Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za zestaw z tulejka? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  2. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Skrzynia niezgrzyta. Sprzęgło bierze od samego początku tylko ten mechanizm nieszczesny Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Nie raz sprawdzam czy napewno bieg jest wrzucony bo wchodzi z oporem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  3. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jaki jest koszt tego zestawu? I tulejki? U mnie też dwojka dziwnie wchodzi Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. Z prawej strony mocno ukryty pod zderzaki em Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam lustro 14PIN ale str kierowcy - full opcja Kierowcy mam. Pasażera potrzebuje. Sam mechanizm. Obudowa i wkład może być ale nie musi Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Żeby mieć zawsze świeży olej w silniku Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Panowie potrzebuje wyświetlacz do BNS 5.0 oraz lusterko 14 pin . Poratuje ktoś? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. Tak to Siedleckie powietrze wplynelo ze zadzialalo
  8. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam uchwyt na kubek na sprzedaż Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. Bez przerabiania. One są praktycznie takie same jeśli chodzi o wielkość, miejsca mocowań. Taka delikatna Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Jak masz tanio to bierz Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. Głośniki są takie same. Z przodu i z tyłu. Będzie delikatna różnica Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Wymiana p&p Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  11. Fmic ? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. Mam pewne plany ale to jeszcze chwila... Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Narazie musze ogarnac temat ze schowkiem.Drugi raz pekl zawias ,tak pozatym jest mocno porysowany i to dobra pora na zakup takiego o jakim od dawna myslalem
  13. Siema Panowie Szukam osoby z Nowego Tomyśla ? Trzeba mi jedna czesc sprawdzic? Kupilbym przez allegro ale koles ma troche negatywow ze sie boje slac kase. Towar fajny oraz cena. Oczywiscie nic za darmo
  14. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest ktos z Nowy Tomyśl? potrzebuje jedna sprawe zalatwic
  15. Gdybyś kolego nikogo nie znalazł we Wrocławiu to mam w mojej okolicy gościa co obszywa. Teraz szyję mi mieszek. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. Wszystko byloby ok gdybym mial B7 bo wtedy nie byloby zadnego problemu a przy B6 no niestety nie obsluguje wszystkiego
  17. Sprawa wyjasniona . Kilka niedomowien ,troche nerwow i poszlo to za daleko..
  18. Nowe zamieniki;) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  19. W niektórych autach po podniesieniu dyszy maxymalnie w góre i próbach ze zmianą miejsca mocowania adaptera było potrzebne podciecie bo było do połowy szyby. A w niektórych jest tak jak piszecie że bez podcinania Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  20. Zmiana miejsca mocowania adaptera wplywa na wysokość maxymalnego spryskiwania ale bez dociecia nie będzie pełnej regulacji na cala szybe Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  21. Trzeba też dociac bo będzie psiukalo do połowy szyby ale to chwila roboty; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. Grzane bankowo; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  23. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany nie szuka ktoś smartfona? Nówka sztuka z gwarancja z plusa Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Galaxy core prime Pudełko nie otwierane Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  24. Słaby kabelWysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  25. Przeinaczanie prawdy...super podejscie. .. kabel sprawdzony czy dziala a ciągle jest mi wmawiane ze nachwile go potrzebowałem i teraz zwracam bo juz niepotrzebuje. Dopytywalem żeby nie było takiej sytuacji ale sprzedający chyba dokonca nie wie co ma i teraz się mota. Kabelek został sprawdzony po kilku dniach bo porostu nie miałem czasu odrazu tego zrobic Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.