Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. a to mam rozumiec ze wklady z b7 nie podejda do b6?
  2. dzieki ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/szkla-fotochrom-ramki-330650/ o co chodzi z ta ramka? ---------- Post dopisany 07-07-2014 at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany 01-07-2014 at 20:53 ---------- pomoze ktos?
  3. dziekuje za odpowiedż
  4. Wlasnie chce mieć CLH i swiatla Auto. Już nawet kupiłem wlacznik z Auto i myśle o dalszym modzeniu Na razie wlacznik na funkcji ,,AUTO" mi już zapala na wlaczonym zapłonie i to trochę wkurzajace bo mi aku niepotrzebnie obciaza i tak chce powoli to zmieniac żeby działal tak jak powinien czyli po zapaleniu ---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ---------- Wiazki już widziałem ale na razie nie kupuje bo nie mam lusterek. Widzialem te wkłady na allegro i to chyba tylko prawe i tak szczerze to już lepiej kupic cale lusterka skoro wkład kosztuje 200 zl a widziałem nawet na forum cale lusterka po ok 500 zl za 2 szt ---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ---------- A co koledzy z podgrzewaniem lusterek? to normalnie ze mi się tak dzieje? ---------- Post dopisany 30-06-2014 at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2014 at 11:14 ---------- czy ktos moglby mi wyslac link do tematu jak zmienic uchwyt z duzego na maly w lusterko wstecznym?
  5. Witam. Wlacza mi sie podgrzewanie lusterek dopiero jak wlacze podgrzewanie tylnej szyby . Czy to jest normalne? Jak to naprawic?
  6. no i przegapilem spot ;/
  7. na to wygląda ze tak to się robi
  8. Trochę się pogubiłem w waszych wypowiedziach. Na zewnątrz wystarczy wymienić tylko wkłady na takie z fotochromem? A w srodku lusterko wsteczne i modul centralnej elektryki?
  9. zewnetrzne i wewnetrzne ---------- Post dopisany at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ---------- chodzi mi dokladnie o podlaczenie lusterek zewnetrznych i wstecznego i jak to potem zakodowac
  10. Witam . Czy da sie przerobic zwykle lusterka na takie z fotochromem ? jesli tak to jak ? I drugie pytanie , czy to normalne ze lusterka zaczynaja rozmrazac dopiero jak wlacze na chwile ogrzewanie tylnej szyby?
  11. ok,dzieki kolego za pomoc
  12. a jak spuscic plyn ze wspomagania?
  13. Witam. Chce wymienic olej w wspomaganiu. Jaki polecacie i ile go musze kupic ?
  14. Witam. Tak sie ostatnio zastanawiam co zrobic w sytuacji gdy padnie mi aku a bede musial zamknac drzwi . Czy jest to w jakis sposob rozwiazane w audi ?
  15. B6 1.9 tdi zeby ktos go obejrzał,podpiał pod kompa zeby sprawdzic czy sa bledy,reszta na priv jakby ktos byl z okolic łukowa lub z siedlec tak do 30 od siedlec i chciał pomóc
  16. drodzy koledze czy warto jechac na sprawdzenie audi do serwisu Carsed , chodzi mi o to zeby go profesjonalnie obejrzeli,zobaczyli w jakim jest stanie, sprawdzili bledy komputera,przedstawili historie auta najlepiej pelna, warto do nich jechac i ile sobie licza za to moze ktos wie ?
  17. wkoncu ktoś myśli o tym samym czekam niecierpliwie az sie komus uda to zrobić
  18. ten domykacz jest w oddzielnym pilocie ? mysle nad tym caly czas i nierozumiem poniewaz lusterka skladaja sie po przelaczeniu na galce ,jest tam silnik odpowiedzialny za rozkladanie i skladanie i cos tym steruje wiec nierozumiem po co ten domykacz
  19. kupilem korek i jezdze
  20. Witam. Przeczytałem cały post i nie jestem dokonca pewien czy dobrze zrozumialem. Ale odpoczatku . Posiadam przelacznik lusterek z 4 funkcja skladanie lusterek. Dziala ta opcja tylko gdy przelacze galka na ta opcje . Przy zamykaniu z pilota niestety nie. I teraz czy da sie to zrobic zeby zamykaly sie z pilota czy potrzebny jest mi domykacz ?
  21. szukalem to znalazlem o innym audi i nie moglem tam zadac pytanie bo mi moderator usuwal
  22. Witam. Posiadam w swojej b6 funkcje składania lusterek elektrycznie. Działa ona tylko gdy przekrece pokretlem od lusterek na składania. Przy zamykaniu i otwieraniu nie składaja sie lusterka. Czy można coś zrobić zeby sie składaly przy zamykaniu auta?
  23. nie ukrywam ze potrzebna jest mi osoba z vagiem oraz lubiaca modzic
  24. ogolnie cos o audi ...pewnie pali nie zaduzo strasznie podoba mi sie jak to auto idzie,trzyma sie drogi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.