Treść opublikowana przez rafi10612
-
B6 DIVISION
Panowie jak rozebrac tylna polke? W sedanie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mozesz podlaczyc pod kompa albo odkrecasz 2 srubki od obudowy za kierownica . Podnosisz obudowe i bedzie widac modul. Musisz sciagnac kierownice. Potem tasme i dopiero bedziesz mial dostep zeby zamontowac manetke
-
B6 DIVISION
Mysle ze bez problemu;)
-
B6 DIVISION
D1 - pin 1 Sunlight penetration photosensor (czerwono-żółty) D3 - pin 1 Air conditioning system compressor regulating valve (niebiesko-brązowy) D5 - pin 2 Fresh air blower control unit (czarno-brązowy) D6 - pin 1 Fresh air blower control unit (żółty) D7 - pin 2 High pressure sender (brązowo-niebieski) D11 - mostek z pin 23 wtyczki zielonej licznika (zielono-czerwony) D12 - S1 (czerwono-niebieski) D13 - masa (brązowy) D16 - piny 1 Left and Right vent temperature sender (brązowo-biały) piny nieopisane puste na schematach - nie ma za co Dzieki wielkie Kaju;)
-
B6 DIVISION
Witam Panowie. Ma ktos rozpiske pinow kostki D z climatronica ? Co od czego i jaki kolor kabla
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Tak:)
-
B6 DIVISION
Tak jest z Aso. Ja kupuje czesci w Aso VW bo mam blizej i sa tansze duzo niz w Aso Audi
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Na to wyglada ze tak;)
-
B6 DIVISION
Moge ci numer podac z tym ze ja mam sedana i nie wiem czy sa takie same
-
Szaraczek TDI In Progress...
Dziekuje:) plany mam i mam nadzieje ze mi sie uda je zrealizowac w calosci:) Dzis auto przeszlo serwis klimatyzacji i odgrzybiania . Dostalem wkoncu dlugo wyczekiwane gadzety ktore mysle ze chociaz troche odswieza srodek Moj rekordzik
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Ladny kolorek wersja tez nie najbiedniejsza. Tylko podejscie przy zakupie fatalne.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mialem tam regenerowac swoja maglownice bo polecal mi ja moj mechanik jako dobry zaklad. Ale wkoncu wyszlo tak ze sprzedalem im swoja a kupilem inna
-
Co to za przycisk S
Przycisk od zmiany glosu wydechu Jakis czas temu ktos wrzucil link na olx do wlasnie takich tlumnikow gdzie mozna bylo zmieniac odglos
-
rns-e problem z bluetooth
Na BNS ksiazka bedzie bez kodowania. Przy RNS musisz je zakodowac Vag bo inaczej nie bedzie nic. Na liczniku bedziesz mial ksiazke jesli masz multi kiere a przy RNS jak zakodujesz. Soft wkladasz do napedu i proces sam rusza. Tylko znajdz taki z pewnego zrodla bo mozesz sobie narobic klopotu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Wymiana tunelu środkowego
8EO 863 276 B
-
Wymiana tunelu środkowego
Tez mialem napoczatku z tym problem a teraz tylko srubokret od strony galki i do gory podwazam i wyskakuje
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wkoncu tu rzadzi:)
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
O i jest:)
-
B6 DIVISION
Na kostce quadlock z allegro trzeba bo sie radio nie wlaczy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak dobrze pamietam to kolega stanley po numerze vin ci to sorawdzi Wyposazenie i historie auta jesli byla
-
B6 DIVISION
To tak jak przy BNS i RNS-E
-
Wymiana tunelu środkowego
Dokladnie. Trzeba 2 srubki torx odkrecic i wtedy wychodzi
-
B6 DIVISION
Najlepszego Karol
-
Wymiana tunelu środkowego
Samo wyjecie tunelu jest bardzo latwe czy tez recznego. Jakbys cos nie wiedzial to pisz PW to napewno pomoge