Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. Hammer handluje kablami i z tego co wiem to ma kable po 300 zł które ogarną wszystko w B6. Może i to dużo 3 setki ale jak masz pdc rns BT to najtańszym się nie połączysz a to wkurzające wrazie problemu ze masz kabel a nie możesz nic nim zrobić i musisz szukać pomocy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  2. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak. Pdc Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Mi też się wydaje ze do góry bo są tak jakby wycięcia ale wole się upewnić bo nie widziałem zderzaka Ori z czujnikami Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  3. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szybkie pytanko. Czujniki z przodu są wtyczka do góry czy do dołu? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. Kaju to robi Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. Ktoś wrzucal chyba linki do pewnych źródeł ale to jakiś czas temu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. Moze z tym różnie być. Lepiej z tym uważać bo jak uwalisz navigacje to koszt płyty to przy naprawie będą grosze Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. No numerze VIN to raczej będzie ciężko. Jeśli nie chcesz nic kombinować to szukaj tych które podałeś albo z 2004 roku wtedy są poprawione materiały wykonania. Możesz również z B7 ale musisz zastosować przekaźnik bo nie będzie grzała tylna szyba Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  8. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Można Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. Nie ruszy bez modułu. A nawet jak będziesz miał moduł to tez może cały nie być sterowany Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widze temat koł to cos dodam od siebie Kupie ori 17 z oponami stan bardzo dobry . Sytuacja pilna . Sprzedajacych zapraszam na pw
  11. rafi10612 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chyba tak. Ale to niech się lepiej wypowie ktoś kto już taka kierownice montowal Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. rafi10612 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Z tego co wiem to przycisk navi nie działa tylko z tego zestawu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  13. rafi10612 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie będą ci działać wszystkie przyciski Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. rafi10612 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie mam pytanie związane z tapicerka. Czy skóry wszystkie miały 3 przeszycia a pół skóry 2 przeszycia wzdłużne? Czy były jakieś wyjątki? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam taki zbiorniczek Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie takie pytanko tapicerskie Czy wszystkie kanapy w skórze mają 3 przeszycia a pół skóry 2 przeszycia? Czy były jakieś wyjątki? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. Temat nie jest pilny bo za nim wszystko skompletuje to jeszcze się zejdzie. Poprostu chce o coś zapytać żeby nie było niespodzianki przy montażu z mojej strony. Mogę napisać ale wole pogadać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. No dobra bo pytanko mam. Kolejna rzecz do rezania a mam jeszcze kilka pomysłów Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  19. konkurencję wkurzyłeś Numer zmieniłeś? bo tylko poczta mnie łapie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  20. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W tych miejscach mata odchodzi lekko od gabki bo w miejscach gdzie nie ma przebrawien to nawet nie ma mowy
  21. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Juz rozberane skora zdjeta ,maty nawierzchu . Patrzylem to instalacja wydaje sie byc cala ok . Widze tylko przebrawienia na macie jakby po soku jagodowym. Czy moga byc w tych miejscach spalone?
  22. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie naprawial ktos maty grzane w fotelach ? Jest na to jakis poradnik?
  23. dziękuje bardzo no i wpadnie też troszkę czarnego do wnętrza dziękuje bardzo no i wpadnie też troszkę czarnego do wnętrza doszły jeszcze z aso nakładki na pedały z rs4 b7 autko po miesiącu oczekiwań odebrane od lakiernika w końcu można założyć listwy s4 i lotkę z b6 Ile takie nakladki w aso kosztuja?
  24. Przełącznik ok 140 zł. Od szyb ok 400 zl Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  25. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka U mnie to tak się prezentuje Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.