Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. rafi10612 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Panowie taki problem Mam RNS-E ,dokupilem zmieniarke z kablem. Teraz pytanko jak to podlaczyc. Pomoze ktos ?
  2. Ze tez tobie sie chcialo rozbierac tak fotele . Tez troche sie bawilem w grzebanie w fotelach ale az taki by mi sie nie chcialo chyba ze tylna kanape zeby dolozyc grzanie
  3. Spróbuj z notariuszem. Dodatkowo zyranci albo coś pod zastaw. Wtedy wrazie co będzie z czego ściągnąć Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Marcinoo coś takiego ma Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. Jakby Ci się nie udało naprawić to ja mam swoje fotele na sprzedaż. Zwykle naleśniki. Nie skrzypia3 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. Moze spróbuj zresetować licznik. Mi to pomogalo odrazu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. To masz chłopie farta; ) A co tam za fotele kupiłeś? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  8. Taka sama okazja jak zderzak i listwy? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. Mam adaptery jakbys chcial
  11. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fotel musi zostac w calosci takze nie pomoge . A oparcie jak rozebrac?
  12. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Silniczek wyjety ,ten mechanizm odkrecilem . Jest na 1 srube i juz sie rusza ale nie wiem jak ten drut wyciagnac zeby wyszedl mechanizm Potrzebny jest mi ten mechanizm ale nie wiem jak wyjac ten drut
  13. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jak wyciagnac ten mechanizm ?
  14. rafi10612 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    http://images75.fotosik.pl/300/e7aa495c0dc3e603.jpg http://images75.fotosik.pl/301/daf2fb5bd2dd24bb.jpg Panowie podpowie ktos jak wyciagnac ten mechanizm?
  15. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W pierwszej i drugiej wiazce wkladaja kostke pod uniwersalny mikrofon . Bez problemu pewnie ci zmienia na ta pod audi
  16. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mowisz o ramce ? Kolor rybia luska 2S1 Panowie licznik o numerze 8E0 920 930 P RB4 do jakiego jest dokladnie auta ? To ze do B6 i TDI wiem ale dokladnie do jakiego roku
  17. Nie raz się zdarzają ale cena 700 -800 zł za zwykły pod spryski i czujniki to sporo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. Nie kazdy ma takie szczescie ze kupi sline pod czujniki . Wiercac dziury a zmieniac nakladke to tez rzezba
  19. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jakiś inny sposób ? chciałbym na nim jeszcze trochę pojeździć Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  20. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie podpowie ktoś jak wyciągnąć mechanizm z ledzwi fotela? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  21. Kupiłem nowy ale nie montowalem bo dorwalem ręczny pod wymienny guzik i był w super stanie. Jak chcesz to mogę ci sprzedać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Super to wygląda takich muskolow dodało Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. Przełożyć lampy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Oraz spryskiwacze i samopoziom dołożyć Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  23. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niepotrzebnie się zatrzymał. Mógł walić w rogatke Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  24. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wielkanocny zajączek Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  25. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To sobie wydrukuj na drukarce Jak się pobawisz oprogramowaniem w sterowniku pdc to może Ci się uda To mi wydrukuj żeby wyglądały jak Ori Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.