Treść opublikowana przez rafi10612
-
Pomocy ! Auto kopci
Hammer handluje kablami i z tego co wiem to ma kable po 300 zł które ogarną wszystko w B6. Może i to dużo 3 setki ale jak masz pdc rns BT to najtańszym się nie połączysz a to wkurzające wrazie problemu ze masz kabel a nie możesz nic nim zrobić i musisz szukać pomocy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Tak. Pdc Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Mi też się wydaje ze do góry bo są tak jakby wycięcia ale wole się upewnić bo nie widziałem zderzaka Ori z czujnikami Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Szybkie pytanko. Czujniki z przodu są wtyczka do góry czy do dołu? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Kaju to robi Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ktoś wrzucal chyba linki do pewnych źródeł ale to jakiś czas temu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Moze z tym różnie być. Lepiej z tym uważać bo jak uwalisz navigacje to koszt płyty to przy naprawie będą grosze Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7
No numerze VIN to raczej będzie ciężko. Jeśli nie chcesz nic kombinować to szukaj tych które podałeś albo z 2004 roku wtedy są poprawione materiały wykonania. Możesz również z B7 ale musisz zastosować przekaźnik bo nie będzie grzała tylna szyba Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Można Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Nie ruszy bez modułu. A nawet jak będziesz miał moduł to tez może cały nie być sterowany Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Widze temat koł to cos dodam od siebie Kupie ori 17 z oponami stan bardzo dobry . Sytuacja pilna . Sprzedajacych zapraszam na pw
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Mam taki zbiorniczek Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie takie pytanko tapicerskie Czy wszystkie kanapy w skórze mają 3 przeszycia a pół skóry 2 przeszycia? Czy były jakieś wyjątki? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Temat nie jest pilny bo za nim wszystko skompletuje to jeszcze się zejdzie. Poprostu chce o coś zapytać żeby nie było niespodzianki przy montażu z mojej strony. Mogę napisać ale wole pogadać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
No dobra bo pytanko mam. Kolejna rzecz do rezania a mam jeszcze kilka pomysłów Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
konkurencję wkurzyłeś Numer zmieniłeś? bo tylko poczta mnie łapie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
W tych miejscach mata odchodzi lekko od gabki bo w miejscach gdzie nie ma przebrawien to nawet nie ma mowy
-
B6 DIVISION
Juz rozberane skora zdjeta ,maty nawierzchu . Patrzylem to instalacja wydaje sie byc cala ok . Widze tylko przebrawienia na macie jakby po soku jagodowym. Czy moga byc w tych miejscach spalone?
-
B6 DIVISION
Panowie naprawial ktos maty grzane w fotelach ? Jest na to jakis poradnik?
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
dziękuje bardzo no i wpadnie też troszkę czarnego do wnętrza dziękuje bardzo no i wpadnie też troszkę czarnego do wnętrza doszły jeszcze z aso nakładki na pedały z rs4 b7 autko po miesiącu oczekiwań odebrane od lakiernika w końcu można założyć listwy s4 i lotkę z b6 Ile takie nakladki w aso kosztuja?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Przełącznik ok 140 zł. Od szyb ok 400 zl Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka U mnie to tak się prezentuje Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka