Treść opublikowana przez rafi10612
-
B6 DIVISION
Znam ten bol. Mi na koniec srodkiem nie zbieraly az peklo mocowanie piora
-
B6 DIVISION
Ad 3. Zmien na AERO . Tez mialem zwykle ,piora BOSCH a bylo to co u ciebie . Nie raz szyba byla mokra a szuraly jakby po suchej jezdzily. Na aero jest cicho
-
B6 DIVISION
I taśmie. Wiem bo to wyciagalem. Niestety nie ma numeru na tym a Google pokazuje coś innego Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Nie uśmiecha mi się kupować całych maskownic po 50 zł za sztukę bo potrzebuje tylko te naklejki Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Mam maskownice pod ten znaczek ale są wytarte i chce zmienić Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Wlasnie mialem informacje ze to mozna dostac osobno . Mozna to odkleic
-
B6 DIVISION
A jakis dokladnie ? Druga sprawa to te naklejki BOSE na maskownice . Bylem dzis w aso i nie udalo sie znalezc numeru tej naklejki. Moze ktos ma numer i podrzucilby
-
B6 DIVISION
Panowie podrzuci ktos numer tych naklejek BOSE na maskownice głosników I druga sprawa jakis czas temu byl temat o kleju a akurat potrzebuje klej mocny ,najlepiej barwy czarnej . jaki wybrac?
-
B6 DIVISION
Podobno się nie da Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie ma ktoś zdj mocowania pdc w zderzaku? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...
No no grubo jedziesz auto blizniacze do mojego ale modami zewnetrznymi zaczynasz mnie przeganiac fajnie wygladaja te listwy na szarym
-
B6 DIVISION
Dlatego warto szukać climstronicow od 16 stopni Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Adaptery wchodzą na wcisk. Jak dobrze pamiętam to numerem do dołu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Na 1 stronie jest odnośnik do montażu spryskiwaczy. Klikasz i w tym temacie jest zdj zamontowanego adaptera w masce Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Z ta końcówka Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Spróbuj z tym bezpiecznikirm Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
A spróbuj zresetować licznik przez wyciągnięcie bezpiecznika. U mnie pomogło Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Bez problemu kładziesz oparcie i wchodzi bez problemu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka I dwa przewieziesz Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Moduł trapezowy tez jest w multi Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Dobrze ze na drugim końcu Polski mieszkam [emoji14] dziękuję bardzo dobry kolego; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie ma ktoś numer rurki do lodówki i zaslepek na spryski do zderzaka? Pilna sprawa Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panel Navi do malej nawigacji w zegarach a panel Menu do webasta,ukrytego menu w liczniku
-
B6 DIVISION
Panel Menu badz Navi nie sluzy do sterowania nawigacja czyt RNS-E
-
B6 DIVISION
Przejezyczenia bywaja grozne w skutkach To masz w tym temacie tez numer panelu z przyciskiem MENU. Trudno dostepny ,wiem bo szukalem ale z tego co wiem to dwa na forum jakis czas temu sie obijaly . W ASO cos ponad 200 zl jak dobrze pamietam
-
B6 DIVISION
Thttp://a4-klub.pl/index.php?/topic/80015-all-b6b7-uklad-kontroli-cisnienia-w-oponach/ Tu znajdziesz wszystkie potrzebne ci informacje kostka pasuje od climy,trzeba troche podciac zeby inaczej wychodzily kable i wchodzi gladko A gdzie jest napisane, że jest nowy?To i ja w takim razie zapytam o nr takiego panelu ale z przyciskiem auto, posiada ktoś? Z przyciskiem Auto ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja mam
-
B6 DIVISION
Mam galke z A3 z mieszkiem w bardzo fajnym stanie