Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. Wiem gdzie to załatwisz ale km narobisz Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Taniej cie wyjdzie poczekać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  2. Fotel dawca nie był sprawdzany wogule. Mój błąd Prostownik ma już swoje lata ale dalej służy. Spróbuję tak jak piszesz i podłącze go pod akumulator Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  3. Na allegro tego pełno Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. Prostownika używam Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. Sam nie dawno zakupiłem pokrętło od b8 i wygląda super przyciski miałem zmieniać ale zrezygnowalem bo przy a3 nie działa tylna szyba a od b8 jest trochę rezania Pokrętło walnij sobie z chromem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. Pin numer 14 zajety przez zolto bialy kabelek . Innego nie widze w kostce
  7. Wtyczka od przesuwu przod tyl . Co masz na mysli z ta wtyczka ? Pin numer 1 i 3 zajety przez kable bialo zolte
  8. Zasilanie jest pod odpowiednie kable bo inaczej nie ruszylyby ledzwie A jakbys to sprawdzil ?
  9. No dokladnie tak Nie bardzo mam mozliwosc sprawdzenia tego Vagiem przez brak instalacji
  10. Tak. Wszystko zmienione jest . Silniczki 4 pinowe wraz z wiazka na kable . Na starej wiazce wszystko chodzi a na wiazce pod pamiec tylko ledzwia i grzanie
  11. Moduł 8E0 959 760 . Mam 2 szt jeden z B6 a drugi z B7 . Ten z B6 byl wyciagniety z fotela z pamiecia . Tak wiazka napewno z A4 Nie mam mozliwosci sprawdzenia Vagiem bo fotele beda dokladane do auta . W aucie nie mam odpowiedniej instalacji
  12. Panowie taki problem. Dolozylem do foteli pamiec . Zmienilem silniczki,wiazke ,wpiolem modul i jest problem bo dziala tylko grzanie i ledzwia . Przesuw nie reaguje wogule Silniczki bankowo sprawne bo jak przekladam stara wiazka to wszystko dziala jak nalezy . z tego co zauwazylem to wiazka pod pamiec jest inna Mial ktos taki problem i chcialby mi pomoc w jego rozwiazaniu ?
  13. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czasem sa na allegro same dokladki ale w takiej cenie ze kupi caly zderzak
  14. Ładne autko dobrze pomodzone Ładne alu masz wrzucone . Az mi sie podobac zaczelo
  15. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No faktycznie bedzie kosztownie . Ta farbe mozna tez stosowac na boczki w skorze czy tylko na material jest?
  16. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rozumiem że na czarno to polecam VHT Vinyl DYE, lecz ostrzegam że dość drogi jest Tak patrze na allegro to cos ok 50 zl . No na jedno troche sporo ale z drugiej strony zwykly spray moze zostawac na rekach a tez tak sobie teraz pomyslalem o malowaniu boczkow
  17. A witam witam Kompletuje powoli graty . Co jakis czas cos zmienie ale to co najwazniejsze czeka na montaz. Jeszcze troche i mam nadzieje ze wszystko bedzie na aucie bo jak narazie lezy sie i tylko kurz zbiera
  18. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czym mozna pomalowac polke w sedanie ? Nie pasuje mi kolor a nie chcialbym w gorace dni miec czarnych rak jak sie dotkne Jawor36 ...mam nadzieje ze nie pomylilem nazwy uzytkownika...odezwij sie do niego bo ma od groma czesci i mysle ze pomoze
  19. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki Juz zalatwione
  20. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie potrzebuje pilnie numer do Wandeja . Mam ten 506 a nie moge sie dodzwonic na ten numer
  21. Jezdzilem jakis czas na maglu z servo bez podlaczenia i nie polecam . Zle sie jedzie bo kierownica ciezko chodzi ,dziwne odglosy wydaje . Takze jak zmieniac to odrazu podlaczyc instalacje
  22. rafi10612 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Co do anteny to zamocuj tak żeby nie była pod czymś metalowym bo nie złapie zasięgu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Wyjmij napoczatku szufladki bo porysowac można przy wyciaganiu tunelu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  23. Panowie a jak sprawdzić rolete poza autem? Coś słyszałem ze trzeba dać 2 plusy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  24. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O to byłoby super jakbyś zerknal i napisał; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  25. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie masz rozpiski pinow Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.