Treść opublikowana przez rafi10612
-
B6 DIVISION
A jeszcze z PDC /;) stan obojetny bo szukam jako dawce
-
Kierownica z B8
https://www.google.pl/search?q=kierownica+audi+a4+b8+multi&biw=1280&bih=923&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi1vqb10IXKAhVBORoKHZY8DQ0Q_AUIBigB#imgrc=3pU7_7bqFzxFvM%3A Jesli taka to podejdzie bez problemu jak chcesz to mam do niej poduche Wiazka pasuje od twojej kierownicy. Przekladasz i to dziala . bez kodowania
-
Błąd P1296 - 17704.
Kupuj Ori z aso. 2 lata i jak Narazie spokój Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Błąd P1296 - 17704.
U mnie czujnik objawia się tym że temp spadała do 50. Zrobiłem autem ponad tysiąc km i nie złapałem ani razu 90 stopni. Jak operowalem gazem delikatnie to temp rosła. Jedno szarpniecie i leciało w dół Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka mocowań fotele sline B7
Tylko jak to rozkręcić Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka mocowań fotele sline B7
Zaznaczyłem na zielono dlatego ze w tym miejscu w dawcy jest śruba i można łatwo rodzielic stelaż. Przy tym fotelu jest kolek. Rozkręcić panel od sterowania. I co dalej? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka mocowań fotele sline B7
W fotelu dawcy nie ma z tym problemu . Rozkrecam go jak chce a w fotelu do ktorego to chce wlozyc zamiast sruby jest sprasowany kolek i przez to cala komplikacja Na zielono zaznaczony kolek gdzie w fotelu dawcy jest sruba . Na czerwono sruba gdzie dostep jest fatalny No tak jak piszesz kombinuje . Tylko ta nieszczesna jedna sruba ktorej nie moge odkrecic . Jak sie nie uda to kupuje silniczek tylko nie wiem jaki podejdzie Jeszcze Karol do ciebie z tym podjade bo ktos musi mi pomoc ogarnac instalacje pod to
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Dobrze jakbyś zrobił ale i bez tego powinno działać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Latarka Samsung Galaxy S5
A no jest. Wielkie dzięki; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Latarka Samsung Galaxy S5
A jak ja znaleźć? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Latarka Samsung Galaxy S5
Witam. W poprzednim moim S3 LTE mialem fajna fukcje. Byla aplikacja na latarka na tapecie . Jak kliknelem na nia to latarka sie swiecila do momentu az jej nie wylaczylem. Moglem wylaczyc wyswietlacz,wlaczycz aparat i robic zdj ,nagrywac . Wszystko mozna bylo robic i telefon byl jak latarka . Teraz mam S5 i nie mam tej funkcji. Sciagnelem jakas aplikacje ale wylacza latarke jak wylacze wyswietlacz . Nie bardzo mi sie podoba w kazdym badz razie Moze ktos wie co to za aplikacja moglabyc w tym S3 bo chce ja miec w S5 . Szukalem zdj telefonu z podobna funkcja ale nie moge nic znalezc
-
Przekładka mocowań fotele sline B7
Ok. Jutro zrobie i wstawie do tematu
-
Przekładka mocowań fotele sline B7
A przekladales pamięć z b6 do b7? Silniczki z wiązka kompletną Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka mocowań fotele sline B7
Zdj szyny z mocowaniem które chce przełożyć jest na ostatnim zdj Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Jutro zrobie lepsze zdj bo silniczek od pamięci a zwykły wygląda zupełnie inaczej i bez zmiany mechanizmu tego nie złoże Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka mocowań fotele sline B7
Z silniczkami nie mam problemu. Chodzi o przełożenie mocowania wraz z szyna Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka mocowań fotele sline B7
A jak to zrobić? Bo tak jak na to patrzyłem to nie bardzo wiedziałem jak się za to zabrać. Tak poza tym jeśli mam rozebrać większą część fotela to wole kupić silniczek i zmienić niż mocowanie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Przekladam silniczki na te z pamięcią i nie pasuje mi jeden. Żeby go przełożyć musze cały mechanizm włożyć do fotela Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
O tym wiem . Tytlko nie wiem jaka mam wersje silniczkow Jesli ktos bawil sie w przekladke mocowan w fotelach z B7 to prosilbym o rade jak to zrobic bo jest niecotrudniej niz przy B6 . Druga wersja to zmiana silniczka tylko nie wiem jaka mam wersje silniczkow i zmieniac silniczek oparcia
-
B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/342980-przekladka-mocowan-fotele-sline-b7/ Temat o mocowniach przy fotelach z B7 . Jak sie do tego dobrac zeby to rozkrecic http://a4-klub.pl/index.php?/topic/342981-silniczek-pamieci/#entry4695656 Druga wersja . Zamiast zmieniac mocowania to tylko silniczek do pamieci . Mam wersje 3+1 czy 2+1+1 ? Przejrzalem temat o dolozeniu pamieci i na 20 str jest o numerach silniczkow tylko nie wiem czy zmieniam silniczki pod siedzeniem czy tez w oparciu pod pamiec
-
Przekładka mocowań fotele sline B7
Wolałbym bez ściągania materiału Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
osobnego tematu chyba nie ma .. tylko ten o montazu full ele i pamieci jest. Co nieco pamietam z montazy moich wiec moze pomoge.. Opisalem ci problem na PW
-
B6 DIVISION
Panowie jest jakis temat na forum odnosnie rodzaji silniczkow sterowania fotelami tych zwyklych i tych pod pamiec oraz zmiany mocowan z szynami w fotelach ?
-
Przekładka mocowań fotele sline B7
Na srube z 3 miejsca jest . Wchodzi bit ale na srube ze zdj to nie ma mowy o wlozeniu bita. Jedynie co mi przyszlo to przeciac go na pol z tym ze szkoda bo mam porzadne klucze a drugie wyjscie to klucze ampulowe z jak najkrotsza koncowka tylko nie wiem czy cos takiego kupi
-
Przekładka mocowań fotele sline B7
Witam. Mam problem ze zmiana mocowan wraz z szyna w fotelach kubelkowych sline z B7 . Planuje przelozyc szyne wraz z mocowaniem z B6 do fotela z B7 . W B6 rozkrecilem to bez problemu tak w B7 mam problem . Nie moge sie dobrac do srub ze zdj . Moze ktos juz to robil i wie jak sie to zabrac Na pierwszym zdj jest sruba do ktorej praktycznie nie ma podejscia kluczem . Na 4 jest mocowanie z B7 ktore chce przelozyc
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Panowie przekladal ktos szyny w fotelu sline z B7 ? nie moge odkrecic sruby z przodu bo jest malo miejsca
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Panowie przekladal ktos szyny w fotelach sline z B7 ? Mam problem z odkreceniem przedniej sruby bo jest malo miejsca