Treść opublikowana przez rafi10612
-
Zmiana telefonu
Wydać chciałbym do 500 zl za telefon uzywany oczywiscie . Dzieki kolego przejrze ,moze cos w koncu znajde dlasiebie
-
Zmiana telefonu
ja tez szukam telefonu ktory oprocz dzwonienia i pisania sms bedzie mial wiele innych przydatnych funkcji,nie przeszkadza mi to ze bateria bedzie trzymala 3 dni bo ostatni telefon ladowalem codziennie ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- szukam telefonu z w miare duzym wyswietlaczem tak ok 4.5 cala ,aparatem min 5 mpx,wifi ,latarke ,system android
-
Spryskiwacze przednie
nie mowie ze sa zle tylko mocowanie nie bardzo
-
Spryskiwacze przednie
widzialem te spryski i sposob mocowania beznadziejny,wolalbym takie P&P w miejsce starych
-
Spryskiwacze przednie
a czemu od vw ?
-
Zmiana telefonu
widze ze pod moja nieobecnosc wywiazala sie zazarta dyskusja ktory telefon lepszy...stara nokia najlepsza
-
Spryskiwacze przednie
a mgielkowe z podgrzewaniem ,takie dorwac, an forum widzialem albo podgrzewane albo mgielkowe
-
Spryskiwacze przednie
mam zwykle ale widzialem jak dzialaja mgielkowe na filmiku na forum i musze przyznac ze o wiele bardziej mi sie podoba ich dzialanie niz moich zwyklych
-
Zmiana telefonu
patrzylem na allegro za tym telefonem no i tego akurat modelu nie ma ---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ---------- czyzby cena spadla z 800 na 600 ?
-
Spryskiwacze przednie
jakie to proste...dziekuje za pomoc
-
Spryskiwacze przednie
witam. mam problem ze spryskiwaczem przednim lewem tj jedna dysza leje plyn na dach a nie na szybe,czy jest jakas regulacja tych dysz ?
-
Zmiana telefonu
poczytalem o tym telefonie no i super wypasiony ---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ---------- a jak z lampa ,czy moze byc uzywana jako latarka?
-
Szron na szybie
pierszwy raz mam auto z klima i nie wiedzialem czy to normalne,dziekuje za odpowiedzi
-
Szron na szybie
dlatego nosze skarpetki
-
Zmiana telefonu
szczerze to nie myslalem o GOClever ale zobacze ,moze mi sie spodoba, myslalem o HTC S8 ---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ---------- panie a ile to pali ?
-
Szron na szybie
nie moge na siebie bo nie chce miec chorych zatok,mam ustawiony na szybe i nogi i jest chlodno a zarazem ja nie jestm chory tylko te szyby
-
Szron na szybie
no u mnie to i przed deszczem tak jest
-
Szron na szybie
Witam. Od jakiegos czasu widze ze na szybach pojawia mi sie szron gdy klima jest wlaczona na auto. Pojawia sie to juz na niskich obrotach wiatraka . Jest to troche denerwujace bo wtedy nie widze drogi. Czy to jest normalne ?
-
Zmiana telefonu
Witam. Sprzedalem wlasnie moj telefon HTC DESIRE Z i szukam innego o podobnych parametrach i funkcjach. Aparat moze byc lepszy . Co polecacie ?
-
Lusterka z fotochromem
pod czujnik deszcze tez chyba kosztuje ok tysiaca
-
Lusterka z fotochromem
rozmawialem dzis o tym z kolega i wlasnie to samo powiedzial,mowil ponadto ze dobrze jest kleczem to zrobic bodjaze 22 ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- moze akurat mi nie peknie ,a jak juz to kupie sobie ta pod czujnik deszczu tylko pytanie za co bo czytalem ze sa drogie i trudno dostepne
-
Lusterka z fotochromem
czyli uchwyt zostaje przy szybie ?
-
Lusterka z fotochromem
no wlasnie chce miec CLH i auto światła ---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ---------- a jak przymocowane jest to lusterko i jak je potem przymocowac?
-
Lusterka z fotochromem
wiem,chodzi mi o to ze uchwyt od b6 rozni sie od b7 i czy to nie bedzie przeszkadzalo w prawidlowym dzialaniu lusterka bo chce kupic od b7 i zamienic uchwyt na swoj z b6
-
Lusterka z fotochromem
a ok,dzieki ---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ---------- Lusterko fotochromowe sline a4 b6 b7 a6 c6 a3 (4388509507) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy to lusterko jest kompletne ? ---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ---------- chodzi mi o czujnik zmierzchu