Treść opublikowana przez rafi10612
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Super bajer. Tez o tym myślę Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ciekawe tylko o ile tanszy ? Jak duza jest roznica w cenie miedzy walkiem z ASO z asygnatura Audi a miedzy takim RUVILLE bez znaczka , zwlaszcza ze ponoc RUVILLE wlasnie robi walki pod grupe VAG. Jak to jest 200zl roznicy to tez bym bral w ASO ale jak to 1000zl to podziekowal. Cena w ASO 2650 . Obilo mi sie o uszy ze kosztuje 900 zl no ale sprawa zwerifikowana ,koszt zaduzy Ciekawe tylko o ile tanszy ? Jak duza jest roznica w cenie miedzy walkiem z ASO z asygnatura Audi a miedzy takim RUVILLE bez znaczka , zwlaszcza ze ponoc RUVILLE wlasnie robi walki pod grupe VAG. Jak to jest 200zl roznicy to tez bym bral w ASO ale jak to 1000zl to podziekowal. Cena w ASO 2650 . Obilo mi sie o uszy ze kosztuje 900 zl no ale sprawa zwerifikowana ,koszt zaduzy
-
B6 DIVISION
Właśnie obiło mi się o uszy ze jest tańszy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Wie ktoś ile kosztuje wałek rozrządu do 1.9 w aso? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Przeglądaj często allegro i olx to może uda ci się wyrwać taniej bo okazja na ciebie czekała nie będzie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Nic nie trzeba. Przepinasz i odrazu powinno zadziałać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Od początku maja czekam na lampy od niego. Autor tematu juz otrzymał ale inni tak jak ja czekają bez żadnej informacji Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Kierownica jest ta sama Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Był ten temat o nim dopiero co. Telefon nie odpowiada ale jedna osoba miała się dowiedzieć co się dzieje znim Temat jeszcze wczoraj był a dziś juz go nie ma. Usunięty. A szkoda bo teraz nie wiem czy ta osoba napisała co się dzieje z Gwerty. Czekam na lampy juz jakiś czas, w sumie nie tylko ja bo też inni użytkownicy się wypowiadali w temacie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Piny trzeba zamienić w kostce zapalniczki Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka "pleców" tylnej kanapy pod roletę bagażnika (Avant)
Możesz sobie ułatwić drutem. Zaginasz go ,wkładasz w środek. Musisz zahaczyc i ciągniesz do góry Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Ostatnio rozbieralem tylna kanapę. Z tym ze mam rozkładana i tych prowadnic nie wyciagalem. Zdjalem tylko plastik Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Moze być masa inaczej rozwiązana w kostce od poduchy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ja wiem kto chce takie mieć Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Dokładnie. Gwerty juz dostępny? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pod Warszawą albo wrockiem są goście co to profi ogarną Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ale z tego robicie problem. Jeśli ktoś zna to niech się wypowiada a nie pisze na pusto. Chyba dobrze ze pisze na głównym wątku a nie tworzy nowy albo pisze w jakimś gdzie odpowiedzi nie otrzyma od ludzi z okolicy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Ustawienie kierownicy na ząbkach
Skoro masz tylko 2 ,3 ząbki to przesuń i nic więcej nie kombinuj Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Ustawienie kierownicy na ząbkach
Będziesz miał krzywo kierownice Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ok. Dzieki za radę; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Że znaczkiem mi się bardziej podoba. A jaka żyłka to spróbować odciąć? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Poka jak wygląda bezzzzzzWysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
Ile lusterko? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
No sprobuje może się uda bo bez znaczka tak jakoś dziwnie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie znaczek audi z klapy ciężko szkodzi? Zrywać go czy lepiej kupić nowy? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew