Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. Dolozylem wlasnie bose z nowa wiazka. Zamierzam podlaczyc tuba pod wzmaka ktory juz siedzi w aucie bo tak tez ma kilka osob na forum i nie narzekaja
  2. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To juz mam zrobione. Tylko go teraz nie moge wyciagnac
  3. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba tak. Ten co jest nad tylnymi drzwiami Raczke juz odkrecilem. Dopatrzylem sie ze jest wciskany jak przedni ale nie wiem co z ttm haczykiem
  4. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jak rozebrac slupek? Z przednim nie mialem problemu ale przy tylnym mam pewien klopot. Na zlaczeniu jest jakby haczyk i nie wiem czy mam to odgiac czy jakos to sie odczepia
  5. Tak. Ma byc widoczna
  6. Potwierdzam wlosi pelna profeska:) warto bylo rano wstac i pojechac . Bylo glosno ale i widowiskowo. Zobaczycz stare jak i nowe samoloty w akcji super sprawa. Fajny tez byl pokaz sily w wykonaniu SU-28
  7. Ja dopiero jutro bede. No wlasnie jak wrazenia? warto jechac?
  8. Mi zawsze po nocy sie pojawia. Nigdy po 10-15 minutach
  9. Poczekaj przez noc i powinna sie pojawic. Mi tez odrazu sie nie pojawia po odlaczeniu aku. Nawet jak ustawie pare minut przed godzina aktualizacji zegarka.
  10. Tez planowalem byc ok 9 . Wyjazd tak ok 7 ale widze ze o 9 juz sie zaczynaja pokazy i nie wiem czy ok 6 nie wyjechac . Ale to jeszcze musze przemyslec. Czytalem zeby miec biala kartke za szyba zeby ulatwic kierujacym ruchem zeby wiedzieli kto na pokazy
  11. Ja jade bilety planuje kupic w kasie. Bede pierwszy raz . Mam nadzieje ze wszystko przebiegnie bezproblemowo i bede mial co wspominac
  12. Kolor to nie problem,tylko ta cena
  13. Szukam schowka juz jakis czas i takich cen nie widzialemZa sama lodowke krzycza prawie 300 zl
  14. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sentinell to zamawial. Takze wrzuc to wyszukiwarke i w jego profilu zawartosc Podrzucilbym ci link ale na tele nie dam rady
  15. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Różnicy chyba żadnej nie ma ale ta bez "A" lupie nie milosiernie ;-) I o to mi najbardziej chodzi
  16. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie szukam tuby z Q5. Znalazlem na allegro z oznaczeniem 8R0035382A i 8R0035382 . Jaka jest miedzy nimi roznica i ktory kupic ?
  17. Panowie jaki jest numer Tuby z Q5 ? I druga rzecz jak wypiac kostki z malych glosnikow na boczkach ?
  18. Napisz mi na PW swoj numer bo teraz pisze z tele i wole MMS wyslac Mam samo podswietlenie jak i popielniczke w ktorej zamiast zaslepki jest czesc przezroczysta
  19. Ja mam podswietlenie popielniczki tyl
  20. A moze cos w ustawieniach masz zmienione
  21. Kodowanie przy RNS -E ? Bardziej ustawienia radia albo soft stary. Mi na sofcie 0750 przesuwa
  22. A co jest wtedy w bialej?
  23. Biggman ma taki guzik. Zapytaj jego o numer

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.