Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nadajnik . Kup ten 8KO bo jest lepszy. Kawalek kabla z wtyczkami do nadajnika i licznika. Jak podlaczysz to vagiem aktywujesz
  2. Lepiej podciac tunel i wlozyc 2 din Tunel masz podciety pod 2 din pod kosz to i pod popielniczke podetnij bo jakby ci sie znudzil color to chetnego nie znajdziesz na swoja popielniczke. Lepsza jest 2 din bo jest zabudowana i nie ma luki pod clina
  3. rafi10612 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    Wiem wiem ale szukam osoby z autem z blutu a nie konkretnej podpowiedzi
  4. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Domin zna sie jak malo kto i pomoze w kazdej sytuacji
  5. Wolna kostka zostaje pod zmieniarke a reszte podlaczasz . Musisz tez przepiac gniazdo od anteny
  6. rafi10612 odpowiedział(a) na rafi10612 temat w Audi A4 B6
    Dziekuje;)
  7. rafi10612 odpowiedział(a) na rafi10612 temat w Audi A4 B6
    To jest spinka od progow
  8. rafi10612 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Panowie jaki jest numer tej spinki lub jak sie nazywa to fachowo . Grzebalem dzis troche w aucie i musze dokupic kilka takich spinek
  9. I to jeszcze jak bardzo . Ja ja wyciagnelem ,przelozylem kable i wcisnelem spowrotem
  10. Moglby ktos wrzucic zdj gdzie to przelozyc do srodka ?
  11. rafi10612 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    Panowie szukam osoby ktora pomoze sprawdzic modul BT . Modul dzialal a teraz nie moge sie znim polaczyc
  12. rafi10612 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Panowie potrzebuje pomocy w sprawdzeniu modulu BT . Modul dzialal a teraz brak lacznosci . Pomoze ktos ?
  13. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie szukam osoby z Białegostoku ktora pomoze w sprawdzeniu modulu BT . Kolega ma problem z modulem i chce sie upewnic czy napewno to on jest winny
  14. Chyba to nie ma zadnej roznicy ze jest RNS-E
  15. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    były o różnej wydajności - ale chyba więcej jak 120bar nie szło do b6/b7. Z resztą najlepiej zamontować servotronic i mańką kręcisz małym palcem przy felgach 19'' Byly tez wieksze. Sam mam od B7 chyba 131 barTyle ze nic to nie daje praktycznie. Mam od B7 3.0 tdi i nie widze zadnej roznicy oprocz tego ze jest mlodsza Otóż to, ja mam 120bar w avf a wiem, że były też 110bar. sory że dopiero teraz pisze...no u mnie w 1.8t ponoć jest ta 110bar.raz jechałem furą szefa z tym samym silnikiem i kiera dużo lzej kręciła a tez miał 18'' założone.i to czy szybko czy wolno jechałem to fajnie lekko chodziła ta kiera a u mnie nie bardzo.na trasach jak do de jezdze to mnie normalnie reka boli od kierowania.nawet na 15'' 195 opona na dłuższa mete reka boli.i teraz nie wiem co jest grane.nie widać ani nie słychać żeby pompa była zwalona Masz kolego podobnie gdy jezdzilem na maglu ktory byl z servotronikiem ale nie podlaczonym. Wspomaganie bylo ale kiera chodzila ciezko .Dlugo juz masz to auto ?
  16. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    były o różnej wydajności - ale chyba więcej jak 120bar nie szło do b6/b7. Z resztą najlepiej zamontować servotronic i mańką kręcisz małym palcem przy felgach 19'' Byly tez wieksze. Sam mam od B7 chyba 131 barTyle ze nic to nie daje praktycznie. Mam od B7 3.0 tdi i nie widze zadnej roznicy oprocz tego ze jest mlodsza
  17. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przepraszam ze zakloce ta ciekawa dyskusje ale mam takie szybkie pytanie -szybka odpowiedz. Kto ogarnia na forum temat podlaczenia BT ? Wiem ze sa 2 tematy i kto jest autorem a tak pozatym ktos to jeszcze ogarnia ?
  18. Znam osobe z pod siedlec ktora ci to zrobi tanio i dobrze. Jak cos to pisz PW
  19. Byłem ,widzialem, auto super Pozdrawiam
  20. Tez wlasnie o tym myslalem zeby same nakladki przelozyc. Tylko chodzilo mi o to czy jest jakis na to patent zeby nie polamac tych nakladek, Pamietam ze sa zamocowana na bolcach i tak myslalem zeby je lekko podwazyc i znich sciagnac ale wolalalem zapytac bo moze ktos to robil i czy nie ma tam jakies blokady dodatkowej
  21. rafi10612 odpowiedział(a) na rafi10612 temat w Audi A4 B6
    Ale moze sluzyc jako mikrofon do blutu? Sprawa wyjasniona . Mikrofon do zestawu Nokii . Dziekuje za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.