Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wyciagal ktos mocowania fotela sline ? Chce przelozyc a nie wiem jak sie dobrac do sruby z przodu siedziska
  2. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie szukam klapki schowka z klamka pod zamek . Stan igla . Oraz instalacji pod AIR BAG OFF. Ma ktos ?
  3. Nie pamiętam jaki trzeba zastosować ale tak przekaźnik powinnien pomoc Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. Problem z tylna szyba będzie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. Wpisz w google SDS. Szybciej znajdziesz niż przez ta wyszukiwarkę Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. Przy anglikach i amerykancach nie ma Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. A masz piny pod kostke w liczniku ? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  8. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czym można wypełnić ''nadgryziona " gałkę od biegów? Coś o podobnej plastyczności jak gąbka co jest Ori i żeby to się trzymało Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. To być może nie masz bo w nie każdej jest zegarek radiowy. Licznik ma wyjście na zegarek radiowy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Ikonka się pokaże po dołożeniu modułu ,zakodowaniu i jak moduł złapie sygnał z nadajnika Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukam w jak najlepszym stanie pod elektryke z tyłu. Mile widziany pakiet światło oraz fabryczne miejsce na alarm i panel memo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Stan bardzo dobry i elektryka to podstawa; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Na olx widziałem takie boczki ale ogłoszenia są juz archiwalne Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  11. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pisalem juz Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukam boczkow pod fotele sline w speed. Posiada ktoś? Widział ?słyszał? ; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  13. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak. Mam trapez jakbyś chciał Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. Jakbyś mógł to i mi podaj numer do tego gościa próbowałem napisać pw ale jakiś problem jest z tapatalkiem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. Ten zestaw nie pasuje do AWX Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Okablowanie mam jak coś To jeszcze tylko poducha Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie potrzebuje poduche do kierownicy z B7 3 ramiennej z wiązka pod multi. Ma ktoś może coś takiego? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moge sprawdzić po pracy i dać ci znać bo mam za licznikiem moduł Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  19. Wkoncu rzeczowa odpowiedz;) podobnie mi mówił gość z aso ale nie mając potwierdzenia nie uwierzyłem . Znasz może przybliżony koszt takiego zestawu? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  20. Robił to ktos w AWX ze skrzynia 5 ?
  21. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz AVF i skrzynie zapewne 6 . A ja mam AWX i skrzynie 5. I moje pytanie było do osób które mają skrzynie 5 i próbowali coś takiego u siebie zrobić? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pomoze ktos ? Dzwoniłem dziś znowu do ASO. Dowiedziałem sie ze zestaw naprawczy jest tylko do skrzyni 6 biegowej. Przy 5 biegowej nie ma czegoś takiego. Chciałbym coś zrobić z ciężkim wrzucaniem dwójki. Przerabial ktoś to przy skrzyni 5 biegowej? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  23. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pomoze ktos ?
  24. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzwoniłem dziś do Aso w sprawie zestawu naprawczego i przez telefon sprzedający powiedział ze nie pasuje do mojego VIN ten zestaw naprawczy. Podał mi numer 8EO 711613 D . Patrzyłem na Google i to jest cały mechanizm. Może tak być czy taki sprzedający ogarnięty? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  25. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tulejka jest w zestawie? Czy kupuje się jako oddzielny element Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.