Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Super czekam na informacje Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  2. rafi10612 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Komplet do założenia to ok 300 zł. Oprócz spryskow jest też samopoziom Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  3. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeszcze tylko moduł Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Potrzebuje wiazki pod czujniki z przodu i moduł pdc przód tył. Ma ktoś? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. Bywam w Radzyniu. Podrzucić nie bardzo ale wysłać mogę Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wysyłać nie ale kupiłem i otrzymałem w calosci Wysłać wszystko idzie, ale ja już raz zapłaciłem karę 170zł w DPD za przepierdzielony gabaryt za wydech podwójny wysłany w całości, chociaż był zaznaczony jako gabaryt.2.7 m na 1.4 m . Koszt ponad 200 zł czy nawet 300 zł. Lepiej przeciąć na 3 części i zrobić 1.7 m długość, 80 cm szerokość i 40 cm wysokość. Waga to ok 25 kg. Koszt dhl 50 zł Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki za pomoc ale to nie to. Jakby ktoś chciał to mam przycisk esp nowy na sprzedaż Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  8. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podrzucil by ktoś numer esp wersji z chromem; )Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ESP o numerze 8E1 927 -134 A to wersja chrom pod przyciski czy zwykla ?
  10. Musisz ją tak położyć żeby nic metalowego nie było nad. Inaczej zapomnij o navi Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  11. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie podrzuci ktoś numer klamki schowka pod kluczyk? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. A gdzie antena zamontowana? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  13. Chyba wiem oczym mowisz tylko niewiedzialem czy to tez ma taka funkcje
  14. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I jak tam kaju moja sprawa? Nie będzie pożaru? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie poratuje ktos numerem spinki do plecow fotela ?tych gornych
  16. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spróbuj tak dłużej pojeździć to będzie trzeszczalo. .. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. W sensie czy w kolorze będziesz miał czy oklejasz folia? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. A co będziesz robił z listwami na drzwi? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  19. Na Podkarpaciu jest specjalistą. W Lublinie podobno no i siedlce. Z tym ze wszędzie masz daleko Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  20. rafi10612 odpowiedział(a) na rafi10612 temat w Audi A4 B6/B7
    Ok
  21. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Który element? [emoji6]Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Nakladke i mieszek Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. rafi10612 odpowiedział(a) na rafi10612 temat w Audi A4 B6/B7
    Chyba trzeba będzie się odezwać do kaju Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Widziałem już wcześniej ten temat. Z tym ze ja mam na końcu inna kostke i chciałbym coś znia pokombinowac Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  23. Musze przyznac ze masz kolo za***iste sam mysle zeby cos wlozyc wiekszego od 16
  24. Widzialem fotele w full elektryce na allegro z tym ze szmaty w dobrej cenie . Cos dlaciebie
  25. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://images78.fotosik.pl/348/4bd62abf7f7865fc.jpg ktos chetny ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.