Treść opublikowana przez w-s-m
-
Czy dol silnika atd pasuje do ajm
Witam. Czy dol silnika z atd pasuje do ajm albo chociaz wal? Czy maja w tym samym miejscu czujnik polozenia walu? Przerabial ktos juz taki temat?
-
przekaznik od wycieraczek przod
Witam. Gdzie znajduje sie przekaznik od przednich wycieraczek w b5 ahu 99rok. Angol jesli to wazne
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
wiosna juz od kilku dni jest;d jaki masz kolor audiny, vulcano black czy briliant black.
-
Pomoc w doborze koloru felg
Masz ciagotki homoseksualne ze chcesz rozowy?
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
kox,koxem ale strach jezdzic:D
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
to fakt:decayed: ja mam ledwo 215 na 8,5 i do tego Quattro a jest wrażenie że d*pa przeskakuje na zakrętach jak sie za szybko wleci:whistling: no ale czy trzeba szybko? :polew: niby nie trzeba ale nie raz sytuacja wymusi pocisniecie na zakrecie:D i moze byc nieciekawe jak opona poleci:p
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
balbym sie w szybki zakret wejsc na tak naciagnietych obonach:D
-
[ALL B5] Polerowanie felg aluminiowych - jak to się robi ?
papier wodny na wode czy na sucho?
-
Turbina 115ps i 130ps
zobaczymy jak to bedzie, w maju bede cos rezel jak przyjade do chaty autem. Zalezy jaki sprzet mi ojciec zorganizuje:D A jeszcze mam takie pytanie, zeby wrzucic 115-stke to trzeba wymienic cala instalacje? bo akurat taki silnik ojciec ma kompletny ale bez elektryki.
-
Turbina 115ps i 130ps
no ale na pompie afn i wtryskach afn ile da rade wycisac, widze u Ciebie w podpisie ze masz pompe afn i 216 u siebie i masz 123ps, taki setup by mi styknal
-
Turbina 115ps i 130ps
ja tez mam tuningi na 160ps mnie nie interesuja jak narazie, starczylo by mi ok 120, pozniej moze cos bym pomyslal o czyms wiecej. Zalezy mi na bezawaryjnosci bo w UK naprawy nie sa zbyt tanie, a przycisnac tez by sie przydalo od czasu do czasu;D
-
Turbina 115ps i 130ps
no ja postanowilem ze ruszac turiny, postawie w uklad wtryskowy, pompe 11 i 216 zamierzam wstawic i soft, ile z takiego setapu mozna wycisnac w miare bez wyzylowania motoru
-
Turbina 115ps i 130ps
no szkoda zabawy, a po za tym to 90 konne turbiny sa nie do zajechania, wole pokombinowac z pompa i wtryskami i jakis soft
-
Pompa wtryskowa tzw 11, jakie oznaczenie silnika
to lipa, myslalem ze przyfarcilo mi sie:D
-
Turbina 115ps i 130ps
to gra nie warta swieczki chyba
-
Turbina 115ps i 130ps
Witam. Turbina 115ps jest taka sama co w 130ps? Jest taka sama wydajność? Bo posiadam z 115 konnej a4 i chcialbym zapodac ja do ahu i jakie ewentualne przerobki trzeba by bylo zrobic? Jak wyglada sprawa ze zmienna geometria lopatek w 115konnej w ahu.
-
Pompa wtryskowa tzw 11, jakie oznaczenie silnika
Witam. Okazalo się ze ojciec ma na stanie pompe z silnika ALH ale z koncowka 107D, 11 czy 10??
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
1. BMW e36 1.8is 2. BMW e46 320d 3. Audi A4 1.9 tdi
-
Audi A4 TDI 1.9 TDI ;)
Fajna sztuka, wydaje sie zadbana co zadkosc na angielskich drogach, widze ze jestes z bristolu, ja jestem nie daleko Ciebie w W-S-M:Dpozdro
-
jakim kolorem malować te felusie?
ja bym cale zapodal na zloty widze ze auto masz czarne, to by dobrze wygladalo:D
-
18-stki do 90ps
jaka się rozpętala gadka, chodzilo mi tylko czy da rade w miare jezdzic 90konnym silnikiem na 18, po polskich dziurach nie bede jezdzil bo mieszkam aktualnie w UK, ale tutaj drogi tez nie ciekawe;/ jutro sie okaze bo kumpel ma mi dac znac ile chce za felgi 17 z a8 i moze beda 17 jak nie to zaryzykuje i zainwestuje w 18, najwyzej bede stal w miejscu i beda mnie wyprzedzac tico;D
-
18-stki do 90ps
Witam. Jezdzi ktos na 18 w 90 konnym silniku, daje rade czy lipa, bo przymierzam sie do kupna felg i zastanawiam sie na 17 i 18.
-
Odpowietrzenie skrzyni korbowej
no kurde Wajsik86 o takie cos mi chodzi a Ci angole zaj..... nie maja takiego czegos w podróbce ani nawet z ta gruszka tylko serwis i to kosztuje kupe kasy a kumpel mi dorobil ta koncowke gdzie sa sruby i zapodał gumowy waz do gruszki a teraz peklo przy samym wejsciu do odmy w glowicy bo bylo troche naprezone i peklo;/ jutro wymienimy to na gumowy waz i bedzie git:D
-
Odpowietrzenie skrzyni korbowej
chodzilo mi o to czy nie wywali mi olej, wycieki niech sobie beda byle dalo rade do soboty;D
-
Pompa wtryskowa tzw 11, jakie oznaczenie silnika
I tak zrobie:D Dzieki Panowie:)