Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. Super bajer. Tez o tym myślę Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  2. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawe tylko o ile tanszy ? Jak duza jest roznica w cenie miedzy walkiem z ASO z asygnatura Audi a miedzy takim RUVILLE bez znaczka , zwlaszcza ze ponoc RUVILLE wlasnie robi walki pod grupe VAG. Jak to jest 200zl roznicy to tez bym bral w ASO ale jak to 1000zl to podziekowal. Cena w ASO 2650 . Obilo mi sie o uszy ze kosztuje 900 zl no ale sprawa zwerifikowana ,koszt zaduzy Ciekawe tylko o ile tanszy ? Jak duza jest roznica w cenie miedzy walkiem z ASO z asygnatura Audi a miedzy takim RUVILLE bez znaczka , zwlaszcza ze ponoc RUVILLE wlasnie robi walki pod grupe VAG. Jak to jest 200zl roznicy to tez bym bral w ASO ale jak to 1000zl to podziekowal. Cena w ASO 2650 . Obilo mi sie o uszy ze kosztuje 900 zl no ale sprawa zwerifikowana ,koszt zaduzy
  3. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie obiło mi się o uszy ze jest tańszy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wie ktoś ile kosztuje wałek rozrządu do 1.9 w aso? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przeglądaj często allegro i olx to może uda ci się wyrwać taniej bo okazja na ciebie czekała nie będzie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. Nic nie trzeba. Przepinasz i odrazu powinno zadziałać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Od początku maja czekam na lampy od niego. Autor tematu juz otrzymał ale inni tak jak ja czekają bez żadnej informacji Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  8. Kierownica jest ta sama Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Był ten temat o nim dopiero co. Telefon nie odpowiada ale jedna osoba miała się dowiedzieć co się dzieje znim Temat jeszcze wczoraj był a dziś juz go nie ma. Usunięty. A szkoda bo teraz nie wiem czy ta osoba napisała co się dzieje z Gwerty. Czekam na lampy juz jakiś czas, w sumie nie tylko ja bo też inni użytkownicy się wypowiadali w temacie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Piny trzeba zamienić w kostce zapalniczki Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  11. Możesz sobie ułatwić drutem. Zaginasz go ,wkładasz w środek. Musisz zahaczyc i ciągniesz do góry Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Ostatnio rozbieralem tylna kanapę. Z tym ze mam rozkładana i tych prowadnic nie wyciagalem. Zdjalem tylko plastik Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. Moze być masa inaczej rozwiązana w kostce od poduchy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  13. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja wiem kto chce takie mieć Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie. Gwerty juz dostępny? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. Pod Warszawą albo wrockiem są goście co to profi ogarną Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. Ale z tego robicie problem. Jeśli ktoś zna to niech się wypowiada a nie pisze na pusto. Chyba dobrze ze pisze na głównym wątku a nie tworzy nowy albo pisze w jakimś gdzie odpowiedzi nie otrzyma od ludzi z okolicy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. Skoro masz tylko 2 ,3 ząbki to przesuń i nic więcej nie kombinuj Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. Będziesz miał krzywo kierownice Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  19. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok. Dzieki za radę; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  20. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Że znaczkiem mi się bardziej podoba. A jaka żyłka to spróbować odciąć? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  21. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poka jak wygląda bezzzzzzWysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. Ile lusterko? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  23. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No sprobuje może się uda bo bez znaczka tak jakoś dziwnie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  24. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie znaczek audi z klapy ciężko szkodzi? Zrywać go czy lepiej kupić nowy? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  25. rafi10612 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Napisałem ci pw w sprawie modułu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.