Treść opublikowana przez rafi10612
-
[AWX] Wysokie zużucie paliwa
Moze sie myle ale to chyba walniety licznik jest bo tez mam AWX i przy ciezkiej nodze 7 litrow to jest max co wezmie . Pozatym ten zasieg 2000 km
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Zostaw tak
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
I tak jest niezle:) czarny kolor utrzymac w czystosci to tez trzeba sie natrudzic zeby nie bylo widac brudu
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Efekt niezly:) fajna czarnulka;)
-
Kierownica ciężko chodzi(ock)
To tez jest tez tymczasowe bo nie wiesz w jakim stanie jest listwa . U mnie do samego konca chodzila normalnie ,nie bylo problemow ze skrecaniem tylko olej wywalalo.
-
Kierownica ciężko chodzi(ock)
Pilnuj oleju a jeszcze troche pojezdzisz. Mi jak przeciekala to prawa strona byla w oleju Dokladnie jak kolega wczesniej napisal magiel z servotroniciem
-
Kierownica ciężko chodzi(ock)
Masz wyciek plynu z maglownicy ? zostawiasz plamy,na drazkach nie masz oleju ?
-
Szaraczek TDI In Progress...
Ktora mam nadzieje ze za szybko sie nie skonczy bo kazdy gadzet cieszy jak malo co
-
Szaraczek TDI In Progress...
Nie mam kiedy zrobic:/ Nowe zdj
-
B6 DIVISION
Jesli kurier to zamawiaj przez internet. Jak chcialem wyslac tunel to w punkcie policzyli mi 50 a przez strone ok 23 zl
-
Montaż i działanie czujnika jakości powietrza klimatronic
Wszystko zmontowane i czujnik nie dziala:/ cena nowego to ponad 300 zl
-
B6 DIVISION
zerknij tutajhttp://www.partsbase.org/audi/audi-a4-avant-a4-eu-2003-8e-1-000-001-8e-5-400-000-91925-parking-aid/ 8E0711333A 3Q7 ale wpierw poczytajhttp://a4-klub.pl/index.php?/topic/221314-guzik-hamulca-recznego-a4-b6/ Dzieki;) zamowione
-
B6 DIVISION
Siemka:) Panowie chce sobie zamowic przycisk od recznego. W Aso jest dwa rodzaje do wyboru i nie wiem jaki zamowic
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
Niezla fura Postaram sie ogarnac ten temat jeszcze w tym tyg zebyscie juz nie narzekali
-
Dysza spryskiwacza
Niestety nie mam B8 ale wiem ze jest roznica na plus
-
B6 DIVISION
Moze magiel sie oddzywa
-
Dysza spryskiwacza
Do B8 podchodza bez adapterow. Spilowanie polega na powiekszeniu otworu zeby miec wieksza regulacje http://a4-klub.pl/index.php?/topic/319072-spryskiwacze-mgielkowe-podgrzewane/ w moim temacie jest zdj,z lewej strony jest oryginalny a z prawej juz spilowany Najlepszym sposobem na spilowanie moim zdaniem jest wyciagniecie dyszy spryskujacej i spilowanie malym pilniczkiem
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Tak
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
To moze dokonczmy na PW zeby watku juz nie zasmiecac- Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Ja mam te adaptery Koszt wysylki to ok 20 zl do UK- Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Tak. To sa podgrzewane Najlepszym i najszybszym sposobem moim zdaniem jest zrobic tak jak kolega wypiac sprysk i zobaczyc czy jest kostka z instalacja- B6 DIVISION
Dobry Panowie potrzebuje pilnie soft do RNS-E ze spolszczeniem i SDS- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam - Montaż spryskiwaczy mgiełkowych