Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie szukam tematu o podłączeniu rolety elektrycznej. Znalazłem jakiś temat o rozpisce części ale samego podłączenia nie ma. Poratuje ktoś linkiem albo podpowie jak to zrobić? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  2. Moglby ktos napisac jak to podlaczyc ? bo nie widze zadnego schematu
  3. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myślisz że warto ?Nie wiem ile za to dałeś. Ładnie wygląda ale czy jest sprawne to ty wiesz. Także sam zdecyduj. Mogę ci link do frontu podesłać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Front leży na allegro do rns z tym ze ok 350 zł. .. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. Podałem licznik po numerze VIN . Nie wiem skąd jest osobą pytająca bo jeśli ma speca dobrego w swojej okolicy to niech szuka innego licznika z b6. Liczniki z końcówka K często się trafiają Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. Każdy EU licznik to obsługuje Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. Masz na szym pocztaku rozpiske . Do ciebie pasuje ten od modelowo 2003 w gore czyli S,SX 931 i 931 X Panowie takie pytanie . Mam licznik uwalony przy adaptacji . Wyskakuje blad "def error" najprawdopodbniej eepron I teraz pytanie czy taka naprawa jest mozliwa i ile to moze kosztowac ?
  8. Moze I ja bym się pojawił Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. Modelowo 2003 czyli z literka S Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. Mam już jakiś czas ten zegarek i takich problemów nie mam. przy dużej zabudowie mam problem ale z GPS bo traci sygnał Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  11. W zależności za ile kupisz licznik ale tak ok 400 licznik i ok 200 przekładka Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. Moze mikrofon uszkodzony
  13. Wszędzie jest zasięg Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. rafi10612 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A robisz wiazki super; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. Zmienić licznik na kolorowy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. Nie podgrzewane są parę złotych tańszych. Nie możliwe ze po 50 zł są za szt jak w aso VW coś koło 100 zł Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. W aso VW kosztują 120 zł za szt także niemożliwe żeby były aż tyle tańsze. W aso skody jest taniej ale nie aż tyle Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. Do gazu dobry. I olej zawsze świeży Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  19. Raczej za sztukę Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  20. 2.0 ALT bierze olej i to w sporych ilosciach
  21. Spróbuj z bezpiecznikiem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. Powinnien jakby był problem to zresetuj licznik przez wyciągnięcie bezpiecznika. jak mi zniknęła bo licznik był wyciągany. Wyciagnelem bezpiecznik i po dosłownie 15 min była. Z tym ze muszą cany wygasnac Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  23. Toma4 ogarnie ci to taniej . Przy płytce możesz uwalic soft a koszt naprawy spory Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  24. Nawet gdybys ich nie polamal to i tak by sie przesuwalo . Te boczne nie sa potrzebne . Najwazniejsze zeby zatrzaski byly cale
  25. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No jeśli pasuje to jestem zainteresowany Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.