Treść opublikowana przez rafi10612
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wiem gdzie to załatwisz ale km narobisz Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Taniej cie wyjdzie poczekać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Fotel dawca nie był sprawdzany wogule. Mój błąd Prostownik ma już swoje lata ale dalej służy. Spróbuję tak jak piszesz i podłącze go pod akumulator Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Na allegro tego pełno Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Prostownika używam Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Sam nie dawno zakupiłem pokrętło od b8 i wygląda super przyciski miałem zmieniać ale zrezygnowalem bo przy a3 nie działa tylna szyba a od b8 jest trochę rezania Pokrętło walnij sobie z chromem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Pin numer 14 zajety przez zolto bialy kabelek . Innego nie widze w kostce
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Wtyczka od przesuwu przod tyl . Co masz na mysli z ta wtyczka ? Pin numer 1 i 3 zajety przez kable bialo zolte
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Zasilanie jest pod odpowiednie kable bo inaczej nie ruszylyby ledzwie A jakbys to sprawdzil ?
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
No dokladnie tak Nie bardzo mam mozliwosc sprawdzenia tego Vagiem przez brak instalacji
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Tak. Wszystko zmienione jest . Silniczki 4 pinowe wraz z wiazka na kable . Na starej wiazce wszystko chodzi a na wiazce pod pamiec tylko ledzwia i grzanie
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Moduł 8E0 959 760 . Mam 2 szt jeden z B6 a drugi z B7 . Ten z B6 byl wyciagniety z fotela z pamiecia . Tak wiazka napewno z A4 Nie mam mozliwosci sprawdzenia Vagiem bo fotele beda dokladane do auta . W aucie nie mam odpowiedniej instalacji
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Panowie taki problem. Dolozylem do foteli pamiec . Zmienilem silniczki,wiazke ,wpiolem modul i jest problem bo dziala tylko grzanie i ledzwia . Przesuw nie reaguje wogule Silniczki bankowo sprawne bo jak przekladam stara wiazka to wszystko dziala jak nalezy . z tego co zauwazylem to wiazka pod pamiec jest inna Mial ktos taki problem i chcialby mi pomoc w jego rozwiazaniu ?
-
B6 DIVISION
Czasem sa na allegro same dokladki ale w takiej cenie ze kupi caly zderzak
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ładne autko dobrze pomodzone Ładne alu masz wrzucone . Az mi sie podobac zaczelo
-
B6 DIVISION
No faktycznie bedzie kosztownie . Ta farbe mozna tez stosowac na boczki w skorze czy tylko na material jest?
-
B6 DIVISION
Rozumiem że na czarno to polecam VHT Vinyl DYE, lecz ostrzegam że dość drogi jest Tak patrze na allegro to cos ok 50 zl . No na jedno troche sporo ale z drugiej strony zwykly spray moze zostawac na rekach a tez tak sobie teraz pomyslalem o malowaniu boczkow
-
Szaraczek TDI In Progress...
A witam witam Kompletuje powoli graty . Co jakis czas cos zmienie ale to co najwazniejsze czeka na montaz. Jeszcze troche i mam nadzieje ze wszystko bedzie na aucie bo jak narazie lezy sie i tylko kurz zbiera
-
B6 DIVISION
Panowie czym mozna pomalowac polke w sedanie ? Nie pasuje mi kolor a nie chcialbym w gorace dni miec czarnych rak jak sie dotkne Jawor36 ...mam nadzieje ze nie pomylilem nazwy uzytkownika...odezwij sie do niego bo ma od groma czesci i mysle ze pomoze
-
B6 DIVISION
Dzieki Juz zalatwione
-
B6 DIVISION
Panowie potrzebuje pilnie numer do Wandeja . Mam ten 506 a nie moge sie dodzwonic na ten numer
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Jezdzilem jakis czas na maglu z servo bez podlaczenia i nie polecam . Zle sie jedzie bo kierownica ciezko chodzi ,dziwne odglosy wydaje . Takze jak zmieniac to odrazu podlaczyc instalacje
-
B7 Crew
Co do anteny to zamocuj tak żeby nie była pod czymś metalowym bo nie złapie zasięgu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Wyjmij napoczatku szufladki bo porysowac można przy wyciaganiu tunelu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Roleta elektryczna sedan
Panowie a jak sprawdzić rolete poza autem? Coś słyszałem ze trzeba dać 2 plusy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
O to byłoby super jakbyś zerknal i napisał; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Nie masz rozpiski pinow Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka