Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. rafi10612 odpowiedział(a) na rafi10612 temat w Audi A4 B6
    A czym sie rozni ten od tego 8L1 ?
  2. Jest temat o tym na forum . Mam nawet wiazke cala z B7 pod RNS i modul blutu i mozna by sie po tym wzorowac http://a4-klub.pl/index.php?/topic/202184-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-podlaczenie-elektryczne/
  3. rafi10612 odpowiedział(a) na rafi10612 temat w Audi A4 B6
    Czujnik od zmiechu siedzi w lusterku a od deszcze jest w podkowie na szybie czolowej. Czujnik od alarmu tez mi sie trafil ale wygladal zupelnie inaczej
  4. Trzeba mi podpiac i sprawdzic numer mojego modulu
  5. rafi10612 odpowiedział(a) na rafi10612 temat w Audi A4 B6
    Czujnik jakosci powiterza to napewno nie. Teraz dokladam takze wiedzialbym . To siedzialo w lampce podsufitki
  6. Trzeba mi do auta podpiac i sprawdzic oznaczenie. Zerwana naklejka
  7. Witam. Szukam osoby z modulem BT . Pilna sprawa
  8. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Szukam osoby z modulem BT z okolic Siedlec, Łukowa , Radzynia Podlaskiego,Miedzyrzeca Podl,Kock . PIlna sprawa
  9. Witam. Szukam osoby z modulem BT . Pilne
  10. Witam. Szukam osoby z modulem BT . Pilne Ok Łukowa, Radzynia,Miedzyrzeca
  11. rafi10612 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam. Takie pytanko co to jest i do czego sluzy ?
  12. A jest jakis poradnik jak to zrobic ? jakas wskazowka zeby to zrobic dobrze a nie popsuc
  13. To moze lepiej niech potwierdzi
  14. Ale przezucic od ktorego auta?
  15. Od B8 trzeba podcinac,od A3 niedziala tylna szyba. Czy mozna zaadaptowac jakies inne przyciski zeby jednak byl chrom i pelna funkcjonalnosc z blokada tylnych szyb
  16. Dokladnie. Tak zeby wszystko dzialalo. I takie pytanko kolego ten zestaw ktory zakladales to nowy byl ?
  17. A czemu nie bedzie dzialac? W sumie rzadko to uzywam ale wole jak u mnie wszystko dziala
  18. Witam. Planuje zmienic moje poscierane przyciski szyb na te z chromem. Poczatkowo wybor padl na te z Audi A4 B8 lecz ludzie madrzy na tym forum doradzili ze sa lepsze z Audi A3 z tym ze nie wiedzieli jaki jest numer tej czesci . Moze ktos to zmienial i moglby pomoc koledze . Chodzi mi o sterowanie na 4 szyby wraz z galka regulacji lusterek ze skladaniem . Gdyby ktos mial wlasnie takie przyciski to z checia wydalby na nie moje ciezko zarobione pieniadze . Dziekuje i pozdrawiam http://allegro.pl/przyciski-wlaczniki-szyb-audi-a3-8v-8v0-chrom-5d-i5071643000.html http://allegro.pl/przelacznik-szyby-audi-a6-a3-q7-4f0959855b-i5178520748.html Ktore bardziej beda pasowaly?
  19. Takze lepiej kupic adapterki koszt nie wielki a szybki montaz jak i potem demontaz
  20. Tylko jak to potem zdemontowac
  21. Rozlozyc sie da bez problemu i wtedy mozna powiekszyc otwor bez strachu ze sie uszkodzi dysza Wystarczy czyms plaskim odgiac jeden koniec tak jakby zawiaski i wyskakuje a potem sie wciska
  22. jakies zdj masz ? juz znalazlem http://forums.audipassion.com/topic/158022-mon-a6-30-en-cours-de-mutation/page-36 dla potomnych , trzeba troche w dol zjechac
  23. Panowie jaki jest numer kostki do modulu 8KO ? Mam cala instalacje , rozgrzebalem ja od licznika az do konca auta i na koniec sie okazalo ze kostka odcieta ;/
  24. Bank Pekao S.A. opłaty za konto 0 , za karte 1.99 jesli nie zapłace 3 razy, prowizja za przelew jest naliczana ale nie wiem dokładnie ile, odsetki sa rowne podatkowi takze brak
  25. Witam Wkońcu nadszedł ten czas ze i ja pochwale sie swoim Audi . Zakupione w lutym 2014 w Niemczech. Silnik 1.9 tdi AWX skrzynia 5 . Z fabryki wyjechał w sierpniu 2002 z : - pełnym fisem - 4 elektrycznymi szybami - składanymi lusterkami - concert 2 -pakiet zima ( podgrzewane spryskiwacze, zamki ,lusterka) -chromowanymi ramkami szyb Biedy nie bylo ale rewelacji tez nie ;/ W aucie zrobione zostało: -Dołozenie fotochrom wewnetrzny -Zmiana Concerta 2 na BNS 5.0 i wkoncu na RNS-E -Climatronic AH z czujnikiem i podgrzewanymi siedzeniami -Dołozenie tempomatu i zmiana kierownicy na multi od B8 - Zmiana spryskiwaczy na mgiełkowe podgrzewane - Servotronic - Moduł Bluetooth wersja High - Lampka Podsufitki z diodami ambietne - Panel Menu i aktywacja funckji Menu w liczniku - Zegarek atomowy - Zmiana tunelu na 2 din, popielniczki - Licznik kolorowy - BOSE - Podświetlanie tylnej popielniczki - Zderzak Sline z PDC na 2 rury( w trakcie podlaczania pdc ) - Zmiana wydechu na 1.8 T ( jakby mocy przybylo ) Plany: - Dołozenie fotochrom zewnetrzny i zmiana lusterek na te z pamiecia - Czujnik jakości powietrza ( kupiony czekam az tylko przyjdzie ) kupiony i podlaczony ale niestety nie dziala - Fotele S-Line półskóry - Bixenon - Alu 18 . Pewnie w miare modzenia wpadnie cos innego oczym niezwlocznie sie pochwale I mała zapowiedż kolejnego moda http://www.fotosik.pl/zdjecie/0a8a0b2407d7dede

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.