem lotkę na klapę do sedana s4...jest mocowana na klej i wkręty...ma ktoś jakiś szablon gdzie wiercić dziury w klapie aby ładnie przylegało? Kontakt z Gwerty jest ale nie przez numerem który podaje Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. Reklamujesz Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  8. Czemu na przemian? Wersja elektryczna lub z ledzwiami tylko działa tak samo na miejscu pasażera jak i kierowcy. Grzanie to samo. Wszystko pasuje Jeśli masz elektryczne ledzwia a chcesz elektryczne pełne to dobrze zmienić bezpiecznik na większy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. Troche to dziwne bo też mam z 2.5 i mam normalne spalanie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. Takie fotele będą pasowały bez problemu. Gdyby były mowa o pamięci to byłby kłopot a tak p&p Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  11. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wyciągnij bezpiecznik od licznika. Mógł się zawiesić Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Potwierdzam. Mi też nie raz antenka wraca po jakimś czasie a nie raz po godzinie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  13. Fotele z B7 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Kierownica tez jakby z B7. Może pomodzona Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. Masz zdj tych foteli? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Od tyłu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. Moze przy zamówieniu grupowym jakiś rabacik będzie; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. Chętnych będzie dużo na taki gadżet. Tylko jak to kosztowo wygląda? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. Jeśli masz to co myślę to trudno znaleźć. Do skór jest dużo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Lepszym wyjściem jest wymiana foteli Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. Jak nie masz climy pod stołki grzane to raczej w fotelach mat mię znajdziesz. Żeby maty dołożyć musisz rozebrać fotel. Chyba to jest najgorsze. Jak będziesz szukał mat to szukaj po takie same przeszycia jak masz na fotelu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Wtyczka jest zielona. Ty masz zapewne żółta od poduch i czerwona od ledzwi Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  19. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rób golasa i gon po cenie rynkowej. Lepiej na tym wyjdziesz niż sprzedając tak jak teraz stoji Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  20. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam ten sam problem . Ostatnio spaliła mi się żarówka od mijania (który to już raz nie pamiętam ) i musiałem kombinować. Zamieniłem żarówkę z mijania z ta od długich. I powiem Ci ze coś zaczęłem widziećWysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Daj znać jak coś ustalisz, bardzo jestem ciekawy co się dzieje.Ok Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  21. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jesteś bardzo cierpliwy. Moją cierpliwość się skończyła i działam w temacie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Telefon nie odpowiada. Na drugim numerze jest sygnał ale nie odbiera Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. Rns trochę gorzej gra Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  23. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No szkoda bo chciałem u niego ogarnąć lampy Jak na tą chwilę kontaktu znim brak. Troche się niepokoje bo juz trochę czekam na swoje lampy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  24. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pisalem do kasjana który podobno mieszka nie daleko Gwerty żeby dał znać co tam znim ale nie odpisał. Wchodzi na forum ale nie odpowiada na Pw. Troche dziwna się robie sytuacja ze wysyła lampy jak ktoś się upomni na forum a reszta nie wie co się dzieje Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.