Treść opublikowana przez rafi10612
-
B6 DIVISION
Nadajnik . Kup ten 8KO bo jest lepszy. Kawalek kabla z wtyczkami do nadajnika i licznika. Jak podlaczysz to vagiem aktywujesz
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Lepiej podciac tunel i wlozyc 2 din Tunel masz podciety pod 2 din pod kosz to i pod popielniczke podetnij bo jakby ci sie znudzil color to chetnego nie znajdziesz na swoja popielniczke. Lepsza jest 2 din bo jest zabudowana i nie ma luki pod clina
-
VAG Podlasie
Wiem wiem ale szukam osoby z autem z blutu a nie konkretnej podpowiedzi
-
B6 DIVISION
Domin zna sie jak malo kto i pomoze w kazdej sytuacji
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Wolna kostka zostaje pod zmieniarke a reszte podlaczasz . Musisz tez przepiac gniazdo od anteny
- Numer spinki
-
Numer spinki
To jest spinka od progow
-
Numer spinki
Panowie jaki jest numer tej spinki lub jak sie nazywa to fachowo . Grzebalem dzis troche w aucie i musze dokupic kilka takich spinek
-
Montaż i działanie czujnika jakości powietrza klimatronic
I to jeszcze jak bardzo . Ja ja wyciagnelem ,przelozylem kable i wcisnelem spowrotem
-
Montaż i działanie czujnika jakości powietrza klimatronic
Moglby ktos wrzucic zdj gdzie to przelozyc do srodka ?
-
VAG Podlasie
Panowie szukam osoby ktora pomoze sprawdzic modul BT . Modul dzialal a teraz nie moge sie znim polaczyc
-
Spot Białystok
Panowie potrzebuje pomocy w sprawdzeniu modulu BT . Modul dzialal a teraz brak lacznosci . Pomoze ktos ?
-
B6 DIVISION
Panowie szukam osoby z Białegostoku ktora pomoze w sprawdzeniu modulu BT . Kolega ma problem z modulem i chce sie upewnic czy napewno to on jest winny
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Pisz do cwiary
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Chyba to nie ma zadnej roznicy ze jest RNS-E
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- B6 DIVISION
były o różnej wydajności - ale chyba więcej jak 120bar nie szło do b6/b7. Z resztą najlepiej zamontować servotronic i mańką kręcisz małym palcem przy felgach 19'' Byly tez wieksze. Sam mam od B7 chyba 131 barTyle ze nic to nie daje praktycznie. Mam od B7 3.0 tdi i nie widze zadnej roznicy oprocz tego ze jest mlodsza Otóż to, ja mam 120bar w avf a wiem, że były też 110bar. sory że dopiero teraz pisze...no u mnie w 1.8t ponoć jest ta 110bar.raz jechałem furą szefa z tym samym silnikiem i kiera dużo lzej kręciła a tez miał 18'' założone.i to czy szybko czy wolno jechałem to fajnie lekko chodziła ta kiera a u mnie nie bardzo.na trasach jak do de jezdze to mnie normalnie reka boli od kierowania.nawet na 15'' 195 opona na dłuższa mete reka boli.i teraz nie wiem co jest grane.nie widać ani nie słychać żeby pompa była zwalona Masz kolego podobnie gdy jezdzilem na maglu ktory byl z servotronikiem ale nie podlaczonym. Wspomaganie bylo ale kiera chodzila ciezko .Dlugo juz masz to auto ?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- B6 DIVISION
były o różnej wydajności - ale chyba więcej jak 120bar nie szło do b6/b7. Z resztą najlepiej zamontować servotronic i mańką kręcisz małym palcem przy felgach 19'' Byly tez wieksze. Sam mam od B7 chyba 131 barTyle ze nic to nie daje praktycznie. Mam od B7 3.0 tdi i nie widze zadnej roznicy oprocz tego ze jest mlodsza- B6 DIVISION
Przepraszam ze zakloce ta ciekawa dyskusje ale mam takie szybkie pytanie -szybka odpowiedz. Kto ogarnia na forum temat podlaczenia BT ? Wiem ze sa 2 tematy i kto jest autorem a tak pozatym ktos to jeszcze ogarnia ?- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Znam osobe z pod siedlec ktora ci to zrobi tanio i dobrze. Jak cos to pisz PW- Nowicjusz - wątek powitalny
- B6 by Armi - sesja s.25
Byłem ,widzialem, auto super Pozdrawiam- Przyciski sterowania szybami chrom
Tez wlasnie o tym myslalem zeby same nakladki przelozyc. Tylko chodzilo mi o to czy jest jakis na to patent zeby nie polamac tych nakladek, Pamietam ze sa zamocowana na bolcach i tak myslalem zeby je lekko podwazyc i znich sciagnac ale wolalalem zapytac bo moze ktos to robil i czy nie ma tam jakies blokady dodatkowej- Nieznana rzecz
Ale moze sluzyc jako mikrofon do blutu? Sprawa wyjasniona . Mikrofon do zestawu Nokii . Dziekuje za pomoc - B6 DIVISION