Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guzu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Bezpiecznik nr.25 30A
  2. Witam mam pytanie odnośnie klimy a dokładnie który to przekaźnik klimy A4 B5 96r 1.8t AEB. Po włączeniu klimy od razu pali bezpiecznik. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje
  3. Panowie Pomocy Audi A4 1.8t AEB instalacja sekwencja BRC szarpie przy dodawaniu gazu jakby sie dusił po przekroczeniu 4 tys ustaje. Po włączeniu klimy szarpie bardziej a po włączeniu klimy nawet na wolnych. Gazownik wymienił reduktor bo jest jeszcze na gwarancji i filtry. Kazał wymienić swiece wymieniłem fajki na swiecach wymieniłem dalej to samo regulowali regulowali i dalej jest to samo nie da się jeździć na benzynie jest wszystko ok. Jakieś pomysły ?
  4. Witam mam problem zajechalem wczoraj do pracy wszystko działało jak należy zgasilem. Rano wsiadłem do samochodu chce odpalić a tu kreci i nic po kilku ast prubach odpalił ale po 2 SEK zgasł. Podpiołem dziś vaga zaro błędów odpiołem klemy na 15 min lecz to też nic nie dało . Jutro sprawdzę czy jest iskra w ogóle. Macie jakieś pomysły co jeszcze mogę sprawdzić ?? Z góry dziękuję
  5. Guzu odpowiedział(a) na Guzu temat w 1.8T
    właśnie jest plan na virus
  6. Guzu opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam ponowie moje zapytanie nadszedł czas na zmianę świec jakie najlepiej do aeb 1.8t plus gaz. Wole zapłacić więcej ale żebym był zadowolony...
  7. Guzu odpowiedział(a) na Labiel temat w 1.8T
    Podepne się pod temat do AEB +LPG co polecacie. Wole zapłacić więcej ale chce być zadowolony
  8. Guzu odpowiedział(a) na top temat w 1.8T
    Gdzie znajduje się w web przekaźnik pompy paliwa bo mam podobny problem kupiłem nowa pompę i wcześniej było wszystko ok dopiero po wymianie pompy długo trzeba kręcić rozrusznikiem żeby zapalił wcześniej palił na dotyk no i przestał palic po założeniu nowej pompy. Z góry dzięki
  9. Gdzie znajduje się ten czujnik? Jak zmierzyć jego oporność przy przekręconej stacyjce czy przy próbie rozruchu ?? ---------- Post dopisany 21-10-2013 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2013 at 10:35 ---------- Panowie pomoże ktoś jeszcze nie wiem czy dobrze morze na mierniku przestawiłem na sprawdzanie opornosći na 20k i miernik pokazał ze jest 0,47 co dalej działać. Wyjąłem 2 wtyczkę pod zbiornikiem płynu chłodniczego mam nadzieje ze to ta od czujnika ?? Pomóżcie .. Dzięki
  10. Jak sprawdzić czy czujnik funkcjonuje poprawnie ?
  11. A4 1.8t AEB przepustnica na linke instalacja gazowa brc Witam dzis ruszyłem z pod domu przejechałem z 2 km silnik zgasł nie dało się odpalić. Po odholowaniu podpiołem vaga: 1252 Wtryskiwacz cylindra 4-N33 zwarcie do masy - BŁĄD SPORADYCZNY 543 Przekroczenie obrotów maksymalnych brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 17967 Regulator wolnych obrotów - ustawienia pierwotne brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 17967 Regulator wolnych obrotów - ustawienia pierwotne brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 1165 Jednostka sterująca przepustnicy -J338 przekroczona wartość kontrolna 16706 Czujnik obrotów silnika - brak sygnału brak osprzętu / nie związany ze sprzętem Usunołem błędy po czym wyskoczył ten : 17953 Sterowanie przepustnicy brak osprzętu / nie związany ze sprzętem Samochodu nadal nie da się odpalić. Pomocy co robić?
  12. Guzu odpowiedział(a) na karol_17 temat w Audi A4 B5
    Podlacze się do tematu gdzie znajdują się wtyczki airbagu pasażera mam tylko 2 poduchy (chyba bo w fotelach raczej nie ma) ... Też świeci mi airbag... Po skasowaniu dalej się wyświetla... Błąd 1 Fault Found: 01218 - Side Airbag Igniter: Passenger Side (N200) 32-10 - Resistance too High - Intermittent
  13. Kurcze bo chciałbym jakoś podnieść moc ale nie mam nikogo kto mógłby mi pogrzebac w sterowniki za godną cenę.
  14. Witam kolegów. Pytanko czy ktoś z was coś takiego posiada. ?? Wie jak działa ?? Dziękuje za pomoc z góry Chip Tuning Box CYFROWY +30KM Audi A4 1.8T 150KM (3331829948) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.