Treść opublikowana przez rafi10612
-
B6 DIVISION
Za zestaw z tulejka? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Skrzynia niezgrzyta. Sprzęgło bierze od samego początku tylko ten mechanizm nieszczesny Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Nie raz sprawdzam czy napewno bieg jest wrzucony bo wchodzi z oporem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Jaki jest koszt tego zestawu? I tulejki? U mnie też dwojka dziwnie wchodzi Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Z prawej strony mocno ukryty pod zderzaki em Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Mam lustro 14PIN ale str kierowcy - full opcja Kierowcy mam. Pasażera potrzebuje. Sam mechanizm. Obudowa i wkład może być ale nie musi Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Żeby mieć zawsze świeży olej w silniku Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Panowie potrzebuje wyświetlacz do BNS 5.0 oraz lusterko 14 pin . Poratuje ktoś? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Tak to Siedleckie powietrze wplynelo ze zadzialalo
-
B6 DIVISION
Mam uchwyt na kubek na sprzedaż Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Głośniki Bose
Bez przerabiania. One są praktycznie takie same jeśli chodzi o wielkość, miejsca mocowań. Taka delikatna Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Jak masz tanio to bierz Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Głośniki Bose
Głośniki są takie same. Z przodu i z tyłu. Będzie delikatna różnica Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Wymiana p&p Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Fmic ? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Szaraczek TDI In Progress...
Mam pewne plany ale to jeszcze chwila... Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Narazie musze ogarnac temat ze schowkiem.Drugi raz pekl zawias ,tak pozatym jest mocno porysowany i to dobra pora na zakup takiego o jakim od dawna myslalem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema Panowie Szukam osoby z Nowego Tomyśla ? Trzeba mi jedna czesc sprawdzic? Kupilbym przez allegro ale koles ma troche negatywow ze sie boje slac kase. Towar fajny oraz cena. Oczywiscie nic za darmo
-
B6 DIVISION
Jest ktos z Nowy Tomyśl? potrzebuje jedna sprawe zalatwic
-
Spoty wrocławskie
Gdybyś kolego nikogo nie znalazł we Wrocławiu to mam w mojej okolicy gościa co obszywa. Teraz szyję mi mieszek. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Wszystko byloby ok gdybym mial B7 bo wtedy nie byloby zadnego problemu a przy B6 no niestety nie obsluguje wszystkiego
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Sprawa wyjasniona . Kilka niedomowien ,troche nerwow i poszlo to za daleko..
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Nowe zamieniki;) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
W niektórych autach po podniesieniu dyszy maxymalnie w góre i próbach ze zmianą miejsca mocowania adaptera było potrzebne podciecie bo było do połowy szyby. A w niektórych jest tak jak piszecie że bez podcinania Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Zmiana miejsca mocowania adaptera wplywa na wysokość maxymalnego spryskiwania ale bez dociecia nie będzie pełnej regulacji na cala szybe Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Trzeba też dociac bo będzie psiukalo do połowy szyby ale to chwila roboty; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Grzane bankowo; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Pany nie szuka ktoś smartfona? Nówka sztuka z gwarancja z plusa Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Galaxy core prime Pudełko nie otwierane Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Słaby kabelWysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Przeinaczanie prawdy...super podejscie. .. kabel sprawdzony czy dziala a ciągle jest mi wmawiane ze nachwile go potrzebowałem i teraz zwracam bo juz niepotrzebuje. Dopytywalem żeby nie było takiej sytuacji ale sprzedający chyba dokonca nie wie co ma i teraz się mota. Kabelek został sprawdzony po kilku dniach bo porostu nie miałem czasu odrazu tego zrobic Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka