Treść opublikowana przez rafi10612
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Dolozylem wlasnie bose z nowa wiazka. Zamierzam podlaczyc tuba pod wzmaka ktory juz siedzi w aucie bo tak tez ma kilka osob na forum i nie narzekaja
-
B6 DIVISION
To juz mam zrobione. Tylko go teraz nie moge wyciagnac
-
B6 DIVISION
Chyba tak. Ten co jest nad tylnymi drzwiami Raczke juz odkrecilem. Dopatrzylem sie ze jest wciskany jak przedni ale nie wiem co z ttm haczykiem
-
B6 DIVISION
Panowie jak rozebrac slupek? Z przednim nie mialem problemu ale przy tylnym mam pewien klopot. Na zlaczeniu jest jakby haczyk i nie wiem czy mam to odgiac czy jakos to sie odczepia
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Tak. Ma byc widoczna
-
Air Show Radom 2017
Potwierdzam wlosi pelna profeska:) warto bylo rano wstac i pojechac . Bylo glosno ale i widowiskowo. Zobaczycz stare jak i nowe samoloty w akcji super sprawa. Fajny tez byl pokaz sily w wykonaniu SU-28
-
Air Show Radom 2017
Ja dopiero jutro bede. No wlasnie jak wrazenia? warto jechac?
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Mi zawsze po nocy sie pojawia. Nigdy po 10-15 minutach
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Poczekaj przez noc i powinna sie pojawic. Mi tez odrazu sie nie pojawia po odlaczeniu aku. Nawet jak ustawie pare minut przed godzina aktualizacji zegarka.
-
Air Show Radom 2017
Tez planowalem byc ok 9 . Wyjazd tak ok 7 ale widze ze o 9 juz sie zaczynaja pokazy i nie wiem czy ok 6 nie wyjechac . Ale to jeszcze musze przemyslec. Czytalem zeby miec biala kartke za szyba zeby ulatwic kierujacym ruchem zeby wiedzieli kto na pokazy
-
Air Show Radom 2017
Ja jade bilety planuje kupic w kasie. Bede pierwszy raz . Mam nadzieje ze wszystko przebiegnie bezproblemowo i bede mial co wspominac
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Kolor to nie problem,tylko ta cena
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Szukam schowka juz jakis czas i takich cen nie widzialemZa sama lodowke krzycza prawie 300 zl
-
B6 DIVISION
Sentinell to zamawial. Takze wrzuc to wyszukiwarke i w jego profilu zawartosc Podrzucilbym ci link ale na tele nie dam rady
-
B6 DIVISION
Różnicy chyba żadnej nie ma ale ta bez "A" lupie nie milosiernie ;-) I o to mi najbardziej chodzi
-
B6 DIVISION
Panowie szukam tuby z Q5. Znalazlem na allegro z oznaczeniem 8R0035382A i 8R0035382 . Jaka jest miedzy nimi roznica i ktory kupic ?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Panowie jaki jest numer Tuby z Q5 ? I druga rzecz jak wypiac kostki z malych glosnikow na boczkach ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Przejrze w wolnej chwili i dam ci znac
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Napisz mi na PW swoj numer bo teraz pisze z tele i wole MMS wyslac Mam samo podswietlenie jak i popielniczke w ktorej zamiast zaslepki jest czesc przezroczysta
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja mam podswietlenie popielniczki tyl
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A moze cos w ustawieniach masz zmienione
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Kodowanie przy RNS -E ? Bardziej ustawienia radia albo soft stary. Mi na sofcie 0750 przesuwa
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mi przesuwa zwykly
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
A co jest wtedy w bialej?
-
Co to za przycisk S
Biggman ma taki guzik. Zapytaj jego o numer