Treść opublikowana przez rafi10612
-
B6 DIVISION
Jak dlamnie to za malo widoczne sa Dokladnie oczyms takim myslalem
-
B6 DIVISION
Myślałem żeby zrobić żeby lekko wystawaly Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Od dawna myślałem o 90 mm ale teraz wydaje mi się ze 90 przy zderzaku z eSki mogą być za małe Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
100 mm? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie ma ktoś zdj jak wyglądają końcówki 90 i 100 mm przy zderzaku s4? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Jutro postaram się zdj zrobić Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Najpierw adapter. Adapter jest po to żeby zmniejszyć otwór. Spryski mgielkowe są mniejsze z długości niż Ori. Adapter to niweluje przez co ładnie się zapinaja Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Ewentualnie podregulowac Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Regulowales je? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Adapter numerkiem do dołu i wsuwasz. Sprysk zapinasz. Najpierw jedna strona a potem druga Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Dziwna sprawa bo ja u siebie dokładalem zegarek jakiś czas temu i takiego problemu jeszcze nie miałem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ktoś inny sprzedawał gotowe po 200 zł Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Mam włącznik z auto na sprzedaż. Raczej nie ma nic takiego. Z kolega raz przekladalismy i to wcale nie takie trudne Bixy sobie zrobiłeś to tego nie dasz rady; ) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Domin z a3 wrzucił a dodatkowo ma obręcz z chromem. Fajnie to wygląda Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Juz podmienialem czujnik z przodu na tył. I dalej walilo błędem. Czujnik pewny bo z przodu pokazywał ze jest ok Sprawdziłem instalacje z tyłu. Było trochę pomieszane to poprawiłem i dalej jest błąd Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
U mnie siedzi z końcówka F A może masz problem z modułem samopoziomu? Ktoś to pisał że padają. U mnie jest problem z tylnym czujnikiem. Juz kable poprawione. Teraz błędy usunąć. Jak nie pomoże to zamiana czujników i jak to nie pomoże to szukanie dalej przyczyny Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
A jaki masz mce? Tez mam problem z samopoziomu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Pisz do BIGGMAN Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
A moduł zmieniony? Moduł mce Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Napoczatku jest numer części do zamówienia Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
-
B7 Crew
Kolego a mozesz powiedziec lub stwierdzic,duza roznica jest miedzy zwyklym naglosnieniem a Bose??? Przy zwykłym jak weźmiesz na full to charcza głośniki. Przy bose tego nie ma Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Masz pewnie ze schowkiem zapalniczke Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka