Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak dlamnie to za malo widoczne sa Dokladnie oczyms takim myslalem
  2. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myślałem żeby zrobić żeby lekko wystawaly Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  3. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Od dawna myślałem o 90 mm ale teraz wydaje mi się ze 90 przy zderzaku z eSki mogą być za małe Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    100 mm? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ma ktoś zdj jak wyglądają końcówki 90 i 100 mm przy zderzaku s4? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. Jutro postaram się zdj zrobić Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. Najpierw adapter. Adapter jest po to żeby zmniejszyć otwór. Spryski mgielkowe są mniejsze z długości niż Ori. Adapter to niweluje przez co ładnie się zapinaja Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  8. Ewentualnie podregulowac Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. Regulowales je? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. Adapter numerkiem do dołu i wsuwasz. Sprysk zapinasz. Najpierw jedna strona a potem druga Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  11. Dziwna sprawa bo ja u siebie dokładalem zegarek jakiś czas temu i takiego problemu jeszcze nie miałem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś inny sprzedawał gotowe po 200 zł Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  13. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam włącznik z auto na sprzedaż. Raczej nie ma nic takiego. Z kolega raz przekladalismy i to wcale nie takie trudne Bixy sobie zrobiłeś to tego nie dasz rady; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Domin z a3 wrzucił a dodatkowo ma obręcz z chromem. Fajnie to wygląda Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Juz podmienialem czujnik z przodu na tył. I dalej walilo błędem. Czujnik pewny bo z przodu pokazywał ze jest ok Sprawdziłem instalacje z tyłu. Było trochę pomieszane to poprawiłem i dalej jest błąd Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie siedzi z końcówka F A może masz problem z modułem samopoziomu? Ktoś to pisał że padają. U mnie jest problem z tylnym czujnikiem. Juz kable poprawione. Teraz błędy usunąć. Jak nie pomoże to zamiana czujników i jak to nie pomoże to szukanie dalej przyczyny Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jaki masz mce? Tez mam problem z samopoziomu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pisz do BIGGMAN Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  19. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A moduł zmieniony? Moduł mce Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  20. Napoczatku jest numer części do zamówienia Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  21. rafi10612 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Poza tym dźwięk jest lepszy przy bose. Nie oczekuj tez zaduzo ale moim zdaniem jest lepiej niż przy zwykłym zestawie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. rafi10612 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kolego a mozesz powiedziec lub stwierdzic,duza roznica jest miedzy zwyklym naglosnieniem a Bose??? Przy zwykłym jak weźmiesz na full to charcza głośniki. Przy bose tego nie ma Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  23. rafi10612 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czarny wychodził napoczatku produkcji B6. Srebrne są juz nowsze. Moim zdaniem lepiej kupić nowszy srebrny niż stary czarny Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  24. rafi10612 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czarny wzmak którego nie warto brać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  25. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz pewnie ze schowkiem zapalniczke Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.